Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks51
uk.news

Нова книга-інтерв'ю: Папа Франциск впарює солом'яне опудало

У своїй книзі-інтерв'ю "Ми нічого не можемо без нього", яка була опублікована 5 листопада, Папа Франциск критикує представників груп, які "дискримінують" представників інших культур, та вважає, що вони "не гідні" Євангелія.

На думку Папи Франциска, деякі проповідники Євангелія вважають себе "просвітленими", та розділяють світ на "цивілізованих людей" і "варварів".

"Вони вважають більшу частину людства представниками людей другого сорту, які не можуть досягти просвітлення і певного рівня інтелекту".

Таким чином, "у них виникає спокуса розділити людей на класи". Він додає: "Це було видно в ході Синоду про Амазонії".

5 листопада, в ході бесіди з ReligionNews.com, представник пулу журналістів Папи Франциска, Джіанні Валенте, назвав книгу "відповіддю на вузьколобе мислення, свідками якого ми стали" під час Синоду.

З логічної точки зору, Папа Франциск пропонує всім заплатити за те, що називається "солом'яним опудалом" (спотворенням істини).

Він вдає, що відповідає на доводи опонентів, які ніколи не були озвучені. Такий фокус використовується для того, щоб "вразити" опонента, незважаючи на необхідність розуміння самої проблеми.

Зображення: © Mazur, CC BY-SA, #newsPczrnjsgzo