Clicks92
free.energy
3

Papież Franciszek wsparł grupę transeksualnych prostytutek z powodu koronawirusa?

01.05.2020 11:00

Poważny kanadyjski portal katolicki LifeSiteNews donosi, że papież Franciszek wsparł finansowo grupę transeksualnych prostytutek, po tym, jak poskarżyły się papieżowi, że w czasie epidemii koronawirusa nie mogą "pracować" na ulicy.

„W szczytowym momencie koronawirusa grupa transseksualistów, prawie wszyscy z Ameryki Łacińskiej, przybyła do kościoła ze zdumieniem i podziwem” - powiedział don Andrea Conocchia, proboszcz parafii Torvaianica niedaleko Rzymu, włoskiej gazecie Il Fatto Quotidiano .

Papież Franciszek miał rzekomo zapewnić „natychmiastową” pomoc finansową grupie transseksualistów, którzy nie byli już w stanie utrzymać się od „klientów na ulicy” w związku z blokadami we Włoszech wprowadzonymi w związku z koronawirusem.

Według Il Fatto Quotidiano księdza „nie przejęły uprzedzenia, ale natychmiast przekonała go solidarność transseksualnej wspólnoty, która dzieliła czynsz i pomagała sobie w największym stopniu”.

Grupa transseksualnych prostytutek miała dotrzeć do papieża Franciszka za pośrednictwem papieskiego jałmużnika, kard. Konrada Krajewskiego, który też przejął się losem transeksualnych prostytutek.

LifeSiteNews podkreśla, że w tej sprawie kontaktował się nawet z Watykanem, ale nie uzyskał odpowiedzi, czy te szokujące informacje są prawdziwe.

Autor: Redakcja
Źródło: LifeSiteNEws
DIABEŁ WCIELONY.
olek19801
Oczy, co za demoniczne oczy...