Clicks726
Libor Halik
1

Boží trest blízko! Sodomské svatby v anglikánské církvi Skotska

Zednáři skotského ritu se satansky radují! Generální synoda Anglikánské církve Skotska vydala konečné rozhodutí o povolení homosexuálním párům stejného pohlaví mít svatební obřady v kostele od r.2017. Ani jeden člen, členka synodu nebyl proti tomu. Během diskuse jistý biskup o sobě řekl, že jeho vlastní sexualita je neurčitá. Kněz se chlubil svou homosexualitou.
Více polsky na: www.pch24.pl/angielscy-heret…

Veřejná doména
janka cpž
Již chybí třešnička na dortu, práva pedofilů a právo nezletilých na sex a interupce. Tělo se nad ducha povýšilo jako v Sodomě a tresty na zem dopadnou o to větší silou a rozsahem, o co se ďáblovi podařilo svést lidi. Temné mraky se valí nad našima hlavama, obloha potemněla již dávno a ústa proroků byla umlčena. Stejně tak nespatří během trestů ničemové a nekajícní světlo naděje, které se …More
Již chybí třešnička na dortu, práva pedofilů a právo nezletilých na sex a interupce. Tělo se nad ducha povýšilo jako v Sodomě a tresty na zem dopadnou o to větší silou a rozsahem, o co se ďáblovi podařilo svést lidi. Temné mraky se valí nad našima hlavama, obloha potemněla již dávno a ústa proroků byla umlčena. Stejně tak nespatří během trestů ničemové a nekajícní světlo naděje, které se pozvolna začne vynořovat. Jen upřímné modlitby mohou pomoci.
OAMDG1 and one more user like this.
OAMDG1 likes this.
Samson1 likes this.