Clicks150
TV Fatima

СИСТЕМА МОЛЕБНУ ПЕРШИХ СУБОТ МІСЯЦЯ

СИСТЕМА МОЛЕБНУ ПЕРШИХ СУБОТ МІСЯЦЯ

А. Сповідь винагородження
Належить посповідатися в намірі винагороди в першу суботу, перед нею або навіть після, тільки б могти прийняти Святе Причастя в стані освячуючої благодаті. Сповідь може відбутися навіть тиждень перед або після першої суботи. Коли сестра Луція питала Господа Ісуса, що повинні зробити ті, що забудуть сформулювати перед визнанням своїх гріхів намір винагороди, то отримала таку відповідь: „Вони можуть цей намір збудити при першій змозі наступної сповіді”. (15.02.1926 р.) Згідно з поясненям с. Луції, наступні три елементи молебну повинні бути виконані в першу суботу місяця, хоч з поважних причин священик може дати дозвіл виконати їх другої суботи.

Б. Винагороджувальне Святе Причастя
В. Частина розарію


Відмовляємо п’ять таємниць в намірі винагородження. Можна розважати будь-яку частину.

Г. Роздуми Роздуми на тему однієї або багатьох таємниць розарію впродовж принаймні 15 хвилин

Пресвята Мати назвала цей спосіб молитви «витривалим Їй товариством», що можемо розуміти як роздуми спільно з Марією. Як поміч до роздумів можна прочитати відповідний даній таємниці фрагмент Святого Письма чи книжки, вислухати конференцію чи проповідь. Таку молитву повинні супроводжувати винагороджувальні наміри.

Обітниця Пресвятої Матері тим, хто прийме і відправить молебень П’яти Перших Субот:

1. Тим, які цей молебень приймуть, я обіцяю порятунок. Я прибуду в годину смерті зі всією благодаттю, яка для їх вічного щастя буде потрібна.
2. Ці душі будуть обдаровані особливою Божою благодаттю; поставлю їх, як квіти перед Божим троном.

10 грудня 1925 р. Пресвята Мати, являючись сестрі Луції і вказуючи їй на своє Серце, оточене колючками, сказала: „Подивися, дочко моя, на це Серце, оточене колючками святотатства і погорди, якими невдячні люди ранять мене щохвилини. Хоч ти старайся утішати мене, і повідом в моє ім'я, що я прибуду в годину смерті з благодатями, потрібними для спасіння, до всіх, хто в перші суботи п'яти місяців будуть сповідатися, приймати Святе Причастя, молитися розарій і перебувавати зі мною 15 хв., роздумуючи над тайнами святого розарію в намірах винагородження».Як і в практиці перших п’ятниць, у перші суботи не можна зупинятися на словесному здійсненні умов обітниці: відправлю п’ять субот і маю забезпечену щасливу вічність. Ніхто не впевнений, доки залишається йому хоч б хвилинка життя. До кінця ми повинні протистояти спокусам і слабкостям, які прагнуть нас звести із властивої дороги. Обітниця є великою допомогою в утриманні нас на дорозі до Бога. Щоб добре виконати цю обітницю і неодмінно отримати користь, потрібно, щоб такий молень поєднувався зі щирим прагненням бути на щодень в освячуючій благодаті під покровом Пресвятої Матері. У практиці перших суббот, перш за все, потрібно збудити намір винагородження, а не особисте забезпечення на годину смерті. Господь Ісус заохочував, щоб перш за все ми шукали Царства Небесного, а все інше буде нам додане без непотрібних клопотів із нашої сторони. Так само і тут: якщо на першому місці поставимо делікатність дитини, що прагне укритися в серці люблячого Батька і Матері, біль, спричинений байдужістю і погордою тих, що не люблять – будьмо певні, що не забракне нам допомоги, благодаті та присутності Матері Божої в годині нашої смерті.

http://ua.honoratki.org/…/170-2010-05-31-…

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

www:
www.sekretariatfatimski.pl

Krucjata/ Crusade:
jednaintencja.pl/en/home-2

Facebook:
www.facebook.com/WielkaNowennaFatimska

TV youtube:

www.youtube.com/channel/UCLAjHF1P999_av…

TV Gloria:
@TV Fatima

e-mail: fatima@smbf.pl