Clicks1.5K
Edward7
3

American Heart Foundation zebrał dowody; szczepionki Covid są „morderstwem”

Medyczny dowód; że zastrzyki covid to morderstwo

Brian Shilhavy
"American Heart Association Journal","Circulation" , właśnie opublikował streszczenie dotyczące zastrzyków mRNA COVID-19, które opracował brytyjski lekarz Vernon Coleman: Wreszcie! Medyczny dowód, że "Covid Jab" to „morderstwo” Oto streszczenie :

Nasza grupa korzysta z testu kardiologicznego PLUS (GD Biosciences, Inc, Irvine, Kalifornia), klinicznie potwierdzonego pomiaru wielu biomarkerów białkowych, który generuje wynik przewidujący 5-letnie ryzyko (procent szans) nowego ostrego zespołu wieńcowego (ACS). Punktacja opiera się na zmianach w stosunku do normy wielu biomarkerów białkowych, w tym IL-16, cytokiny prozapalnej, rozpuszczalnego Fas, induktora apoptozy oraz czynnika wzrostu hepatocytów (HGF), który służy jako marker chemotaksji komórek T do nabłonka oraz tkankę sercową, między innymi markerami. Wzrost powyżej normy zwiększa wynik PULS, podczas gdy spadek poniżej normy obniża wynik PULS. Wynik uzyskuje się mierząc co 3-6 miesięcy - w naszej populacji pacjentów przez 8 lat.

Ostatnio, wraz z pojawieniem się szczepionek mRNA COVID 19 (vac) firmy Moderna i Pfizer, zaszły dramatyczne zmiany w punktacji PULS stały się widoczne u większości pacjentów. Niniejszy raport podsumowuje te wyniki. Łącznie 566 pacjentów, w wieku od 28 do 97 lat, stosunek M:F 1:1, obserwowany w praktyce kardiologii profilaktycznej, miało nowy test PULS wykonany od 2 do 10 tygodni po 2 razy. COVID zastrzyki spowodowały w stosunku do poprzednich wyników - PULS . Poniżej wynik osiągnięty od 3 do 5 miesięcy po szczepieniu, i wcześniej przed.

Poziom wyjściowy IL-16 wzrósł z 35=/-20 powyżej normy do 82=/-75 powyżej normy po szczepieniu; sFas wzrósł z 22 +/- 15 powyżej normy do 46=/-24 powyżej normy po szczepieniu; HGF wzrósł z 42 +/- 12 powyżej normy do 86 +/- 31 powyżej normy po szczepieniu. Zmiany te spowodowały wzrost punktacji PULS 11% 5-letniego ryzyka ACS do 25% 5-letniego ryzyka ACS. W chwili publikacji niniejszego raportu zmiany te utrzymują się przez co najmniej 2,5 miesiąca po podaniu drugiej dawki szczepionki. Wnioskujemy, że szczepionki zawierające mRNA dramatycznie zwiększają stan zapalny na śródbłonku i naciek komórek T mięśnia sercowego i mogą wyjaśniać obserwacje nasilonej zakrzepicy, kardiomiopatia i inne zdarzenia naczyniowe po szczepieniu.

Oto komentarze dr. Vernona Colemana :
Jest 22 listopada 2021 roku i to jest moment, w którym "dźganie" musi się skończyć.

Kilka godzin temu Darren Smith, redaktor znakomitego The Light Paper, przysłał mi artykuł z czasopisma medycznego Circulation, który dowodzi, że eksperyment alne "dźgania" covid-19 musi się dzisiaj skończyć. Uważam, że każdy lekarz lub pielęgniarka, który po dzisiejszym dniu poda jeden z zastrzyków mRNA, zostanie wykreślony z odpowiedniego rejestru i aresztowany.


Czasopismo Circulation jest szanowaną publikacją. Ma 71 lat, jej artykuły są recenzowane, a w jednym z przeglądów zostało uznane za czasopismo nr 1 na świecie w kategorii serca i układu sercowo-naczyniowego.
Zacytuję ostatnie zdanie streszczenia, które pojawia się na początku artykułu. To wszystko, co ja, ty – lub ktokolwiek inny – potrzebujemy wiedzieć.

„Dochodzimy do wniosku, że zastrzyki mRNA dramatycznie zwiększają stan zapalny śródbłonka i nacieków komórek T mięśnia sercowego i mogą wyjaśniać obserwacje zwiększonej zakrzepicy, kardiomiopatii i innych zdarzeń naczyniowych po szczepieniu”.

Otóż to. To jest sygnał do zatrzymania dla zastrzyków mRNA covid-19.
Śródbłonek to warstwa komórek wyściełająca naczynia krwionośne i naczynia limfatyczne. Limfocyty T są rodzajem białych krwinek.

Zawsze wiedzieliśmy, że te ciosy są eksperymentalne. Mój film z grudnia 2020 r., niecały rok temu, ostrzegał przed tymi konkretnymi zagrożeniami. Przeczytałem listę możliwych zdarzeń niepożądanych opublikowaną oficjalnie przez rząd amerykański.

Ale teraz mamy dowód na link.
Pamiętajmy, że szczepienie mRNA nie powstrzymuje ludzi przed zarażeniem się covid. I wiadomo, że nie powstrzymuje ludzi przed jej rozprzestrzenianiem. Nie sądzę, by ktokolwiek kwestionował te fakty.

A jednak wśród osób, które otrzymały "ciosy", doszło do ogromnej liczby zgonów i poważnych obrażeń. Spójrz na pozycję zatytułowaną „
Zaktualizowano: ile zabijają szczepionki? ' na moich stronach internetowych.
Teraz mamy dowody na powstrzymanie programów dźgania.

W badaniu cytowanym w Circulation przebadano łącznie 566 pacjentów w wieku od 28 do 97 lat. Byli równo podzieleni między mężczyzn i kobiety.

„W momencie pisania tego raportu” – mówi autor – „zmiany te utrzymują się przez co najmniej 2,5 miesiąca po podaniu drugiej dawki szczepionki”.
Przynajmniej teraz należy zaprzestać używania tych "ciosów." Natychmiast, aż do wykonania dalszych testów długoterminowych.

Gdyby w mediach głównego nurtu pozostali jeszcze jacyś dziennikarze, ta wiadomość byłaby głównym tematem wszystkich programów telewizyjnych i radiowych i znalazłaby się na pierwszych stronach wszystkich gazet.
Dzięki niebiosom za platformy wolnej mowy, takie jak BNT, dzięki którym mogę przekazać ci tę wiadomość.
Od roku mówię, że to ukłucie było eksperymentem – na pewno zabije i zrani.

Od zawsze wiedzieliśmy, że eksperymentowanie na ludziach bez ich pełnej zgody i zrozumienia – po ujawnieniu wszystkich zagrożeń i potencjalnych skutków ubocznych – jest przestępstwem.
Teraz istnieją dowody, które muszą przerwać ten eksperyment.

Jeśli eksperyment szczepu covid będzie kontynuowany po dzisiejszym dniu, to wiemy z całą pewnością, że nie jest to leczenie medyczne, to ubój.

Natychmiast udostępnij ten film wszystkim, których znasz - na stronie - Dziękuję Ci. - healthimpactnews.com/…laims-are-proof-that-covid-19-vaccines-are-murder/

W czasopiśmie medycznym Circulation - Stwierdzono, że szczepionki zawierające MRNA dramatycznie zwiększają stan zapalny w Śródbłonku i zapalenie komórek T w mięśniu sercowym, co wyjaśnia wzrost zakrzepicy, kardiomiopatii i innych zdarzeń naczyniowych po szczepieniu.

Artykuł opublikowany w dniu 16 listopada w prestiżowych Medical Journal „obieg” pokazuje, że szczepionki eksperymentalne z technologią mRNA przed Covid-19 muszą zostać porzucone. Ostatnie zdanie streszczenia artykułu brzmi następująco:

„Wnioskujemy, że szczepionki mRNA dramatycznie zwiększają stan zapalny w śródbłonku i naciekanie komórek T w mięśniu sercowym i mogą wyjaśniać obserwacje zwiększonej zakrzepicy, kardiomiopatii i innych zdarzeń naczyniowych po szczepieniu”.
Circulation to czasopismo naukowe wydawane przez Lippincott Williams & Wilkins dla American Heart Association. Czasopismo publikuje artykuły związane z badaniami i praktyką chorób układu krążenia, w tym badaniami obserwacyjnymi, klinicznymi, epidemiologią, służbą zdrowia i badaniami wyników oraz postępami w badaniach stosowanych (przekładowych) i podstawowych. Jego Impact factor w 2019 roku wynosi 23 603, co plasuje go na pierwszym miejscu wśród czasopism w kategorii Cardiac and Cardiovascular Systems.mentealternativa.com/…-musculo-cardiaco-lo-que-explica-el-aumento-de-tr/
Antyszczep Polski
PRZESŁANIE DLA SZCZEPANÓW vel COVIDIANÓW: Szczep się brachu a pójdziesz do piachu! :)
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.

MIEJCIE ŚWIADOMOŚĆ, ŻE TO WAS CZEKA - SATANISTYCZNY ZASTRZYK ŚMIERCI Z POMORDOWANYCH NIENARODZONYCH !

POBÓDKA !

.


.
.

W ciągu pięciu minut po usunięciu dziecka pobiera się tkanki, dlatego nie możemy korzystać z poronień samoistnych.

Niemowlęta wiją się z bólu:

operacja musi być wykonana bez znieczulenia i koniecznie musi być żywe (dziecko), ponieważ z tego samego …
More
.
.

MIEJCIE ŚWIADOMOŚĆ, ŻE TO WAS CZEKA - SATANISTYCZNY ZASTRZYK ŚMIERCI Z POMORDOWANYCH NIENARODZONYCH !

POBÓDKA !

.


.
.

W ciągu pięciu minut po usunięciu dziecka pobiera się tkanki, dlatego nie możemy korzystać z poronień samoistnych.

Niemowlęta wiją się z bólu:

operacja musi być wykonana bez znieczulenia i koniecznie musi być żywe (dziecko), ponieważ z tego samego powodu, dla którego tak zwani dawcy narządów muszą żyć.

Operacja jest doskonale porównywalna do ofiar z ludzi ludów prekolumbijskich, podczas którego kapłan wyciągał bijące serce, otwierając pierś żywej ofiary, aby je zjeść.

Tysiące dzieci było i nadal jest zabijanych w ten sposób na całym świecie w celu ciągłej produkcji szczepionek...

.
.
Edward7
Obozy koncentracyjne COVID dla Australijczyków; To się dzieje
22 listopada 2021 r.: „Armia australijska zaczęła przymusowo przenosić mieszkańców Terytoriów Północnych do obozu kwarantanny Howard Springs znajdującego się w Darwin, po tym, jak w społeczności Binjari zidentyfikowano dziewięć nowych przypadków Covid-19. Ten ruch nastąpił po ustanowieniu w sobotni wieczór twardych blokad w społecznośc…More
Obozy koncentracyjne COVID dla Australijczyków; To się dzieje
22 listopada 2021 r.: „Armia australijska zaczęła przymusowo przenosić mieszkańców Terytoriów Północnych do obozu kwarantanny Howard Springs znajdującego się w Darwin, po tym, jak w społeczności Binjari zidentyfikowano dziewięć nowych przypadków Covid-19. Ten ruch nastąpił po ustanowieniu w sobotni wieczór twardych blokad w społecznościach zarówno Binjari, jak i pobliskiego Rockhole.

„Mieszkańcy Binjari i Rockhole nie mają już pięciu powodów, by opuścić swoje domy” – powiedział główny minister Terytorium Północnego, Michael Gunner, odnosząc się do pięciu dopuszczalnych powodów, dla których kraj może uniknąć zamknięcia (kupowanie żywności i zapasów, ćwiczenie do dwóch godzin). , opieka lub opieka, praca lub edukacja, jeśli nie można tego zrobić z domu, i zaszczepić się w najbliższym możliwym miejscu).”
„„Mogą opuścić [dom] tylko w celu leczenia, w nagłych wypadkach lub zgodnie z wymogami prawa”.”
„'Jest bardzo prawdopodobne, że dzisiaj więcej mieszkańców zostanie przeniesionych do Howard Springs, jako pozytywne przypadki lub bliskie kontakty', kontynuował, dodając, 'Zidentyfikowaliśmy już 38 bliskich osób z Binjari, ale liczba ta wzrośnie. Te 38 są teraz przenoszone”.
„'Skontaktowałem się z premierem wczoraj wieczorem. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie około 20 pracowników ADF, a także ciężarówek wojskowych, które pomagają w przekazywaniu pozytywnych przypadków i bliskim kontaktom – oraz wspierają społeczności”.

„'Dokonujemy dzisiaj oceny, jakich dodatkowych zasobów możemy potrzebować od FBI, a premier jest gotowy do dalszej pomocy - dziękuję mu za to'”.
„Pięć dni temu senator stanu NT Malarndirri McCarthy powiedział ABC, że przeludnienie w rdzennych społecznościach było„ ogromnym problemem ”, wskazując na drugą grupę nowych infekcji w regionie – która obejmowała dziewięciu członków bezpośredniej rodziny McCarthy, w tym jej siostrę, która przyleciała z Katherine do Robinson River, nieświadomie przynosząc ze sobą COVID-19, zgodnie z raportem.
Socjopaci i ich szturmowcy, którzy rządzą Australią, wzbudziliby zazdrość Hitlera i Stalina. „Masz na myśli, że możesz sprawować żelazną kontrolę nad całym narodem w oparciu o HISTORIĘ O WIRUSIE?”

Otrzymałem raport z Australii pokazujący liczbę protestujących przeciwko narodowemu nakazowi szczepień w kluczowych miastach na weekend 20-21 listopada. W sumie jest blisko miliona ludzi – w 25-milionowym narodzie. To oszałamiające.
Miejmy nadzieję, że te liczby wzrosną.
Aktualizacja: kolejny raport z Australii; wojsko zaczęło wymuszać szczepienia na aborygenach na Terytorium Północnym.
Jest całkowicie jasne, że nie żyjemy w tym samym świecie, w którym byliśmy dwa lata temu. Ten świat już nie istnieje...

Jon Rappoport