Clicks4
NewsLetters

Архиєпископ Б. Бобер показав себе як Юда та гробар Словаччини

16.02.2021

Кошицький архиєпископ Б. Бобер, в єдності з прем’єр-міністром Матовичем, пропихає масову вакцинацію новою, не перевіреною належним чином мРНК-вакциною. Вони обидва холоднокровно ігнорують наполегливі перестороги найбільших світових спеціалістів з імунології та вірусології, а також той факт, що фармацевтичні компанії домоглися скасування будь-якої відповідальності за шкоду для здоров’я або смерть.

Цитата архиєпископа Бобра: «Ми вже майже рік переживаємо тяжкий час COVID-пандемії. Це час випробування для всього нашого суспільства і навіть для всього людства».

Коментар: Так, ми справді живемо в час випробування. Виявилося, які люди шукають правду і життя, а які, на противагу цьому, брешуть і пропихають вакцинаційну смерть. Такі гробарі є як у цивільній, так і в церковній сферах. Передусім йдеться про псевдопапу Франциска Бергольйо. Тепер до гробарів приєднався і архиєпископ Б. Бобер.

Цитата: «У молитві я щодня думаю про всіх хворих і страждаючих…»

Коментар: Важкохворими і вельми страждаючими є ті, які прийняли мРНК-вакцину і таким чином спричинили собі незворотні генетичні розлади. Деякі з них навіть померли. У самому Кошице був скандальний випадок, коли невдовзі після вакцинації померло 36 людей. Однак Кошицький архиєпископ Бобер не реагував на ці жертви. Було б корисно, якби він найперше молився за себе самого, бо якщо би помер у такому духовному стані, в якому перебуває, то з великою ймовірністю опинився б у пеклі, подібно як апостол Юда.

Цитата Бобра: «Вірю і сподіваюся, що також завдяки вакцинації, яку рекомендує і Ватикан, і сам папа Франциск, цей тяжкий ковідний період вже скоро промине».

Коментар: Вакцинація, яку рекомендує і Ватикан, і сам папа Франциск, сьогодні вже видимо здійснює прогноз Б. Гейтса: «Якщо ми проведемо добру роботу з вакцинами, то зменшимо кількість населення на 10-15%». Це зменшить населення на 1 мільярд людей. Вірю і сподіваюся, що принаймні тоді у багатьох засліплених клерикалів нарешті відкриються очі. У деяких, на жаль, мабуть аж у вогняному озері.

Ватикан, який привласнив собі право приймати рішення щодо вакцин, не є компетентним у цьому. Під керівництвом Бергольйо він повністю ігнорує справжніх експертів у сфері медицини. Сьогодні ігнорувати факти і натомість сліпо вірити ватиканській пропаганді вакцин ‒ це ознака втрати розуму та здорового глузду, чи прямо зла воля. Експерти з імунології та вірусології перестерігають, що небезпечна вакцина порушує геном людини і має на меті її чіпування, тобто позбавлення вільної волі і перетворення її в біоробота. Біблія застерігає, що чіпована людина буде мучитися від виразок і навіть в годину смерті не буде здатна чинити спасительне покаяння. Тому опиниться у вогняному озері (Одкр. 19,20). Крім того, вакцина проти COVID-19 містить тканину ненародженої дитини, що є певною формою сучасної сатанізації.

Чи усвідомлює Кошицький архиєпископ свою провину за пропаганду вакцинаційного злочину? Як він вистоїть перед Божим судом, а також перед словацьким народом?

Цитата: «А потім я вже дуже радо чекаю особистої зустрічі з нашими віруючими і священиками та спільного святкування Євхаристії під час наших традиційних паломництв».

Відповідь: Архиєпископ Бобер стверджує, що дуже радо чекає особистої зустрічі з віруючими і священиками, однак ставить умову, щоб ці священики та віруючі спершу прийняли небезпечну вакцину. Але тоді постає питання, чи замість традиційних паломництв після вакцинації не відбуватимуться лише нетрадиційні похоронні процесії. І це не жарт. Однак найгірше те, що тут не йдеться лише про втрату фізичного життя, але й про втрату вічного життя, а це надзвичайно серйозна річ.

Треба перестерігати всіх щирих католиків, щоб не дозволили себе обманути ні архиєпископу Бобру, ні псевдопапі Бергольйо. Вони обидва проявили себе як церковні Юди, тобто як зрадники Христа! Слухатися їх та їм подібних означає чинити самогубство та зректися Ісуса Христа.

Біля статті є фотографія Бобра, а поруч реклама: «Вакцина ‒ це надія».

Коментар: Ця неперевірена та небезпечна мРНК-вакцина, яка змінює людський геном, призводить також до чіпування людей. Вакцина ‒ це справді надія, але тільки для Білла Гейтса. Він надіється, що йому вдасться безкарно винищити більшу частину людства.

Якою надією є мРНК-вакцина, наприклад, для Америки? Науковий працівник д-р Міковіц каже: «Якби доктору Фаучі і Біллу Гейтсу вдалося просунути примусову вакцинацію, то померло б щонайменше 50 млн. американців».

На закінчення я закликаю архиєпископа Бобра до покаяння ‒ поки є час. Хай публічно вибачиться за злочинну пропаганду вакцин. Нехай, навпаки, у згоді зі справжніми експертами та з Божим словом, тепер застерігає громадськість від фатально небезпечної вакцинації! Так він стане прикладом для Церкви і народу та справжнім героєм.

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей і апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП


vkpatriarhat.us4.list-manage.com/…4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c3