Clicks441

Zdrada na Watykanie!!!

PiotrM
22
Zdrada w Watykanie!!! www.youtube.com/watchMore
Zdrada w Watykanie!!!
www.youtube.com/watch
Doktor wiee
Dziękuje Piotrze za twój wpis mam nadzieję że powstanie kiedyś materiał gdzie zostaną zdemaskowane wszystkie kłamstwa kasm 2019 trollowi próbującemu w ostatnim czasie z niezwykłą gorliwością zrobić wodę z mózgu niektórym zbyt łatwowiernym użytkownikom tego portalu.Oczywiście ten szkodnik wyłączył opcję komentowania bo jego półprawdy zbyt szybko zostały by ujawnione.
PiotrM
Uwaga ! Portal : kasm 2019 podaje fałszywe wiadomości. Papież Benedykt XVI wydał orzeczenie że podpisuje się pod orzeczeniem Kongregacji Nauki Wiary z 1995- 2003 i 2007 roku która zakazała rozpowszechniać pisma Vasuli Raiden pisma jak i kazała poinformować wszystkie diecezje aby przestrzec wiernych przed ich fałszywymi objawieniami. Portal kasm 2019 jest to osoba promująca o. Szustaka , Mocni w …More
Uwaga ! Portal : kasm 2019 podaje fałszywe wiadomości. Papież Benedykt XVI wydał orzeczenie że podpisuje się pod orzeczeniem Kongregacji Nauki Wiary z 1995- 2003 i 2007 roku która zakazała rozpowszechniać pisma Vasuli Raiden pisma jak i kazała poinformować wszystkie diecezje aby przestrzec wiernych przed ich fałszywymi objawieniami. Portal kasm 2019 jest to osoba promująca o. Szustaka , Mocni w Duchu które sieją Herezje wśród Katolików. Zajrzyjcie do źródeł a sami się przekonacie.
Doktor wiee likes this.
mistrzo and one more user like this.
mistrzo likes this.
Doktor wiee likes this.