Clicks874
petra33
11
Zaszczepienie jest aktem miłości
przeciwherezjom
Już teraz wiem, skąd to się wzięło u niektórych księży. Myślałem, że to ich pomysł z tą fałszywą miłością bliźniego - a tu proszę - Fałszywy Prorok - antypapież Bergoglio. I co ? Ładnie to tak iść za fałszem? Taki cuchnący obłudą napis (maski=miłość bliźniego) jest na drzwiach jednego z najświętszych miejsc w Polsce - na drzwiach bazyliki-sanktuarium Trójcy Przenajświętszej ii św. Anny. PROSTYŃ!!!
Szukający PRAWDY
Moje zdanie, które już wcześniej pisałem tj. ten kto promuje eksperyment medyczny zwany "szczepieniem" i jeszcze mówi, że to akt miłości to:
- CZŁOWIEK BEZ MÓZGU, takiej osobie nie warto NAWET KOTA POWIERZYĆ (do czasu zrozumienia swojego błędu)! lub
- jest na usługach globalistów, prawdopodobnie jest uzależniony (agentem) od obcych struktur (nie Polaków), którzy mają coś... na taką osobę.
Maja 21
Wywieranie presji na ludzi aby się wyszczepili, wykorzystując swoją pozycję w hierarchii kościelnej, jest aktem godnym potępienia, najgłębszego oburzenia i odrzucenia takiego hierarchy - sprzedawczyka i Judasza. Ambona nie jest miejscem do paktowania z szatanem ale do głoszenia Dobrej Nowiny.
Paulus Polus
Warto sobie odświeżyć ten artykuł z przed 4 lat.
pch24.pl/…-promotorom-depopulacji-wielka-konferencja-online/
Wiele on wyjaśnia skąd takie występy jak ten powyższy...
jac505
Jak arcy-kapłani i faryzeusze, saduceusze przyczynili się do upadku wiary w Boga, nie rozpoznając Jego nawiedzenia, Syna Jego, tak dzisiejsi, zwiedzeni arcy-kapłani nawołujący do zastrzyków przyczynią się do ogromnych zniszczeń w Kościele. Może przyznają się najpierw czy sami wzięli te "cudowne" szczepionki z komórek zabitych dzieci ? Może przebiegle czekają na to jak przeżyją je ci, których do …More
Jak arcy-kapłani i faryzeusze, saduceusze przyczynili się do upadku wiary w Boga, nie rozpoznając Jego nawiedzenia, Syna Jego, tak dzisiejsi, zwiedzeni arcy-kapłani nawołujący do zastrzyków przyczynią się do ogromnych zniszczeń w Kościele. Może przyznają się najpierw czy sami wzięli te "cudowne" szczepionki z komórek zabitych dzieci ? Może przebiegle czekają na to jak przeżyją je ci, których do nich namówili.
Paulus Polus
Chociaż te okulary... Już wiem, kogo on mi przypomina:

youtube.com/watch?v=DE6szKjNJJw
jac505
Te słowa dają zielone światło przy kościelnym punktom szczepień. Wprowadzą nowy grzech - nie szczepisz się jesteś zabójcą siebie, swoich bliskich, narodu, ludzkości. Panie Jezu przyjdź !
przeciwherezjom
Zauważcie,że powtarza za antypapieżem! Chcą trafić wraz z fałszywym prorokiem (antypapieżem) do jeziora ognia. To nie żarty, tak jest powiedziane w ks. Apokalipsy. A kto za nimi idzie, czyli za odstępcami od wiary ten zdradza Chrystusa i odłącza się od Kościoła.
Paulus Polus
Jest aktem miłości do paciamamy, która takich wybitnych entuzjastów i propagatorów honoruje pośmiertnie miejscem na samym dnie piekła.
A temu panu pomyliły się przebrania. Do tego występu powinien ubrać się tak:
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
KŁAMCY, ZDRAJCY, SŁUDZY SZATANA!
jac505
W tych słowach ksiądz prymas uległ zwiedzeniu i zwodzi innych. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Prawda jest tylko jedna. Po szczepieniach umierają kapłani a on nadal brnie w zwiedzenie. Módlmy się za kapłanów. Wielu z nich zginie, bo zaufali światu, diabelskim pomysłom "ratowania" ludzi.