Clicks35
uk.news

Повернення Лютера до "ватиканського осла"

25 жовтня Папа Франциск прийняв лютеран із Німеччини в рамках "екуменічного паломництва" у Римі. Вони обрали слоган "з Лютером до Папи Римського", адже його статуя вже встановлена у Ватикані.

Папа Франциск запізнився на аудієнцію приблизно на 45 хвилин. Група відвідала Рим вдруге з жовтня 2016 року. Статую Лютера розмістили у церемоніальній залі. Крім того, портрет Лютера був розміщений поряд із невеликою фотографією Папи Франциска.

Лютер говорив, що "диявол створив інститут папства", а також додавав, що саме диявол керує ним і Святим Престолом: "Той, хто хоче почути Господа, повинен прочитати Святе Письмо. Той, хто бажає почути диявола, може слухати дурниці Папи Римського" .

Він говорив, що Папа Римський "бреше, займається богохульством, а також не може впоратися з дияволом, який живе всередині нього", проповідуючи "справжнє ідолопоклонство", а також вигукуючи, "ніби одержимий дияволом" у момент "зради і руйнування" християнської церкви.

Крім того, він називав Папу Римського "ослом і жахливим проклятим монстром з Риму". Він вважав Римську церкву "дитячим садом, а також церквою жінок, що гуляють, і гермафродитів". При цьому Папа Франциск вирішив поставити "цього мудреця" на п'єдестал.

#newsKfshidhcxu