Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks2.8K

bp Grzegorz Ryś. Jezus na sercu Judasza.

ona
91
bp Grzegorz Ryś. Jezus na sercu Judasza.
PiotrM
PILNE POTRZEBNA MODLITWA DO MARYI O ZDROWIE: Przekazane od Dorota Wardziński: Prośba od Grześka Kropiewnickiego "Dzisiaj 2 letnia córeczka znajomych z domowego kościoła oblała się wrzątkiem. Ma 80 procent poparzenia ciała, w tym poparzenia trzeciego stopnia. Jest utrzymywana w śpiączce. Sytuacja jest bardzo ciężka. Bardzo proszą o modlitwę za Marysie Nowak Roześlij proszę. Bóg zapłać.
tak to jest jak na siłę chce się zaistnieć
predex
ten czleczyna calkowicie się zatracił, tak to jest jakl sie goni za tytułami a w parze nie idzie wiara.
Logiczny ciąg myśli: "Jakikolwiek tekst o Judaszu ja myśle o sobie." Bp. Ryś
m.rekinek likes this.
Jacy niedobrzy byli ci Apostołowie. I to wszyscy. Judasz w demonem w sercu a oni tacy niewyrozumiali. Nie zaakceptowali go. Biskupie! Kochali Jezusa nie mogli akceptować jego zdrajcy. A Jezus kładł głowę na jego sercu??? Skąd ta informacja. Proszę o źródło. Na tronie serca Judasza siedział demon. To co mówi biskup jest straszne.
po tym co napisałeś powyżej, wydaje mi się, iż nie zrozumiałeś właściwie sensu tego co tu wygłosił bp Ryś. Apostołowie -a raczej zwykli prości pasterze i rybacy jakimi przed zesłaniem Ducha Świętego byli Jego słuchacze i dzisiaj zwanymi Uczniami , nic albo prawie nic nie rozumieli z tego w czym uczestniczyli, to właśnie wyjaśnia dlaczego Jan zapytał Jezusa, z czystej ciekawości a nie z jakiejś …More
po tym co napisałeś powyżej, wydaje mi się, iż nie zrozumiałeś właściwie sensu tego co tu wygłosił bp Ryś. Apostołowie -a raczej zwykli prości pasterze i rybacy jakimi przed zesłaniem Ducha Świętego byli Jego słuchacze i dzisiaj zwanymi Uczniami , nic albo prawie nic nie rozumieli z tego w czym uczestniczyli, to właśnie wyjaśnia dlaczego Jan zapytał Jezusa, z czystej ciekawości a nie z jakiejś potrzeby zrozumienia-ot jak każdy w takiej sytuacji-jeśli usłyszałby takie oświadczenia o "czyjejś" zdradzie , po prostu zapytałby "kto" i koniec-ot ludzka ciekawość, a do tego element zdania się na swojego Mistrza, któremu można podejrzewać nawet do końca nie wierzyli-a na pewno nie we wszystko co mówił-co pokazał fakt, że pod Krzyżem ostał się tylko jeden z nich!Dlatego nie próbowali zatrzymać Judasza, a Jezus i tak wiedział kim Judasz jest i jaka jest jego w tym gronie rola !
Ratuj dusze swoją
zajmij się swoją,
Wszystko zaczęło się od samowolnej decyzji którą podjęli pierwsi ludzie żyjący w Raju, tj. przyjęcia (skuszenia się do) propozycji poznania (nieustannego doznawania ?) "dobra i zła" które stało się "programem" funkcjonowania człowieka we wszechświecie ...na Ziemi. I tu widać, jak ten "program" zadziałał, ponieważ bez "złej" decyzji Judasza, nie było by Dobrej Nowiny! Nawet Jezus nie zaingerował …More
Wszystko zaczęło się od samowolnej decyzji którą podjęli pierwsi ludzie żyjący w Raju, tj. przyjęcia (skuszenia się do) propozycji poznania (nieustannego doznawania ?) "dobra i zła" które stało się "programem" funkcjonowania człowieka we wszechświecie ...na Ziemi. I tu widać, jak ten "program" zadziałał, ponieważ bez "złej" decyzji Judasza, nie było by Dobrej Nowiny! Nawet Jezus nie zaingerował w ten "program", by to co stać się musiało się dokonało.Bardzo ciekawe rozważania bpa Rysia, za które osobiście dziękuję.
MariaBarbara likes this.