Przygotujcie się na wielką burzę, która nadchodzi na Kosciół i świat - ks. P. Glas.

vicona.pl/…wielka-burze-ktora-nadchodzi-na-kosciol-i-na-swiat
Bos016

Ks. Piotr Glas: Przygotujcie się na wielką burzę, która nadchodzi na Kościół i na świat

Ks. Piotr Glas: "Wszyscy bardzo mocno odczuwamy w sercach, że coś jest nie tak. Wielu ludzi żyjących blisko Boga już od dawna dostrzega, że coś się …
Krystian N.
Pierwsze widoczne znaki, że "coś jest nie tak" zauważono, gdy Paweł VI zaczął obstawiać ważne stanowiska homoseksualistami. Dzisiaj to tylko skutki posoborowej wiosny. Oczywiście F1 stanowi nową jakość - mamy do czynienia już nie z ukrytym a jawnym satanizmem.
Beatus 1
ViRuSie, zapomniał wół, gdy cielęciem był. Chodziłeś na Msze posoborowe, ale wymazałeś to z pamięci? W kwestii formalnej, nie zaczepiam tylko próbuję interweniować, gdy ktoś rozgłasza nieprawdę.
V.R.S.
"Od kiedy chodzisz na Mszę trydencką? "
---
Chodzę na Mszę w rycie rzymskim. Co do reszty - z zasady nie dialoguję z osobami niepoważnymi, które blokują kogoś a potem go zaczepiają. Tak że niewiasto nie zaspokoisz swej ciekawości.
Beatus 1
ViRuSie, przestań dzielić sztucznie Kościół katolicki. Nadal to jest ten sam Kościół walczący, trochę ogołocony/poturbowany, ale będący integralną częścią Ciała naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa.
Od kiedy chodzisz na Mszę trydencką? Może doczekam się odpowiedzi.
V.R.S.
"Wszyscy bardzo mocno odczuwamy w sercach, że coś jest nie tak"
---
50-letni kult posoborowy właśnie się wali jak kiedyś walił się arianizm. Novus Ordo Missae z 1970 padł w 2020 uderzony przez Novum Ordinem Saeclorum. Ks. Glas wciąż na Titanicu czy odnalazł wreszcie ratunkową tratwę?
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
" świętobliwy " NIERZĄD ! - chrzczony brzytwą na usługach masońskiej synagogi szatana !
Posoborowe absurdy
Co nam ten "świętobliwy" Rząd chce zafundować przez zmuszanie do noszenia maseczek, gdzie PiS ma miłosierdzie Maseczki czy aby na pewno chcesz to mieć w ciele? - youtube.com/watch?v=4BmUVwnXRv0
Jan Zbigniew wojan
Właśnie, nawet w Watykanie czai się diabeł !
wacula25wp.pl
ks. dr.Glas piękna postać-KK
TomaszBiał
Pojawił się Mesjasz w Izraelu teraz wszystko przyśpieszy. Kolejny etap to usunięcie Eucharystii z Kościoła np przez zmianę słów konsegracji. Szykowana jest droga dla Antychrysta.
Weronika....S
Niestety, tego nie unikniemy, trzeba tylko to przeżyć godnie z Bogiem.
Bos016
Transmisja z Adoracji Najświętszego Sakramentu narusza standardy polskiego youtuba. gosc.pl/…smisja-z-adoracji-Najswietszego-Sakramentu-narusza
Bos016
Ks. Piotr Glas: "Wszyscy bardzo mocno odczuwamy w sercach, że coś jest nie tak. Wielu ludzi żyjących blisko Boga już od dawna dostrzega, że coś się zbliża, że za chwilę rozpęta się wielka burza. A nawet więcej, widzą oni, że statek, którym jest nasza współczesna cywilizacja, tonie we własnej wygodzie i egoizmie, a orkiestra, tak jak kiedyś na tonącym Titanicu, cały czas gra. Ludzie się bawią i …More
Ks. Piotr Glas: "Wszyscy bardzo mocno odczuwamy w sercach, że coś jest nie tak. Wielu ludzi żyjących blisko Boga już od dawna dostrzega, że coś się zbliża, że za chwilę rozpęta się wielka burza. A nawet więcej, widzą oni, że statek, którym jest nasza współczesna cywilizacja, tonie we własnej wygodzie i egoizmie, a orkiestra, tak jak kiedyś na tonącym Titanicu, cały czas gra. Ludzie się bawią i udają, że wszystko jest dobrze, że jesteśmy samowystarczalni i bezpieczni. (…) Rzeczą zupełnie oczywistą dla każdego z nas jest to, że powinniśmy się modlić i nie ustawać, jednak teraz, w tych nadzwyczajnie trudnych czasach, zwykła modlitwa może już nie wystarczyć. Potrzebujemy środków, które wstrząsną niebem i ziemią".
Mbuckop
100% racja ,Chwala Panu za KS Glasa i innych Bozych Maryjnych kaplanow,niestety jest ich b malo ,wspomagajmy ich nasza modlitwa!