Edward7
22.3K

Cyfrowe obozy koncentracyjne: dane biometryczne sprawiają, że domy stają się więzieniami w ramach przygotowań do kolejnych "blokad klimatycznych"

Tymczasowe blokady i ograniczenia covidowe zostaną zastąpione stałymi blokadami klimatycznymi. Takie oświadczenie złożyła córka założyciela Światowego Forum Ekonomicznego Klausa Schwaba Nicole Schwab.

Powiedziała, że pandemia COVID była „niesamowitą okazją”, aby sprawdzić, w jaki sposób opinia publiczna zrealizuje plany WEF dotyczące wdrożenia programu Wielkiego Resetu. Przypomnijmy, że program tzw. Wielkiego Resetu został wprowadzony w maju 2020 r. przez księcia Walii Karola, późniejszego króla Wielkiej Brytanii, oraz dyrektora Światowego Forum Ekonomicznego Klausa Schwaba. Córka Klausa Schwaba, założyciela Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) i jednego z czołowych światowych liderów globalizmu, broniła pomysłów swojego ojca, mówiąc, że pandemia COVID była „ogromną okazją”, aby zobaczyć, jak ludność poradzi sobie z kwarantanną "całego świata".

Nicole Schwab przyznała się w nowo odkrytym filmie, który został nagrany podczas dyskusji panelowej WEF w 2020 r., w środku pandemii i podczas gdy cała światowa populacja przechodziła kwarantannę. Mr. Santos on Twitter
„Ten kryzys pokazał nam, że przede wszystkim sytuacja może się zmienić bardzo szybko, jeśli się nad tym zastanowimy i kiedy poczujemy natychmiastową awarię środków do życia” – stwierdził Schwab. „Po drugie, najwyraźniej system, który mieliśmy wcześniej, nie jest zrównoważony” – dodaje. „Widzę więc, że jest to świetna okazja, aby naprawdę dokonać tego Wielkiego Resetu i wykorzystać te ogromne przepływy pieniędzy w sposób, który wcześniej nie był możliwy, do wprowadzenia zmian, na które możemy spojrzeć wstecz i powiedzieć, że nadszedł czas, ten, w którym naprawdę zaczęliśmy umieszczać przyrodę w centrum gospodarki” – kontynuowała... „Istnieją kompromisy, ale to jest nasza szansa, możemy pomyśleć o trwałych blokadach w celu zwalczania zmian klimatu – czy ci się to podoba, czy nie, ponieważ są to skutki, które będą jeszcze gorsze, jeśli nie zrobimy tego teraz” podsumowała.

Nicole Schwab jest częścią WEF jako „Członek Komitetu Wykonawczego”, a także jest współdyrektorem Platformy przyspieszenia rozwiązań opartych na przyrodzie, organizacji, która finansuje tysiące mniejszych organizacji, których celem jest lobbowanie na rzecz radykalnych propozycji „przyspieszenia” przez "zagrożenie klimatyczne" Wielkiego Resetu.
Panel, którego częścią była Nicole Schwab, omawiał, w jaki sposób „natychmiastowa sytuacja awaryjna” może być wykorzystana do dalszych postępów w planie „Wielkiego Resetu”, zestawu środków, które nie są teorią spiskową, ale są głównym mottem Forum Gospodarka światowa w ostatnich latach. Jednak nie jest to pierwszy raz, kiedy uczestnicy WEF otwarcie mówili o „blokadach pogodowych” od czasu pojawienia się Covid. Jak wcześniej informował Slay News, Światowe Forum Ekonomiczne stwierdziło we wrześniu, że blokady zdrowotne związane z pandemią COVID-19 pokazały, że „miliardy obywateli na całym świecie” będą przestrzegać globalnych ograniczeń swobód ze względu na „zmianę klimatu”.

W artykule opublikowanym przez WEF organizacja chwali, w jaki sposób „miliardy” ludzi zastosowały się do ograniczeń Covid, mówiąc, że jest to świetny „punkt wyjścia” do „wszystkiego, co ma nadejść”. Ta tajemnicza organizacja twierdzi, że wierzy, że społeczeństwo zgodziłoby się z tą samą „dobrą wolą” na kwarantanny w celu zmniejszenia „emisji dwutlenku węgla” Artykuł zatytułowany „My Carbon: An Approach to Inclusive and Sustainable Cities” sugeruje, że ta sama taktyka zastraszania może zostać wykorzystana do nałożenia „stałych, rotacyjnych blokad pogodowych na całym świecie”. Tematem artykułu jest to, jak przekonać ludzi do przyjęcia „indywidualnych programów uprawnień do emisji dwutlenku węgla”, na przykład instruując, aby były dni tygodnia, w których ludzie pozostają w domu „na kwarantannie”, aby zmniejszyć swój „ślad węglowy”.

Grupa Schwaba zauważa, że ulepszenia technologii monitorowania i inwigilacji pomagają przezwyciężyć „polityczny opór” przeciwko takim programom. „COVID-19 był dowodem odpowiedzialności społecznej”, stwierdza artykuł i wydaje się, że testy były zadowalające, pomimo masowych demonstracji, które miały miejsce w krajach takich jak Brazylia, Francja czy Stany Zjednoczone, ale ogólnie populacje świata przestrzegały kwarantanny .
Dalej chwalono, jak „miliardy obywateli na całym świecie przyjęły ogromną liczbę niewyobrażalnych wcześniej ograniczeń dotyczących zdrowia publicznego”.„Na całym świecie było wiele przykładów utrzymywania dystansu społecznego, noszenia masek, masowych szczepień i akceptowania aplikacji do śledzenia kontaktów dla zdrowia publicznego, które pokazały istotę indywidualnej odpowiedzialności społecznej w rozwiązywaniu zbiorowej sprawy” – podsumowuje WEF. qpaso/La hija de Klaus Schwab admite que la tiranía Covid fue un precursor de los próximos cierres climáticos

Obecnie zbierane dane (zakupów) powiązane np; z nr. telefonu służą AI, do zniewolenia... jak dane biometryczne sprawiają, że nasze domy stają się wirtualnymi więzieniami w ramach przygotowań do kolejnych „blokad”

Brian Shilhavy

Wszyscy odwiedzający muszą zarejestrować się za pomocą danych biometrycznych, takich jak skanowanie dłoni, skanowanie twarzy, skanowanie oczu itp. Po wejściu są oni stale monitorowani za pomocą kamer i mikrofonów, które monitorują ich dane biometryczne podczas przebywania na terenie obiektu. Każdy, kto zbliża się do lokalu, jest wychwytywany przez kamery, które natychmiast starają się zidentyfikować, kim jest dana osoba przed zezwoleniem na wejście. Czy właśnie opisałem, jak odwiedza się przyjaciela lub krewnego, który jest osadzony w więzieniu, zakładzie karnym lub na oddziale psychiatrycznym, czy też opisałem, jak działają nowe "inteligentne domy"?

Właściwie to jedno i drugie. I o to właśnie chodzi. Społeczeństwo dobrowolnie rezygnuje ze swojej prywatności na rzecz "wygody" i "bezpieczeństwa", nie rozumiejąc jednocześnie, że to, czym handlują w zamian za te "wygody" i iluzje "bezpieczeństwa", to zdolność agentów rządowych do zamykania ich w ich własnych domach, tak jak zamykają więźniów w więzieniach, szpitalach, zakładach psychiatrycznych i innych miejscach uwięzienia.

A ci z was, którzy uważają, że to, co tu piszę, jest przesadzoną "teorią spiskową", mają bardzo krótką pamięć.
Zaledwie 3 lata temu większość świata została zamknięta w swoich domach w imię „COVID”. COVID był po prostu próbą, aby dowiedzieć się, jak daleko społeczeństwo byłoby skłonne się posunąć, aby zrezygnować ze swoich swobód i możliwości poruszania się w odpowiedzi na strach, który był transmitowany 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu wokół COVID.Tyrani medyczni od lat bezskutecznie próbowali zablokować populacje z powodu strachu przed śmiercionośnym „wirusem”, w tym między innymi ebolą , ziką , świńską grypą , ptasią grypą i wieloma innymi.

To, co sprawiło, że COVID odniósł sukces, to fakt, że w obszarze metropolitalnym Wuhan w Chinach 50 milionów ludzi dobrowolnie zgodziło się pozostać w domu i zamknąć się z powodu tego rzekomego „nowego” koronawirusa. Zdarzyło się to po raz pierwszy i dostarczyło planu dla reszty świata. Nazwa rzekomego „wirusa” (cow_id - identyfikacja bydła) była właściwie nieistotna. Wiadomością, która wywołała strach i pozwoliła całemu światu na zamknięcie populacji, był fakt, że 50 milionów ludzi w dużym mieście w Chinach tak bardzo obawiało się tego „nowego wirusa”, że zgłosili się na ochotnika do pozostania w swoich domach.

Później ludność największych miast w Chinach została siłą uwięziona we własnych domach, co skłoniło wielu do popełnienia samobójstwa. Protesty, grabieże, niszczenie zwierząt domowych i masowe samobójstwa w Szanghaju w Chinach, gdy ludzie głodują podczas blokad

W ten sposób COVID stał się wielkim eksperymentem na ludziach, który odniósł ogromny sukces dla mafii medycznej i ich małych politycznych tyranów. Jeśli myślisz, że nigdy więcej nie zrobiliby czegoś takiego, to nie żyjesz w rzeczywistości.A następnym razem, gdy wprowadzą „nową” scenariuszową „pandemię”, znacznie łatwiej będzie kontrolować masy. Dzieje się tak, ponieważ najważniejszą rzeczą, która zmieniła się w ciągu ostatnich 3 lat, jest szybki postęp technologii w dziedzinie biometrii, a dane w Internecie są zestawiane i filtrowane pod kątem nowych modeli AI Large Language Models (LLM), dzięki czemu mogą Kontroluj, co możesz wyszukiwać i przeglądać w Internecie, ponieważ jesteś zamknięty w swoim cyfrowym-dom-więzieniu.

„Inteligentne” domy to wirtualne cyfrowe więzienia

Firmy Big Tech opracowują obecnie plany tych „inteligentnych domów”/cyfrowych więzień z „ciągłym uwierzytelnianiem” za pomocą danych biometrycznych.

Model domu pilotów Fujitsu, który może uwierzytelnić każdego, w dowolnym miejscu i przez cały czas

Możesz dodać „ciągłe uwierzytelnianie” do swojego leksykonu biometrycznego, ponieważ japońskie firmy Fujitsu i Misawa Homes łączą siły, aby wspólnie przetestować modelowy dom, który zapewnia odwiedzającym i mieszkańcom spersonalizowane doświadczenia oparte na danych biometrycznych.Według komunikatu firmy czujniki zainstalowane we wspólnych przestrzeniach „identyfikują mieszkańców i gości na podstawie wskazówek, takich jak ich ubiór lub postawa”.

„Dzięki ciągłej identyfikacji ludzi i ich ruchów w otaczającym środowisku”, czytamy w komunikacie, „technologia może pomóc w wykrywaniu sytuacji awaryjnych, w tym upadków i możliwych obrażeń mieszkańców lub gości, a także niezidentyfikowanych intruzów, ostatecznie przyczyniając się do realizacji bezpieczniejszych mieszkania." Chociaż firmy twierdzą, że zbadają wdrożenia w obszarach wysokiego ryzyka, takich jak szpitale i domy opieki, mają również bardziej ogólne plany dotyczące systemu, w tym płatności bezgotówkowe, spersonalizowane przestrzenie biurowe i indywidualne życie w domu.

„Obie firmy dalej przeprowadzają próby wykorzystujące tę technikę do realizacji spersonalizowanych przestrzeni mieszkalnych dostosowanych do osobistych preferencji i potrzeb mieszkańców”, czytamy w komunikacie, który zawiera ilustrację tego, jak „ciągłe uwierzytelnianie poprzez analizę obrazów z kamer zainstalowanych w różnych lokalizacjach” mogą być używane do wywoływania spersonalizowanej muzyki lub śledzenia odwiedzających przez cały czas ich pobytu.

Aby system działał, technologia Actlyzer firmy Fujitsu wykrywa i analizuje ruchy ludzi oraz łączy je z biometrycznymi urządzeniami uwierzytelniającymi, takimi jak rozpoznawanie twarzy lub dane dotyczące żył dłoni. W komunikacie wyjaśniono, że „śledzenie osoby za pomocą wielu kamer pozostaje trudne w przypadku konwencjonalnych technologii ze względu na różnice spowodowane pozycją kamer. Aby sprostać temu wyzwaniu, nowo opracowana technologia umożliwia identyfikację osoby na podstawie wielu obrazów w oparciu o cechy, takie jak ubranie i postawa osoby, niezależnie od innych różnic w oświetleniu itp.”Innymi słowy, system łata martwe kąty, agregując dwa typy danych identyfikujących.„Wszystkie procesy uwierzytelniania działają w chmurze”, czytamy w komunikacie, „a wyniki są wysyłane do urządzeń zainstalowanych na określonym obszarze”. (
Pełny artykuł .)
...


Pierwszą fazą tego jest wprowadzenie aplikacji na telefony, (paszport QR, cyfrowa tożsamość ), ale kolejna iteracja byłaby bardziej inwazyjna, ponieważ cyfrowe portfele byłyby osadzone w ciele w formie implantu "Internetu Ciał" - WEF promuje; chipy mózgowe i internet ciał. „Bezgo… Globalne identyfikatory cyfrowe coraz bliżej... ch…
...
Nic, i mam na myśli NIC, nie będzie już prywatne w twoim domu, jeśli głupio zapłacisz za taki dom i przekażesz wszystkie swoje dane biometryczne do „chmury” w celu monitorowania.
A jeśli nie zastosujesz się do przyszłych zaleceń medycznych, gdy kolejny „zabójczy wirus” zacznie krążyć w mediach korporacyjnych, łatwo stracisz możliwość korzystania z nowego „inteligentnego domu”, który stanie się twoim więzieniem.Dane biometryczne są coraz częściej wykorzystywane nie tylko do kontrolowania miejsca zamieszkania ludzi, ale także do śledzenia i kontrolowania ludzi. Obejmuje to nie tylko „smartfon”, który nosisz ze sobą, ale także „urządzenia do noszenia”, w tym „inteligentne ubrania”, które również monitorują twoje zdrowie.
Nie będziesz już musiał odwiedzać izby przyjęć ani meldować się w szpitalu, aby zostać porwanym z powodów medycznych - zrobią to bezpośrednio w twoim własnym domu.

Fundusz przyszłości British Business Bank inwestuje w dane biometryczne B-Secur

B-Secur, firma zajmująca się opracowywaniem algorytmów biometrycznych z siedzibą w Belfaście, jest jedną z 67 brytyjskich firm, w które niedawno zainwestował fundusz Future Fund British Business Bank.B-Secur z siedzibą w Irlandii Północnej jest pionierem biometrii nowej generacji, wykorzystując serce do zabezpieczania wglądu w zdrowie i dobre samopoczucie w połączonym świecie.Technologia HeartKey firmy przechwytuje sygnały EKG użytkowników za pomocą małych, bezszwowych czujników w inteligentnej odzieży, urządzeniach do noszenia lub fizycznych punktach dotykowych.

Powstałe wzorce sygnałów zapewniają wgląd w osobę, od potwierdzenia, kim jest, po to, jak się czuje.Zastosowania obejmują poprawę bezpieczeństwa ruchu,
monitorowanie medyczne poza środowiskiem klinicznym oraz poprawę weryfikacji, bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia pracowników.W ostatnich latach firma odnotowała znaczny wzrost, zwłaszcza po uzyskaniu zgody Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) na oprogramowanie HeartKey. ( Pełny artykuł . Moje podkreślenie.)

Kontrolowanie dostępu do Twoich pieniędzy
Najbardziej bezpośrednim zagrożeniem, jakie stwarza ta technologia, moim zdaniem jako technologa, który zarabiał na życie z tej technologii przez ponad 25 lat , jest wykorzystanie danych biometrycznych do uzyskiwania dostępu do kont bankowych i finansowych.Ta technologia już istnieje, a jej wdrożenie jest bliskie. Gdyby Twój bank lub pracodawca wymagał od Ciebie oddania swoich danych biometrycznych, aby mieć dostęp do swoich pieniędzy jutro, czy zastosowałbyś się? Czy pozwoliłbyś im zeskanować twoją dłoń, twarz, tęczówki oczu, a nawet dostarczyć próbkę DNA twojej krwi, aby uzyskać dostęp do twoich pieniędzy? Domyślam się, że 99% z was, którzy czytają to dzisiaj, zgodziłoby się.A dostawcy technologii biometrycznych spieszą się, by być firmą, która gromadzi i przechowuje Twoje dane biometryczne w sektorze finansowym.

Liminal widzi możliwości w krajobrazie wdrażania usług finansowych

Liminal, firma zajmująca się badaniem rynku, opublikowała listę 32 najlepszych firm zajmujących się zgodnością i zapobieganiem oszustwom w zakresie onboardingu. „Podczas gdy wielu dostawców aktywnie rozwija kluczowe możliwości, żaden pojedynczy dostawca nie zdominował jeszcze rynku, stwarzając doskonałą okazję” dla młodszych i mniejszych firm, zgodnie z raportem Liminal.Link Index Report for Account Opening in Financial Services ocenił 150 dostawców z sektora finansowego. Wśród 32 najlepszych znalazły się Experian, IDnow, Incode, Jumio, Mitek, Onfido, Trulioo i Shufti Pro.

Według danych firmy Liminal, kupujący wybierają dostawców na podstawie kilku czynników, w tym szybkości i dokładności (94 procent), możliwości produktu (81 procent) oraz stosunku jakości do ceny (71 procent). Prawie 90 procent kupujących szuka również ulepszonych możliwości oszustwa. Kupujący mogą uzyskać zwrot z inwestycji w wysokości 3,50 USD dzięki oszczędnościom kosztów związanych z oszustwami i zgodnością, ulepszeniom doświadczeń użytkownika i zautomatyzowanym procesom, twierdzi firma analityczna. Ponadto mogą spodziewać się nawet 17-procentowej redukcji oszustw przy otwieraniu konta i równej redukcji porzucania klientów.


Liminal twierdzi, że do tej pory w tym roku zainwestował 3,2 miliarda dolarów w firmy zajmujące się cyfrową identyfikacją

Liminal opublikował również świeży raport na temat rynku cyfrowej tożsamości, który pokazał, że warunki makro rynkowe zmieniły się od szczytu 2020 i 2021 roku. Podczas gdy rok 2021 był szczytem inwestycji w identyfikatory cyfrowe, które wyniosły 71,4 miliarda dolarów w 87 umowach produktowych, rok 2022 zwolnił — inwestycje o wartości 8,7 miliarda dolarów w 32 transakcjach. Jak wynika z raportu Investing in Identity, w tym roku odnotowano jak dotąd 32 transakcje o łącznej wartości 3,2 miliarda dolarów. Liminal mówi, że tempo transakcji może zwolnić jeszcze w tym roku.

Kontynuowane będą jednak przejęcia spółek.„Narracja przesuwa się od wzrostu do inwestowania w wartość i
spodziewana jest znacząca konsolidacja dostawców rozwiązań w zakresie tożsamości cyfrowej ” — czytamy w raporcie. W raporcie zauważono również, że w sektorze identyfikacji cyfrowej nastąpiła eksplozja nowych firm. W 2016 roku w branży działało tylko około 300 firm, podczas gdy według Liminal liczba ta osiągnęła 2000 w 2023 roku. ( Źródło . Podkreślenie moje.)

Prawie wszystko w dzisiejszych wiadomościach to odwracanie uwagi od bezpośredniego niebezpieczeństwa biometrycznych identyfikatorów cyfrowych

Technologia, która wymaga od ciebie podania danych biometrycznych w celu uzyskania dostępu do pieniędzy, już istnieje . Każdy bank lub pracodawca mógłby wdrożyć to jutro, gdyby chciał wymagać od ciebie dostarczenia skanu dłoni, skanu twarzy, skanu oczu itp., Aby uzyskać dostęp do twoich funduszy.

Rząd federalny pracuje już nad przepisami mającymi na celu „uregulowanie” tej technologii, w tym AI LLM. Ustawodawstwo jest pisane przez samych technokratów i zdecydują, które firmy są zwycięzcami, a które przegranymi, ponieważ cały system finansowy jest na krawędzi upadku. Wciąż jest więc czas, aby się oprzeć i wywrzeć presję na każdą instytucję finansową, która zacznie wdrażać takie identyfikatory biometryczne, wyciągając pieniądze z ich banków, póki jeszcze możesz.

A jeśli cenisz sobie prywatność i wolność, PRZESTAŃ korzystać z ich technologii i naucz się odłączać od Internetu (być anonimowym).Wszystko inne w mediach w tej chwili, w tym media korporacyjne i media alternatywne, prawie wszystko odwraca uwagę od rychłego wprowadzenia tych programów identyfikacji biometrycznej. Wszystko, od "UFO", przez chińskie laboratoria biologiczne, po WSZYSTKO i WSZYSTKO związane z polityką, która stawia „liberałów” przeciwko „konserwatywom”, w tym, a zwłaszcza wybory krajowe w 2024 r., WSZYSTKO jest teraz rozpraszaniem uwagi i "psyop".

Ponadto rzeczy, które prawdopodobnie są planowane i najprawdopodobniej się wydarzą, ale które nie są w tej chwili nieuchronne, są prawdopodobnie rozproszeniem i psychozą, i obejmuje to strach przed walutami cyfrowymi banku centralnego (CBDC) i rzeczy takie jak 15- minutowe miasta. Tak, tego typu rzeczy są prawdopodobnie planowane, ale pełne zbudowanie i wdrożenie zajmie trochę czasu, być może lat.Ale strach przed takimi rzeczami stanowi doskonały temat do rozmów politycznych tu i teraz, odwracając uwagę od prawdziwych, nieuchronnych niebezpieczeństw.

Kiedy politycy lub kandydaci zajmują publiczne stanowisko przeciwko czymś takim jak CBDC, wiesz, że jesteś manipulowany i odwracasz uwagę od czegoś większego, i lepiej przyjrzyj się uważnie, aby dowiedzieć się, co to jest. Najważniejszą rzeczą, o której powinieneś teraz myśleć i planować, jest to, co zrobisz, gdy twój bank lub pracodawca zażąda od Ciebie oddania skanu jakiejś części ciała, próbki krwi lub DNA w aby zachować dostęp do swoich pieniędzy (jeśli to wdrożą to wprowadzenie CBDC nie stanowi żadnego problemu) .

Życie na tej planecie istniało przez tysiące lat bez Internetu i „inteligentnych urządzeń” i nie jest trudno nauczyć się żyć bez tych „udogodnień”, które uczynią cię niewolnikiem systemu, jeśli będziesz z nich korzystać.W międzyczasie wyciągnij wtyczkę i odłącz się od technologii tak bardzo, jak to możliwe. Przestań budować własne cyfrowe więzienie.
Dowiedz się, jak żyć jako WOLNI ludzie, a nie cyfrowi niewolnicy.

"Za [wielką] bowiem cenę zostaliście nabyci. Nie bądźcie więc niewolnikami ludzi"(1 Koryntian 7:23)

Digital Concentration Camps: How Biometrics Are Making Our Homes Virtual Prisons in Preparation for the Next “Lockdowns”
Ago Him shares this
196
😱 🥺 😭
jacenty_11 shares this
332