Clicks31
lt.news

Buvęs Vatikano bankininkas: Planuojamas žlugimas siekiant įvesti naująją pasaulio tvarką

Vakarietiškieji oligarchai planuoja demografinį Vakarų žlugimą, kad būtų dirbtinai paskleista ekonominė krizė ir taip būtų galima įvesti naująją pasaulio tvarką, konferencijos Jono Pauliaus II-ojo Akademija Žmogaus Gyvybei metu mintis dėstė buvęs Vatikano Banko prezidentas Ettore Gotti Tedeschis.

Tinklalapio LifeSiteNews.com duomenimis (liepos 9), buvusiam Vatikano Banko prezidentui „neįsivaizduojama“, kad Vakarų sprendimų priėmėjai ir oligarchai nežinojo, ką daro, kai uždraudė gyvenimą (abortu) ir natūraliąsias lyties taisykles (gėjų ideologija).

Tam tikros ekonominės, geopolitinės ir socialinės katastrofos turėtų „įtikinti“ Vakarus atsisakyti nacionalinio suvereniteto ir įvesti „gnostinę gamtosaugą“ tarsi tai būtų „universali religija“.

Gotti Tedeschiui atrodo, jog tikroji šių problemų priežastis Vakaruose yra „sumažėjęs gimstamumas“.

Pasak buvusio Vatikano Banko tarnautojo, šio žlugimo organizuotojai jau dabar pataria pasitikėti „Bažnyčios vyriausiaisiais“ (pvz, Popiežiumi Pranciškumi).

Gotti juos vadina „gnostikų pranašais“, o jų sąrašo viršūnėje įvardino Paulą Ehrlichą, Džefrį Sachsą bei buvusį Jungtinių Tautų generalinį sekretorių Ban Ki-mooną.

Modernusis Gnosticizmas yra ideologija, siekianti pakeisti suprantamą realybę savo dėstomis tiesomis.

Paveiksliukas: Ettore Gotti Tedeschi, © Sentinelle del mattino International, CC BY-SA, #newsLiogsnrcki