Anton Čulen
2756

List predsedu Poľskej biskupskej konferencie Stanisława Gądeckého pápežovi Františkovi

List predsedu Poľskej biskupskej konferencie Stanisława Gądeckého pápežovi Františkovi List arcibiskupa Poznane Stanisława Gądeckého pápežovi Františkovi Drahé sestry a bratia, posielam vám list …More
List predsedu Poľskej biskupskej konferencie Stanisława Gądeckého pápežovi Františkovi
List arcibiskupa Poznane Stanisława Gądeckého pápežovi Františkovi
Drahé sestry a bratia,
posielam vám list pápežovi Františkovi, ktorý napísal predseda Poľskej biskupskej konferencie arcibiskup Stanisław Gądecki, a dôležitý rozhovor, ktorý poskytol o Rímskej synode o synodalite.
Je to veľké varovanie pred rôznymi nezrovnalosťami, ktoré sa dejú na tejto synode a ktoré by mohli znamenať zopakovanie hrozných chýb nemeckej synodálnej cesty, tentoraz už na úrovni svetovej Cirkvi.
A pritom táto cesta je cestou k sebazapretiu a sebazničeniu Cirkvi v dôsledku kapitulácie Svetovej cirkvi a nahradenia Ježišovho učenia rodovou ideológiou.
Podobne aj Cirkev v Holandsku sa už takmer úplne zničila sama na holandskej synode, keď zmenila Ježišovo učenie na ľavicovú ateistickú ideológiu.
Podobne sa takmer napoly zničili aj cirkvi v Brazílii a Argentíne, keď zmenili Ježišovo učenie na marxizmus. Páter Dárius List …More
Pavol T
Vo Vatikáne si s takýmito listami zrejme hlavu nerobia.
Metod
Jorge alias Pača Mama je mazaný jezuita a slobodomurár!