Nieprzejednany Wstecznik
Prosimy o modlitwę i wsparcie kleryka.
Weronika....S
@Beatus 1 Ty z kolei jak widać masz obsesję na moim punkcie. Wcale mi to nie imponuje. Wolałabym, aby moimi wpisami była zainteresowana osoba bardziej inteligenta. Poza tym nie ,,maseczki,, ale wulgarna maski, niejednokrotnie w kształcie ryja.
Beatus 1
Zamiast mi podziękować, obruszasz się? Pewnie dla Ciebie byłoby lepiej, gdybym Ci zaznaczyła "niepolubienie", ale jestem przedstawicielem starszego pokolenia i wolę wyjaśnić, dlaczego czyjś wpis mi się nie podoba. Dlatego, jeżeli będziesz pisać niedorzeczności, kłamstwa, prowokacje spotkasz się z moim komentarzem, życzliwym komentarzem. Z Panem Bogiem.
Beatus 1
Weronika...S, widzisz to, bo masz obsesję:"Wszystkiemu są winne maseczki!". Czym się różnisz od tych, którzy we wszystkich chorobach widzą kowid? Tak samo fałszywy ogląd rzeczywistości.
Weronika....S
@jac505 Jak to straszy pan Krajski ? Czy rzeczywistość nie jest już straszna. Człowiek człowiekowi groźniejszy niż wilk, bo wilk aby zamordować człowieka musi się bezpośrednio zbliżyć. A obecnie możemy zabić bliźniego, gdy przybliżymy się więcej niż na 1,5 m. bez maski. Ale i maski nie chronią, bo podobno kowid przedostanie i przez szczeliny masek. A tak na poważnie, to już bardzo intensywnie …More
@jac505 Jak to straszy pan Krajski ? Czy rzeczywistość nie jest już straszna. Człowiek człowiekowi groźniejszy niż wilk, bo wilk aby zamordować człowieka musi się bezpośrednio zbliżyć. A obecnie możemy zabić bliźniego, gdy przybliżymy się więcej niż na 1,5 m. bez maski. Ale i maski nie chronią, bo podobno kowid przedostanie i przez szczeliny masek. A tak na poważnie, to już bardzo intensywnie umieramy duchowo, umysłowo i religijnie, wycieńczamy organizm fizycznie nie wirusami, ale maskami. Widać jak ludzie na ulicach są coraz słabsi. Widzę, bo mam siłę to zaobserwować, bo dla zdrowia nie chodzę w masce.
jac505
Dlatego módlmy się aby Bóg wstrząsnął światem, nami i to będzie przejawem Jego Miłosierdzia. Jeżeli Bóg nie uderzy w świat czymś na prawdę mocnym, to będą szczepić i szczepić aż wolna wola zaniknie, wiara w Boga zaniknie a ludzie staną się jak bezwiedne manekiny posłuszne we wszystkim szatanowi. Pozdrawiam
Mt 8-9
Bóg nie pozwoli na to żeby wszystkich wyszczepili, w odpowiednim dla Siebie czasie przyjdzie nam z pomocą. Nam pozostaje dźwigać krzyż z Chrystusem, żyć z Ewangelią i nieść nadzieję grzesznikom.
V.R.S.
". A obecnie możemy zabić bliźniego, gdy przybliżymy się więcej niż na 1,5 m."
---
Nie dotyczy promocji w dyskontach, gdzie ludzie wchodzą na siebie, macają towar i się nie boją.Co innego kościoły. Tam panie strach wchodzić i nawet aspersja etanolem przy wejściu nie pomaga.
jac505
Pan Krajski straszy i straszy i zarabia na tym. To czego mi brakuje w jego przemowach, których już tak często nie słucham, to brak odniesień do szukania ratunku w Miłosierdziu Bożym, u Maryi, brak wezwań do pokuty, modlitw, postów. Pan doktor zapewne wierzy, że ludzki rozum zatryumfuje i nie potrzeba się wielce uciekać do pomocy z Nieba. Panie Jezu przyjdź !
jac505
Przez lata wysłuchałem wielu zapowiedzi pana doktora i nie raz pomylił się i Bogu dzięki, że nie sprawdziły się jego przewidywania. Ile jest prawdy w tym co mówi ? Wiele razy sam nie jest pewien tego co mówi ale owszem czasami warto posłuchać go i mieć ufność w Bogu, bo nie mając dość silnej wiary po tym co p. Krajski mówi można się albo załamać albo odrzucić i zakwalifikować do bredni i bzdur i …More
Przez lata wysłuchałem wielu zapowiedzi pana doktora i nie raz pomylił się i Bogu dzięki, że nie sprawdziły się jego przewidywania. Ile jest prawdy w tym co mówi ? Wiele razy sam nie jest pewien tego co mówi ale owszem czasami warto posłuchać go i mieć ufność w Bogu, bo nie mając dość silnej wiary po tym co p. Krajski mówi można się albo załamać albo odrzucić i zakwalifikować do bredni i bzdur i dalej sobie spokojnie żyć. Pozdrawiam
Nieprzejednany Wstecznik
Prosimy o modlitwę i wsparcie kleryka.