Clicks461
CÓRKA MARYI

Bóg Ojciec: Wam, którzy urodziliście się w rodzinach pogańskich i nie ponosicie za to winy, udzielę Miłosierdzia

KSIĘGA PRAWDY

poniedziałek, 16 września 2013 roku, godz. 16.20

Moja najdroższa córko, rodzaj ludzki w dużym stopniu jest obojętny na fakt Mojego Istnienia. Tak wielu mało wie o Mnie, swoim Ojcu i Stwórcy.

Moim wyświęconym sługom, wraz z tymi wszystkimi, którzy wierzą we Mnie, Stwórcę wszystkiego, co jest, nie udało się przygotować ludzkości na karę, która ją spotka, jeśli nie uzna błędu swojego postępowania.

Pragnienie, aby wierzyć, że „wszystko będzie dobrze”, oznacza, że wiele z Moich dzieci nie wierzy w istnienie piekła. Jest to miejsce, do którego idą ludzie, którzy odrzucają Moje Miłosierdzie, Moją Interwencję dla zbawienia dusz. Grzech śmiertelny doprowadzi dusze do otchłani piekła, chyba że zostanie wymazany przez pojednanie. Ci, którzy mogą nie być winni grzechu śmiertelnego, ale nie wierzą we Mnie, a zamiast tego uwierzyli w jakiś byt, który powstał i wytworzył się w ich umysłach z powodu fałszywych idoli, powinni się bardzo obawiać.

Jeśli odrzucicie Mnie, swojego Stwórcę, to zwrócicie się przeciwko Mnie. Sami się odetniecie. Gdy prawda o Mojej Boskości będzie wam objawiana, wielu z was ostro sprzeciwi się Mnie i cokolwiek zrobię, nie uratuję was od ognia piekielnego. Mogę użyć wszelkiej Bożej Mocy, ale nigdy nie mogę was zmusić do przyjęcia Mojego Miłosierdzia. Nic wam nie pomoże poza modlitwami wybranych dusz. To znaczy, że nigdy nie zobaczycie Mojego Oblicza. Każdy, kto mówi wam, że nie ma znaczenia, czy przyjmiecie Moje Istnienie, czy nie, kłamie. Tylko ci, którzy przyjmą Mnie przez Miłosierdzie Mojego Syna Jedynego, mogą wejść do Mojego Królestwa. Jeżeli jesteście dobrymi i kochającymi duszami, a nadal Mnie będziecie odrzucać – nawet jeśli Prawda zostanie wam już ukazana – również i wy zostaniecie odrzuceni ode Mnie. Życie Wieczne nie będzie waszym udziałem.

Udzielam Daru oczyszczenia wam wszystkim, jednak teraz w szczególności ateistom i poganom. To oczyszczenie będzie bolesne, ale w wielu przypadkach otworzy im oczy na Prawdę. Wam, którzy urodziliście się w rodzinach pogańskich i nie ponosicie za to winy, udzielę Miłosierdzia. Lecz dla was, którzy otrzymaliście Ewangelie i wiecie o istnieniu Boga w Trójcy Jedynego, a teraz Mnie odrzucacie, nie ma nadziei, dopóki nie odwrócicie się i nie odpokutujecie za swoje grzechy. Potem musicie błagać o zbawienie swoich dusz.

Wasz Ojciec
Bóg Najwyższy

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…a-to-winy-udziele-milosierdzia
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…ur-own-i-will-grant-you-mercy/