Clicks1.2K

Kultúra smrti: Európska únia ide po Katolíkoch

Kultúra smrti: Európska únia ide po Katolíkoch

Poľsko a Maďarsko majú opäť problémy s Európskou úniou. Tento krát sa údajne jedná o tému rozpočtu, pod ktorý sa nechce podpísať Varšava, ani Budapešť.
Ale v podstate ide o stret postmoderny na jednej strane a tradicionalizmu na strane druhej. Brusel sa brutálnym spôsobom snaží presadiť svoje schémy sociálneho inžinierstva medzi Poliakmi a Maďarmi, ktorí takéto neohrabané správanie považujú za porušenie ich národnej suverenity.
V súčasnosti sme svedkami boja o dve základné otázky: imigrácia a sexualita. Brusel vzdychá nad slobodou pohybu a ľudskými právami. Poľsko a Maďarsko jednoducho musia akceptovať akékoľvek kvóty na migrantov z tretieho sveta (väčšinou ide o moslimov), ktoré EÚ určila pre členské štáty.
Ďalej musia súhlasiť so všetkými pravidlami a predpismi, ktoré uprednostňujú záujmy LGBT, potraty, atď. – v regióne dlho odkladané. Alebo tak to hovorí Brusel.

Eurokrati, aby si vynútili dodržiavanie pravidiel, nazývajú „hriešnikov“ v strednej a východnej Európe rasistami, homofóbmi a mizogýnmi. Brusel sa pohoršuje nad Maďarmi a Poliakmi za to, že kontrolujú svoje vlastné hranice. EÚ je nahnevaná, že ústavy Poľska a Maďarska definujú manželstvo ako zväzok medzi mužom a ženou. Komisári Európskej únie nenávidia fakt, že maďarský parlament vzdoroval „kritickým teóriám“, „rodovým štúdiám“ a ďalším podobným programom tamojších univerzít. A nakoniec, páni európskeho superštátu zúria kvôli poľskej zákonnej ochrane života, najmä nezákonnosti potratov na požiadanie.

Poliaci a Maďari však nie sú rasisti, ani sex-fóbovia. V podstate sa iba bránia voči nepriaznivým následkom módnych ideológií, ktoré si osvojila EÚ – ideológií, ktoré tak vážne poškodili západnú Európu. Poliaci a Maďari preto považujú tieto výčitky za falošné. Z ich pohľadu ide o zachovanie suverenity vrátane kultúrneho základu národov.

Oni sami sa rozhodnú, kto sa môže alebo nemôže usadiť v rámci ich hraníc. A boli celkom ústretoví a ochotní voči cudzincom v núdzi. Napríklad Poľsko nie je hostiteľom iba milióna ukrajinských vojnových utečencov a ekonomických migrantov, ale súhlasilo aj s prijatím sýrskych kresťanov na Visle.

Pokiaľ ide o sýrskych vojnových utečencov, Maďari aj Poliaci (prostredníctvom svojich vlád a náboženských charitatívnych inštitúcií) vykonávali užitočnú prácu pri zdroji, tam, kde na tom skutočne záleží: v utečeneckých táboroch na Blízkom východe. Takto sa o potreby chudobných starajú priamo na mieste. Nešťastníci zostávajú blízko domova, pripravení sa vrátiť, keď sa konflikt vyrieši.

Ide o najefektívnejší spôsob riadenia tohto druhu ľudskej tragédie, ktorú sa nedarí vyriešiť v Bruseli a najmä nie v Berlíne. Páni EÚ by boli radšej, keby sa vlny utečencov presídlili na kontinent a vzdali úctu bohom multikulturalizmu .. a v pravý čas podporili ich daňové príjmy, zmiernili nedostatky pracovných síl a zvrátili demografický kolaps.

Tiež nariaďujú Maďarom a Poliakom, aby sa zosúladili, pokiaľ ide o otázky LGBT. Poľsko a Maďarsko sa musia stať rovnako pokrokovými ako zvyšok EÚ, najmä ako jej západná časť. To znamená zmeniť zákony chrániace tradičnú rodinu a prijať všetko od manželstiev homosexuálov cez adopcie homosexuálov až po povinnú školskú indoktrináciu o tekutosti pohlaví, transgenderizme a ďalších úspechoch tzv „sexuálneho občianstva“, ktoré sa na Západe stalo normou.

Keď sa tieto „normy“ pretlačia cez Maďarov a Poliakov, bude cesta k ďalším radostiam z toho, čo svätý Ján Pavol II. nazýval „kultúrou smrti“, úplne otvorená. Eutanázia láka. Kto vie? Na programe môže byť pedofília, keďže čoraz viac liberálov trvá na znížení veku legálnosti pohlavného styku. To Varšava a Budapešť očakávajú a boja sa toho.

Vtedy, rovnako ako teraz, nebude pod diktátom Bruselu a Berlína priestor pre rozmanitosť. Každý musí zapadnúť.

Toto je prizma, cez ktorú možno nahliadať na posledný spor. Eurokrati podmienili prerozdelenie poľských a maďarských daní súhlasom s neobmedzenou emigráciou a sexuálnou revolúciou. Oba národy preto vetovali európsky rozpočet. Hovoríme tu o 2,2 biliónoch. Rozpočet nebude viazaný na poľské a maďarské dodržiavanie akýchkoľvek systémov sociálneho inžinierstva.
EÚ vrátila úder zavedením alternatívneho spôsobu vyplácania jej štedrosti skrz možnosť „preklenovacieho fondu“. To by umožnilo európskej exekutíve (samozrejme nevolenej) vylúčiť nesúhlasné krajiny z procesu distribúcie. Zahŕňalo by to aj veľkú čiastku vyčlenenú na pomoc proti Covidu. Páni v Bruseli tak porušujú parlamentné procedúry byrokratickým rozvracaním demokratického procesu a alokovaním peňazí krajinám, ktoré neoponujú.

Maďarsko a Poľsko zatiaľ odmietli ustúpiť. Všetky zúčastnené strany zúfalo hľadajú spojencov. Disidenti sa stretli nielen s Chorvátmi a Slovincami, ktorých vlády sú skôr konzervatívne, ale hovorili aj s Portugalskom, kde vládne ľavica.
E.U. tiež odvolala svojho najvyššieho predstaviteľa z Poľska. Dva belgické regióny prerušili priame vzťahy so svojimi poľskými partnermi. Popredný nemecký sociálnodemokratický politik Martin Schulz pohrozil znížením dotácií Maďarsku, ak bude zvolený za kancelára. Holandský parlament sa zaviazal, že predvolá Poľsko pred ústavný súd za údajné mučenie homosexuálov.

Boje neutíchajú. Sporu s chuťou napomáhajú liberálne médiá chrliace dezinformácie. Kovanie sa zastaví len vtedy, keď Maďarsko a Poľsko ustúpia.
Keď Maďarsko a Poľsko vstúpili do EÚ v roku 2004, prilákal ich sľub únie voľného trhu zvrchovaných národných štátov. Odvtedy sa EÚ stala superštátom pripraveným využiť svoju moc proti slobode, rodine, tradíciám a vlastenectvu.
Pre Brexit existoval dôvod, či?

alianciazanedelu.sk/archiv/8393
One more comment from ľubica
ľubica
dyk: Takže navrhujem:
Pondelok 1.3 - prezidentka Zuzana Čaputová
Utorok 2.3 - minister financií Eduard Heger
Streda 3.3 - Richard Sulík
Štvrtok 4.3 - Roman Mikulec
Piatok 5.3- Jaroslav Naď
Sobota 6.3 - Mária Kolíková
Nedeľa - 7.3 Ivan Korčok
Pondelok - 8.3 Branislav Gröhling
Utorok - 9.3 Marek Krajčí
Streda - 10.3 Ján Budaj
Štvrtok - 11.3Natália Milanová
Piatok - 12.3 Milan Krajniak
Sobota - …
More
dyk: Takže navrhujem:
Pondelok 1.3 - prezidentka Zuzana Čaputová
Utorok 2.3 - minister financií Eduard Heger
Streda 3.3 - Richard Sulík
Štvrtok 4.3 - Roman Mikulec
Piatok 5.3- Jaroslav Naď
Sobota 6.3 - Mária Kolíková
Nedeľa - 7.3 Ivan Korčok
Pondelok - 8.3 Branislav Gröhling
Utorok - 9.3 Marek Krajčí
Streda - 10.3 Ján Budaj
Štvrtok - 11.3Natália Milanová
Piatok - 12.3 Milan Krajniak
Sobota - 13.3Ján Mičovský
Nedeľa - 14.3 Andrej Doležal
Pondelok - 15.3 Štefan Holý
Utorok - 16.3 Veronika Remišová
Streda - 17.3 Igor Matovič.......
-----------------------------------------------


dyk to je čí nápad? ten kto to písal, zrejme nevie že "celé Slovensko", je menej ako 20%!
Lebo toto číslo zodpovedá účasti na referende za rodinu 7.2 2014! Tí, ktorí prišli hodiť svoj hlas proti praktikám LGBTI
a hájiť záujmy rodiny zloženej z jedného muža a jednej ženy.... len títo sledujú dianie s pohnutím a ľútosťou!
Ved si pozri videá koľko hlúpych ovčanov sa dáva permanentne od jesene (na dušičky) testovať.... a doteraz!!! každý týžden! Oni si myslia že vláde záleží na ich zdraví! Fakt z inej planéty!
Sledujte „CHOROBNOSŤ NARASTÁ PRIJÍMANÍM CHORÝCH OPATRENÍ“ v službe YouTube
youtu.be/xyIe60-OHEU

Desiatky sterov a žiadny vírus, ukázal pokus v nákupnom centre

Už aj s testovaním môže byť očkovanie
.........................................
dyk je nás strašne málo čo vidíme a vieme o čo tu ide..... ano rútime sa.... ale len tí možu kričať meno JEŽIŠ, ktorí nie sú slepí a hluchí! Ktorí odprosujú za biskupov, za ich ustráchanosť, poklonkovanie vláde a slubovanie že len onahubkovani zatestovaní a vakcinovaní budu v kostoloch!!! To je čo prosím vás? Judáš je proti ním školák, resp škôlkár v zrade!!!!
ľubica
hanbím sa za našich hierachov v KBS, ktorí sa vonkoncom k tomu nevyjadruju.... a pritom vyzývali aby veriaci vyjadrovali postoj viery v bežnom živote.... teda aj v politike lebo to su veci verejné a pre druhých.... pomlčím o členoch vlády, ktorí sú spriahnutí so Zlým, títo nemajú duchovný život, iba telesný a konaju akoby nikdy nemali zomrieť a postaviť sa pred Večného Sudcu! obdivujem a závidím …More
hanbím sa za našich hierachov v KBS, ktorí sa vonkoncom k tomu nevyjadruju.... a pritom vyzývali aby veriaci vyjadrovali postoj viery v bežnom živote.... teda aj v politike lebo to su veci verejné a pre druhých.... pomlčím o členoch vlády, ktorí sú spriahnutí so Zlým, títo nemajú duchovný život, iba telesný a konaju akoby nikdy nemali zomrieť a postaviť sa pred Večného Sudcu! obdivujem a závidím Poliakom i Madarom predstavitelov státu, ktorí si nedaju falošnou covidovou páskou zalepiť ústa! Opakuje sa to čo v 1571, a tiež 1683...len Polsky národ v zastúpení ich generála Sobieskeho sa vzmohol proti moslimom, všetko ostatné bolo unudené a rozhádané, francúzi, taliani..... a geniálny svatec kapucín Marco z Aviana ich zmobilizoval a viedol! Co by bolo s nami ak by neboli takíto odvážni štátnici vtedy? Háremy a muzeíni v celej EU! Teraz SR spí hriešnym spánkom a absolútne sa nepridáva na stranu pravdy, nakolko má vlastizradcov vo vláde!
Anton Čulen
Veľkú úlohu pri obrane Viedne zohral aj arcibiskup Juraj Pohronec Slepčiansky - Slovák. 6 mája 1683 sprevádzal cisára pri jeho návšteve Bratislavy. Zúčastnil sa aj na veľkej prehliadke cisárskych vojsk pod velením Karola Lotrinského na pravom brehu Dunaja pri Kittsee. Osobne celebroval poľnú bohoslužbu, dal vojsku požehnanie a odporučil ho pod ochranu Panny Márie. Vojakom nechal porozdávať …More
Veľkú úlohu pri obrane Viedne zohral aj arcibiskup Juraj Pohronec Slepčiansky - Slovák. 6 mája 1683 sprevádzal cisára pri jeho návšteve Bratislavy. Zúčastnil sa aj na veľkej prehliadke cisárskych vojsk pod velením Karola Lotrinského na pravom brehu Dunaja pri Kittsee. Osobne celebroval poľnú bohoslužbu, dal vojsku požehnanie a odporučil ho pod ochranu Panny Márie. Vojakom nechal porozdávať medailóny Panny Márie. Pre zabezpečenie obrany Viedne venoval 500 000 zlatých a potraviny.
dyk
Ak Pan nestavia mesto, márne sa namáhajú...

Evidentne to ináč nepôjde.

Bratia a sestry.

Vidíme situáciu ktora je v našom národe. Evidentne protikatolicke a protinárodné sily neustúpia od svojho úmyslu zlikvidovať Slovensko a nastoliť nový svetový poriadok bez Boha. Je evidentné, že ak nechceme používať silu na tieto skupiny ľudí, tak musime urobiť niečo, čo nakloní nášho Trojjediného Boha k …More
Ak Pan nestavia mesto, márne sa namáhajú...

Evidentne to ináč nepôjde.

Bratia a sestry.

Vidíme situáciu ktora je v našom národe. Evidentne protikatolicke a protinárodné sily neustúpia od svojho úmyslu zlikvidovať Slovensko a nastoliť nový svetový poriadok bez Boha. Je evidentné, že ak nechceme používať silu na tieto skupiny ľudí, tak musime urobiť niečo, čo nakloní nášho Trojjediného Boha k tomu, že použije svoje rameno a pomôže nastoliť pokoj, právo, spravodlivosť a poriadok v našej spoločnosti.
Navrhujem jedno a to niečo na spôsob, aký používajú vo vojne ostreľovači, ale my to použijeme v duchovnej oblasti. Ten sposob je, že na každý deň bude určený jeden politik, evidentne nepriateľ Katolíckej Cirkvi, na duchovný odstrel a to sposobom, že celé Slovensko sa v ten jeden deň bude modliť iba zaňho, za jeho obrátenie.
Napr. v pondelok sa celé Slovensko bude modliť za obrátenie prezidentky Čaputovej. Budeme sa modliť ako kto uzná za vhodné. Ale celý deň.
Neviem, či ste sa stretli s rozprávaním o. Manjackala o tom, ako lietadlo, ktorému sa pokazili motory, padalo voľným pádom k zemy. Nastal chaos, všetci vrieskali, ale o. Manjackalovi sa podarilo pasažierov presvedčiť, aby všetci spolu kričali meno "Ježiš". Všetci začali kričať a volať meno "Ježiš" a lietadlu, tesne nad zemou, naskočili motory a začalo stúpať. Všetci boli zachránený a dokonca spolusediaci pasažier o. Manjackala, psychológ, ktorý sa posmieval z viery sa obrátil a o. Manjackal doteraz uňho, v Nemecku, býva.
Tak navrhujem aj ja, aby sme spoločne po celý deň volali k Bohu za to, aby politikom konečne naskočili motory a aby Slovenský národ konečne vzlietol do výšky, kde to pôjde rýchlejšie vpred.

Takže navrhujem:

Pondelok - prezidentka Zuzana Čaputová
Utorok - minister financií Eduard Heger
Streda - Richard Sulík
Štvrtok - Roman Mikulec
Piatok - Jaroslav Naď
Sobota - Mária Kolíková
Nedeľa - Ivan Korčok
Pondelok - Branislav Gröhling
Utorok - Marek Krajčí
Streda - Ján Budaj
Štvrtok - Natália Milanová
Piatok - Milan Krajniak
Sobota - Ján Mičovský
Nedeľa - Andrej Doležal
Pondelok - Štefan Holý
Utorok - Veronika Remišová
Streda - Igor Matovič

Poslanci:

Štvrtok - Boris Kollár
Piatok -
Gábor Grendel
Sobota - Juraj Šeliga
Nedeľa - Milan Laurenčík
Pondelok - Juraj Blanár
Utorok - Andrejuvová, Anna
Streda - zoznam poslancov podľa strán: nrsr.sk/…am_abc&ListType=1&CisObdobia=8

....
Ak chcete pošlite to ďalej. Myslim si, že takto, keď sa postaví celý narod k modlitbe, tak Boh by mohol vzhliadnúť na nás, lebo bez Neho lepšiu spoločnosť nebudeme mať.
Modlite sa, zdvýhajte ruky k modlitbe, volajte meno Ježiš, lebo iba v Ňom je spása a záchrana. Pošlite to kňazom, ktorí teraz majú prázdne kostoly a tak môžu k Bohu volať pred Bohostánkom v zastúpení celej svojej farnosti a o
tcovia biskupi za svoju diecézu.
Stano Kobella
Boja sa preľudnenia Zeme, preto stále hrajú to ich pokrytecké čertovské divadlo na obhajcov smrtiaceho lgbt, sexuálneho pohoršovania detí, pichania vakcín a ožarovania nás mikrovlnami