lt.news
25

Serbų ortodoksai: Džokovičius grečiau paliko 2022 m. „Australian Open“ nei sutiko atlikti priverstinę vakcinaciją

Pirmasis pasaulio tenisininkas Novakas Džokovičius buvo deportuotas iš Australijos, nes priešinosi priverstinei vakcinacijai nuo Covid. Dabar jis nepateko į „Australian Open“.

Į gimtąją Serbiją jis atvyko sausio 17 d. Tikėtina, kad jam taip pat bus uždrausta dalyvauti kitame „Didžiojo kirčio“ turnyre – atvirajame „French Open“. Prancūzijoje yra griežtas Covid režimas.

Džokovičius neseniai patyrė koronaviruso infekciją. Pagal įprastus medicinos standartus jis turėtų būti atleistas nuo priverstinės vakcinacijos. Tačiau Australijos Covid režimas sukėlė „viešąjį interesą“ ir atšaukė Džokovičiaus vizą, iškeldamas sąmokslo teoriją, kad Džokovičius buvimas gali kurstyti „nuotaikas prieš vakcinas“. Jį išspirti reikėjo, kad australai būtų „saugūs“.

Džokovičius yra stačiatikių krikščionis. Pasak jo [katalikės kroatės] motinos, jis meldžiasi bent du kartus per dieną. 2011 m. jis paaukojo 100 000 JAV dolerių Gracanica vienuolynui Kosove. Viena garsiausių jo citatų yra tokia: „Prieš būdamas atletu, aš esu stačiatikių krikščionis“.

Žemiau esančioje nuotraukoje jis pavaizduotas kartu su sūnumi besimeldžiantis serbų bažnyčioje.

#newsPhnnucpdue