Mira393
v Číně jsou potlačováni jak Křesťané tak demokratisté, nějaký puč je už pasé, jen Si, srb a kladivo...
Alexandra Ritzová
Každopádně čínští vůdcové předstihli západní pokus o vnitřní puč v Číně, a s předstihem odstavili a západní provokatéry a pohotově vzali pod krkem všechny charity a jiné neziskovky, sloužící vnitřnímu rozvratu čínské jednoty. Číňané už nenasazují tanky, jako to provedli před časem se studenty zapálenými pro lidská práva, nýbrž "v hygienických rukavičkách kovidovského zátahu".
U.S.C.A.E.
alebo existuje vysvetlenie nepriateľské k režimu peknej číny ehm ale zato pravdivé je to tak švihnuté a neprirodzené že už aj Číňania majú toho po krky a tí toho znesú.
... ... PROKOP
Žádná Čína nepovstala. Jde o to, že v říjnu 2022 byl boj veden v KSČ, prolezlé pro angloamerickými živly. Sjezd KSČ měl být v listopadu a nyní měl být proveden us-puč, ale Čínané předběhli ušáky a udělali sjezd KSČ už v říjnu a provedli odhalení připrtavovaných pučistů. Poté byly čínské hranice zavřeny, takže odhalené živly nemohly utéct a jsou v číně postupně likvidováni. Je jich asi …More
Žádná Čína nepovstala. Jde o to, že v říjnu 2022 byl boj veden v KSČ, prolezlé pro angloamerickými živly. Sjezd KSČ měl být v listopadu a nyní měl být proveden us-puč, ale Čínané předběhli ušáky a udělali sjezd KSČ už v říjnu a provedli odhalení připrtavovaných pučistů. Poté byly čínské hranice zavřeny, takže odhalené živly nemohly utéct a jsou v číně postupně likvidováni. Je jich asi půl milionu, a kovidofáma je kouřová clona, během které mají být likvidováni. To bude v krátkém čase.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Dôkaz?
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Žiadne informácie klasika. Dristať to je najlepšie.
... ... PROKOP
Důkaz uvidíte do měsíce. Žádná repríza ukrajiny, ale vítězství samostatné číny. Mnoho ušáků tam zemře na "kovid".
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Jasné. Pripomeniem vám to. Ako počíta sa od tohto dňa? Dobre 1 januára pripomienka o 12:00h.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Len to,že Čína aj Rusko a celý svet ide tým istým smerom 4 priemyselnej revolúcie a aj do pádu ekonomiky a všade bude digitálne otroctvo s NWO a Veľkým resetom bez výnimky.
Peter(skala)
Niečo na tom je, že je to pasca alebo inač povedané, že vlada teraz má zámienku na ešte väčšiu diktaturu a tak necha vzburencov na nejaku dobu aby sa vyburili a potom zasiahne armada plnou silou ale nie len na potlačenie a odstranenie oponentov režimu, ale aj na expanziu do sveta.
Zneužiju situaciu a budu to mať ako zamienku v boji proti anglosamom, takže budu bojovať na uzemiach, ktoré patria …More
Niečo na tom je, že je to pasca alebo inač povedané, že vlada teraz má zámienku na ešte väčšiu diktaturu a tak necha vzburencov na nejaku dobu aby sa vyburili a potom zasiahne armada plnou silou ale nie len na potlačenie a odstranenie oponentov režimu, ale aj na expanziu do sveta.

Zneužiju situaciu a budu to mať ako zamienku v boji proti anglosamom, takže budu bojovať na uzemiach, ktoré patria alebo patrili anglosamom, či su ich spojenci ako napr. India, vietnam, atd...

takto sa komouši z Čini rozšíria dalej do Azie a potm aj na ine kontinenty
. ARMATA .
No, a aby to bolo ešte o niečo neprehľadnejšie,tak dávam do pozornosti názor človeka,ktorý žije priamo v Číne. Jeho vyjadrenia nechávam tak,ako ich napísal on sám...téma bola covid.
Ale to jistě. Nicméně jsou funkcionáři zodpovědní za to, jiní zas za ono. Strana jim dává velikou pravomoc, ale i velikou odpovědnost. Pokud ale selžou, byť neúmyslně - lágr. Pokud úmyslně - kulka. To není …More
No, a aby to bolo ešte o niečo neprehľadnejšie,tak dávam do pozornosti názor človeka,ktorý žije priamo v Číne. Jeho vyjadrenia nechávam tak,ako ich napísal on sám...téma bola covid.

Ale to jistě. Nicméně jsou funkcionáři zodpovědní za to, jiní zas za ono. Strana jim dává velikou pravomoc, ale i velikou odpovědnost. Pokud ale selžou, byť neúmyslně - lágr. Pokud úmyslně - kulka. To není jak u vás, kde si pičus 4 roky houpe koule, krade, sere na lidi a jediný co se stane je, že si po 4 letech zvolíte jinýho pičuse. Tady bejt člen a neřku-li funkcionář strany to je úplně jiný kafe! Posereš to, druhej den kácíš dříví v Mandžusku. Kradeš, 9 gramů na stadiónu. Taky ale to u nás podle toho vypadá. Všechno šlape jak na drátku.

Zasloužíš si abych to ještě trochu rozvedl. Je třeba si uvědomit, že čínská společnost je svým uspořádáním a sociální interakcí diametrálně odlišná od společnosti evropské. Když dr. Sun Yatsen založil 1911 Čínskou Republiku, současně založil i Kuomintang, tedy stranu zahrnující všechny politické proudy od prava do leva. A tím vytyčil politický systém nové Číny. Proč? Protože v Číně je společensky nepřijatelné vést politický souboj na veřejnosti. Chiang Kaishek vyloučil ze strany komunisty a výsledkem byla občanská válka. Takže - i v rámci KS Číny dnes existují různé skupiny, různé názorové proudy, které spolu svádějí ideové souboje. Avšak uvnitř, ne před zraky veřejnosti. To by byla hanba. Ztráta tváře. Stát se členem KS Číny není houska na kámě. Musíš mít dva ručitele, přičemž jeden musí být funkcionář. Pak čekáš dva roky a strana Tě posuzuje, jak se chováš, jak jednáš atd...A přijetí po dvou letech rozhodně není automatické. Pokud jsi přijat, je to závazek na zbytek života. Již není cesta zpět. I potom pracuješ jako řadový člen. Pokud se v drobných úkolech osvědčíš, jsou Ti svěřeny větší a postupuješ ve funkcích a odpovědnosti. Avšak jsme lidé a tedy různí. Někteří funkcionáři mají zoufalej strach selhat a proto se bez posvěcení vyšších míst stěží vyserou. Jiní naopak mají vize a odvahu je prosazovat. A tak je to i s tím Covidem. Tato nemoc je nebezpečnější pro Asiaty než pro Evropany. Proto byla přijata přísná opatření. Avšak dnes si již mnoho funkcionářů uvědomuje, že nelze vylít vaničku i s dítětem. Že nelze úplně zdevastovat ekonomiku. Takže změny se dějí. Doufejme, že nebudou dlouho trvat.
... ... PROKOP
Bez tvrdé totality čínského typu by se Čína neubránila nájezdům Západu. Jen to, že Si zaujal stanovisko měkkého pragmatismu, přivodilo zaprodání hodně členů KSČ západnímu kapitálu, který tam zvolna pronikal a měl připravit půdu pro puč koncem roku 22, ale Si západáky předběhl a provedl zátah na škodnou o měsíc dřív, a nyní nasadil uvnitř Číny tvrdou totalitu s nátěrem kovidu.