Clicks680
Orędzia

Ojciec Niebieski- nie pokonasz kryzysu korona-wirusa bez prawdziwej wiary!!!

Siostra Anna Germany 19 kwietnia 2020 r.

W imię ojca syna i Ducha Świętego. Amen

Ja, Ojciec Niebieski, mówię teraz i dzisiaj, poprzez moje chętne, posłuszne i pokorne narzędzie oraz córkę Annę, która jest całkowicie w mojej woli i powtarza tylko te słowa, które pochodzą ode mnie.

Umiłowany tłum, umiłowani wyznawcy i ukochani wierzący z bliska i daleka. Obchodziliście świętą godzinę, godzinę miłosierdzia z podziwem. Godzinę przed Najświętszym Sakramentem jest na wagę złota. Tego dnia otrzymaliście specjalne łaski. Obiecałem ci to, ponieważ jesteś moją umiłowaną i wierną osobą, na której mogę polegać. Dziękuję za lojalność, którą okazałeś mi w czasach kryzysu. Jaką pociechę mi dałeś?

Co to znaczy teraz, że wiele osób straciło orientację. Instruujesz ich ze wszystkich stron i odbierasz ich niezależność i nie bierzesz pod uwagę konsekwencji.

W tym okresie koronacji doszło do całkowitego chaosu. Wiele osób jest gorszych od tego złudzenia i nie będzie już publicznie dostępne bez maski na twarz. Większość ludzi postępuje zgodnie z instrukcjami, które zostały im źle podane. Nie są już w stanie dokonywać własnego osądu. Narzucono im teorię spiskową. Nie są w stanie używać swoich jasnych umysłów. Pływają tam i mają udokumentowane to, co im powiedziano, w przekonaniu, że wszyscy to robią i to musi być prawda.
Niestety nikt nie zastanawia się, jak daleko prowadzi to bezwarunkowe posłuszeństwo i jak daleko można manipulować człowiekiem? Paniczny strach przed tym wirusem postawił ludzi w sytuacji, w której można je kontrolować i nie mogą już korzystać z własnych umysłów. Ogarnęła go panika.

Moje ukochane dzieci, wszystkie przychodzą do mojego kochającego serca, ja sam naprawdę wiem o wszystkich waszych zmartwieniach i nigdy nie zostawię was samych. Dlaczego mi nie wierzysz?

Czy mówiłeś już prawdę? Dlaczego kościoły zostały zamknięte? Dlaczego władze nie pojawiają się i nie walczą o twoje prawa?

Moi umiłowani, gonicie za nieporozumieniem. Nie zauważasz już, że sieć kłamstw rozprzestrzenia się wokół ciebie. Sam nie możesz samodzielnie wyjść z tego chaosu. Gdzie do tej pory masz prawdziwą pomoc? Nigdzie ich nie znajdziesz.

Dlaczego nadal nie weźmiesz słomy, którą rzucałem na ciebie od dłuższego czasu? Czy nie dałem ci matki, niebiańskiej matki? Jest najlepszą matką i rozumie się sama. Poświęć swojemu Niepokalanemu Sercu. Wtedy nic ci się nie stanie, a spokój powróci do twojego zranionego serca.
Jesteś pozbawiony wolności i bezpieczeństwa, których potrzebujesz do swojego życia. Obudźcie się, moi wierzący, chcę was obudzić. Zapomnieliście, że jestem władcą całego wszechświata i nikt nie może kontrolować losu świata, ponieważ pozostaję twórcą całego świata.

Wpadliście w antychrześcijaństwo i żaden z moich pasterzy nie jest gotowy dać wam prawdziwej wiary.

Moi pasterze stali się bezsilni, ponieważ nie są gotowi uciekać się do prawdziwego życia ofiarnego. Kategorycznie odrzucają wszystko, co zawiera prawdziwą wiarę katolicką. Można powiedzieć, że wstydzą się swojej wiary. Wycofaliście się i żyjecie niepewnym życiem i narastają winy. Wszystkie te ciężkie grzechy muszą być odpokutowane. Ciężar grzechu tak mocno obciąża jej ramiona, że staje się nie do zniesienia. Nie możesz znaleźć sposobu, aby się odwrócić, ponieważ nikt nie chce być poza linią. Wszyscy to robią i jakoś tak będzie. Stracili kontrolę, ponieważ zostali wprowadzeni w błąd przez Najwyższego Pasterza i nawet tego nie czują.

Moje umiłowane dzieci, jak bardzo was kocham, ponieważ moja tęsknota za wami rośnie z dnia na dzień.
Niestety ten brak wiary przybrał niewiarygodne wymiary. Właśnie dlatego doszło do prześladowań chrześcijan. Niszczycie i zbezczeszczacie kościoły, oczerniacie prawdziwych wierzących i wyśmiewacie ich. Prawdziwa wiara katolicka nie jest już rozpoznawalna, ponieważ stała się jedną z wielu. Najważniejsze przykazania zostały zapomniane i żyjesz tak, jakby ich nie było.

Dlaczego Mi nie wierzycie, że jestem władcą życia i śmierci?

Dlaczego eutanazja jest nadal na pierwszym planie? Nikt nie może ustalić własnej śmierci bez poważnego zadłużenia. Są aktami rozpaczy, ponieważ ludzie szukają Boga i żaden z moich pasterzy nie jest w stanie pomóc tym ludziom w potrzebie. Zostawiasz ich w spokoju i jest to najwygodniejszy sposób, ponieważ edukacja wymaga stałej pomocy, której ci ludzie potrzebują.

Czy dzisiaj jest naprawdę jeden dla drugiego? Nie, zapomniałeś o tym. Odmiana urosła tak bardzo, że nie można znaleźć dla siebie czasu. Mówisz cyfrowo i tracisz umiejętność budowania relacji z innymi.

Dlaczego nie wykorzystujesz technologii na dobre? Nie pozwól, aby zło cię prowadziło. Jesteś nauczony złej rzeczy i jesteś prowadzony. Czy nie zdawałeś sobie sprawy, że ten wirus może również zawierać coś dobrego?

Ja, kochający ojciec, chcę, aby prawdziwe rodziny znów istniały, a ludzie znaleźli szczęście.
Jeśli człowiek nie będzie prowadzony silną wiarą, wypadnie z normy, padnie ofiarą zła bez granic, jeśli nie uważa, że zmiana jest pilnie potrzebna.

Jak widać, brak wiary narastał do tej pory, że człowiek nie wie, jak się odwrócić. Stał się beznadziejny i beznadziejny, że nie może już sobie pomóc. Ciemność wokół niego jest tak silna, że nie widzi świateł prawdziwej wiary.

Mój ukochany maleńki, teraz nadal nosisz ciemność prawego oka, jak to jest moje życzenie. Nie prosicie już nawet o ulgę od tego cierpienia, ponieważ znacie ciężar grzechu, który Odkupiciel Jezus Chrystus ponosi za całą ludzkość. Mój syn Jezus Chrystus umarł za wszystkich ludzi i nadal chce odkupić wszystkich ludzi dzisiaj. Gdyby wszyscy ludzie byli gotowi się odwrócić, wirus nie byłby w stanie się rozprzestrzeniać.

Czy nie uważasz, że spirala ciągle rysuje koła? Nie pozwólcie, aby zło was prowadziło, ponieważ Szatan jest w pułapce duszy i chce wciągnąć jeszcze więcej w otchłań.
Moi umiłowani chrześcijanie, jesteście powołani, aby podnieść głos. Każdy z was powinien być dzisiaj gotowy do walki o prawdę, ponieważ trwa ostatnia walka dobra ze złem. W końcu podejmij decyzję, bo nadszedł właściwy czas. Nie czekaj, aż druga osoba chce wskazać ci drogę. Ten sposób może być niewłaściwy, a ty zbłądzisz. Konwertuj i cofaj! Pozwól sobie pomóc i wybierz prawdę.

Odkryję wszystko, co jest jeszcze w ciemności. Nie zostaniecie sami, bo objawię wam mądrość, jeśli wyznasz prawdę. Nie będzie łatwo iść do jaskini lwa. Tylko jeśli weźmiecie Moją Rękę, pójdziecie właściwą ścieżką. Zwycięstwo nad niewierną hordą nie będzie łatwe. Proście o Ducha Świętego, ponieważ nauczy was wszystkiego, co wam powiedziałem w Księdze Prawdy, w Biblii. Jeśli ponownie podniesiesz tę książkę, prawdziwe oświecenie powróci do twojego serca.

Jestem drogą, prawdą i życiem, ktokolwiek we mnie wierzy, nigdy nie będzie zawstydzony. Nic nigdy nie będzie dla ciebie zbyt trudne, ponieważ jestem z tobą każdego dnia twojego życia. Bez prawdziwej wiary nie pokonasz kryzysu związanego z wirusem korony.
Zawsze zadawaj sobie pytanie, czy jesteś zgodny z tym, co kazano ci robić ze swoimi przekonaniami. Wtedy nie możesz się pomylić i pozostaniesz cierpliwy i zrelaksowany. Tylko spokój może to przynieść. Użyj swojego umysłu i nie daj się oderwać od wieku. Jesteś niezależną osobą, która musi spełniać swoje własne życiowe zadanie. Każdy jest cenny i nie powinieneś odbierać sobie niezależności. Powstań, a ja będę z tobą.

Miłość będzie kluczem, ponieważ popchnie cię do przodu. Poddajcie się całkowicie moim wskazówkom, ponieważ nic wam się nie stanie. Zmiażdżysz głowę węża swoją najdroższą niebiańską matką. Bądźcie więc czujni, ponieważ Szatan chce wykorzystać każdego, kogo może pożreć nawet w tym ostatnim czasie. Więc bądź czujny.

Błogosławię was teraz wszystkimi aniołami i świętymi, zwłaszcza waszą najdroższą matką i królową zwycięstwa oraz różaną królową Heroldsbacha w Trójcy Świętej w imię ojca syna i Ducha Świętego. Amen

Prawdziwa miłość zachęca do działania. Najpierw udowodnij mi, że naprawdę mnie kochasz, a potem osiądę między wami, ponieważ moja miłość jest nieograniczona.

Źródło www.anne-botschaften.de/…/200419Goettinge…