Clicks3.2K
pl.news
24

Niemiecki ksiądz "błogosławi" szczotką toaletową (film)

Ojciec Peter Leick, proboszcz Wadgassen (Diecezja Trewirska) i kapelan Katholische Jugend w Hostenbach, wykonał "żartobliwe błogosławieństwo" przy pomocy szczotki toaletowej i rolki papieru toaletowego. Leick należy do frakcji "konserwatywnej".

Tło: W czasie kryzysu koronawirusowego grupy i osobistości tworzą filmy, w których główną rolę odgrywają rolki papieru toaletowego, które stały się obiektami kultu w obecnych czasach.

Niestety, "Młodzież Katolicka" rozpoczyna film w kościelnym sanktuarium z ojcem Leickiem w kapie i birecie przy ołtarzu.

Najpierw rzuca on rolką papieru toaletowego w kierunku ławek. Następnie "błogosławi" szczotką toaletową i kolejną rolką papieru toaletowego.

Rolkę łapie ministrant, siedzący w konfesjonale z butelką piwa i okularami słonecznymi. Rzuca ją dalej.

Przez kilka etapów dociera w końcu do grupy dorosłych dziewcząt służących przed ołtarzem. Łapią rolkę, nakładają ją na świece i niosą w procesji z powrotem do kościoła.

#newsLkcvimsygm

Adam.N
Przecież widać gołym okiem że ktoś to specjalnie zrobił.
@pl.news Jakiś komentarz? Pytam się wprost: Czy chodzi o ośmieszenie tego portalu?
wacula25wp.pl
Tak zgadzam się z Tobą i masz całkowitą rację
wacula25wp.pl
Ale przegiął istny cyrk ?I TO z BOGA
woj_tek shares this
3.2K
mach60 shares this
3.2K
Album JasiaKrzysia.

Moje ciekawe artykuły
Weronika-S.
Do sytuacji sprzed 11 III 2020 nie ma powrotu bez Bożej interwencji. Diabeł wdarł się pomiędzy niewierne sługi i posługuje się nimi w prześladowaniu Kościoła.