Edward7
112.7K

Wyciekły e-mail pokazuje wzrost liczby martwych urodzeń po "szczepionce" C-19

Film „On zmarł nagle”... Politycyw Francji, Hiszpanii, nie zostali zaszczepieni zabójczą szczepionką...

W 2021 roku medycyna i media współpracowały ze sobą, aby promować szczepionkę, która według nich była "bezpieczna i skuteczna", nie zważając na fakt, że została wydana dopiero w tym roku. Teraz, wyciekłe wiadomości e-mail pokazują wzrost martwych urodzeń po szczepionce COVID.

Wiadomość e-mail napisana do personelu medycznego systemu szpitalnego we Fresno w Kalifornii ujawniła wzrost liczby „pacjentów śmierci” lub martwych urodzeń, który ma się utrzymywać. „W sierpniu [2022] było 22 pacjentów ze zgonem, co oznacza rekordową liczbę zgonów w porównaniu do 2021 r, a we wrześniu było ich 7, a to dopiero ósmy dzień miesiąca” – napisała pielęgniarka prowadząca. Pielęgniarka prowadząca kontynuowała, wyrażając życzenie, aby „tendencja nie trwała w nieskończoność”.Znam kilka innych, które mają przyjść na poród w nadchodzącym tygodniu, więc niestety proces będzie znany dla was wszystkich” – powiedziała pielęgniarka prowadząca.

Pracownica, która opublikowała wiadomość e-mail, twierdziła, że w samej jej placówce odsetek zgonów płodów/dzieci (martwych urodzeń) dramatycznie wzrósł od czasu wprowadzenia szczepionek ze średniej przed COVID-19, czyli od jednego do dwóch na trzy miesiące.


E-mail szpitalny na temat „zgonu pacjenta ”.

Strona 2 ocenzurowanego e-maila szpitalnego na temat „pacjentów śmierci”. (Uzyskane przez The Epoch Times)

„Sygnał ekstremalnego zagrożenia”
The Epoch Times został poinformowany przez dr Jamesa Thorpa, ginekologa z Florydy, specjalizującego się w medycynie matczyno-płodowej, że treść e-maila jest zgodna z wynikami badań, które obserwował z całego świata. „Jest to również zgodne z danymi z naszego niedawno opublikowanego badania (czytaj poniżej) , bazy danych VAERS, brytyjskiej żółtej karty, VigiAccess Światowej Organizacji Zdrowia, EudraVigilance Europejskiej Agencji Leków, Światowej Rady Zdrowia, a nawet własnych wewnętrznych dokumentów firmy Pfizer z ich 5.3.6 dane postmarketingowe ( pdf ), które próbowali stłumić przez 75 lat” – powiedział Thorp.

Thorp był zaangażowany w badanie , które wykazało znaczny wzrost 14 poważnych skutków ubocznych , w tym deformacji płodu/dziecka, zatrzymania akcji serca płodu i urodzenia martwego dziecka, wśród kobiet, które otrzymały szczepionkę COVID-19 w porównaniu ze szczepieniem przeciwko grypie. W badaniu opowiedziano się za ograniczeniem podawania szczepionek przeciw COVID-19 w czasie ciąży. Ponadto jest to zgodne z 1366 recenzowanymi publikacjami ( pdf ), które zostały opublikowane w ciągu zaledwie 15 miesięcy, które pokazują poważne powikłania i zgony po szczepieniach COVID-19, według Thorpa.

Niech to zapadnie w pamięć: recenzowane publikacje dokumentujące poważne zdarzenia niepożądane po szczepionkach COVID-19 w ciągu zaledwie 15 miesięcy przyćmiewają wszystkie inne takie doniesienia dotyczące wszystkich innych szczepionek podawanych na całej planecie w ciągu ostatniego stulecia” – powiedział Thorp. „Zgodnie z krajowym wskaźnikiem zgonów płodów/dzieci w USA (urodzeń martwych) na 1000 urodzeń nastąpił spadek wskaźników z 5,89 w 2018 r. do 5,74 w 2020 r., co przekonująco sugeruje, że infekcje COVID-19 (/grypa) nie zwiększyły liczby martwych urodzeń w 2020 r.”

Jest to przedstawione na wykresie stworzonym przez Thorpa poprzez porównanie wskaźników obserwowanych w dwóch instytucjach przy użyciu łącznych wskaźników dostaw wynoszących 9 000 rocznie z dwóch instytucji podanych w wiadomości e-mail. Skorygowane współczynniki martwych urodzeń na 1000 urodzeń są wyświetlane na wykresie z czerwonymi trójkątami (29,3 na 1000) na podstawie 22 martwych urodzeń zaobserwowanych między lipcem 2021 a sierpniem 2022. „To wyraźnie sygnał o skrajnym niebezpieczeństwie” — powiedział Thorp. „Statystyczne prawdopodobieństwo wystąpienia tego przez przypadek wynosi zero i można to potencjalnie porównać do bardzo rzadkiego zdarzenia 20-sigma”.

Thorp powołał się na rady medyczne, które zatwierdziły szczepionki przeciw COVID-19 dla kobiet w ciąży jako bezpieczne, jednocześnie odrzucając alternatywne opcje wczesnego leczenia, takie jak iwermektyna, jako wprowadzające w błąd. Thorp twierdził, że istnieją mocne poszlaki, że American Board of Obstetrics and Gynecology (ABOG), American Board of Medical Specialties (ABMS) i Federation of State Medical Boards (FSMB) „w oszukańczy sposób zmówiły się i popełniły naruszenia RICO, aby popchnąć niebezpieczne niesprawdzone eksperymentalna terapia genowa w ciąży, jednocześnie nakładając nieetyczny, nielegalny, niemoralny i niekonstytucyjny nakaz kneblowania każdemu lekarzowi i pielęgniarce w Stanach Zjednoczonych”.

Dr Kimberly Biss, ginekolog położniczy w St. Petersburgu na Florydzie, ujawniła w oświadczeniu wideo, że odkąd dostępne stały się szczepienia na COVID-19, była świadkiem 50% wzrostu poronień i niepłodności w swojej praktyce. „Powiedziałbym, że w naszym rejonie jest prawdopodobnie około 25-procentowy wzrost liczby nieprawidłowych wymazów cytologicznych, a także nowotworów szyjki macicy” – powiedział Biss. Janey on Twitter

„Całkowicie bezpieczny dla kobiet w ciąży” W 2021 r. medycyna i media współpracowały ze sobą, aby promować szczepionkę, która według nich była „bezpieczna i skuteczna”, niezależnie od faktu, że została wydana dopiero w tym roku. Dr Terry Thomas, ginekolog położniczy Associates in Women's Health w Baton Rouge w stanie Luizjana, stwierdził na konferencji prasowej w 2021 r., że „jest całkowicie bezpieczne dla kobiet w ciąży, aby otrzymać szczepionkę w dowolnym momencie ciąży”. Gov. John Bel Edwards on Twitter

Przeczytaj poniższy dokument:

Leaked Email Show Increase In Stillbirths After COVID Vaccine - GreatGameIndia

Większość polityków nie jest zaszczepiona... Francja ... Macron i „większość posłów nie jest zaszczepiona”...

Ethan Huff
( Natural News ) Były kandydat na prezydenta we Francji twierdzi, że musiał przejść cztery operacje serca, aby naprawić szkody spowodowane przez „szczepionki” przeciwko COVID-19 Jean Lassalle, który wciąż zajmuje się polityką, powiedział mediom NTD , że jego zdrowie nigdy nie było takie samo, odkąd został „chroniony” przed grypą Fauci za pomocą wstrzyknięć chemicznych. „Szczepionka prawie mnie zabiła”, powiedział Lassalle, ujawniając, że wziął „szczepionkę od Janssena (Johnson & Johnson), ponieważ czuł się do tego zobowiązany jako członek parlamentu”, wyjaśniają raporty. Lassalle teraz głęboko żałuje swojej decyzji, ponieważ ukłucie „wypaczyło moje serce”, powiedział.

„Więc miałem cztery operacje od 3 stycznia tego roku” – kontynuował. Zapytany, dlaczego wziął zastrzyk, Lassalle wskazał, że czuje się pod presją w ramach swojej pracy i wierzy, że jego koledzy politycy, w tym prezydent Emmanuel Macron, robią to samo. Okazuje się, że Macron nigdy nie dostał zastrzyków, jak twierdzi Lassalle (Powiązane: Pamiętasz, kiedy Macron powiedział nieszczepionym obywatelom francuskim, aby się wymknęli , otwierając śluzy dla nieszczepionych zagranicznych muzułmanów?). „Ponieważ byłem posłem i nie chciałem sprawiać wrażenia, że nie wykonuję swojej pracy”, ubolewał Lassalle. „Ale nie wiedziałem, że Emmanuel Macron nie był zaszczepiony. Nie wiedziałem, że większość członków rządu nie, i nie wiedziałem, jak wielu moich kolegów posłów też nie było. Chciałem dać przykład”.

Macron jest absolwentem programu globalizmu „Młodzi globalni liderzy” Klausa Schwaba
W ocenie Lassalle'a Macron naciskał na wszystkich pozostałych polityków, aby zrobili coś, czego on sam nie zrobił – mimo że tak twierdził. To jest to, co nazywa się kłamstwem i jest to coś, co dzieje się cały czas w polityce. To naprawdę cud, że Lassalle najwyraźniej nigdy o tym nie słyszał ani nie był tego świadkiem podczas swojej kadencji. Macron jest przecież absolwentem programu „Młodzi Globalni Liderzy” globalisty Klausa Schwaba, który jest częścią Światowego Forum Ekonomicznego (WEF). Kłamstwo jest standardem w tego rodzaju „edukacji”. Wielu światowych liderów, którzy ukończyli szkołę Schwaba, odegrało kluczową rolę w narzucaniu masom oszustwa – a Macron nie jest wyjątkiem. Wydaje się, że celem jest celowe załamanie obecnego porządku światowego poprzez masowy chaos. Obejmuje to ograniczenia związane z planem , zamykanie firm i inne szkody dla gospodarki. Plandemia trwa od prawie trzech lat i jesteśmy świadkami ciągłego załamywania się łańcuchów dostaw w obliczu trwającego kryzysu energetycznego, inflacji żywności i czynszów oraz innych nadchodzących katastrof.

W sekcji komentarzy na stronie internetowej Fundacji RAIR, gdzie zostało to zgłoszone, jedna osoba wymieniła wiele innych nazwisk oprócz Macrona, którzy byli zaangażowani w masowy globalny program ludobójstwa znany jako „COVID”. Są to między innymi Ursula von der Leyen, przewodnicząca Komisji Europejskiej; miliarder eugenik Bill Gates i jego żona Melinda; premier Kanady Justin Trudeau; Tony'ego Fauciego; Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski; i wszystkich dyrektorów generalnych i najlepszych psów w całej Big Pharma. Warto również zauważyć, że Ivanka, córka Donalda Trumpa, jest również absolwentką programu Young Global Leaders – co oznacza, że również była zanurzona w tajniki globalizmu zdefiniowanego przez WEF.

Źródła: RAIRFoundation.com Macron and "most MPs are not vaccinated," reveals former French presidential candidate in shocking claim

Informacje o szczepieniach funkcjonariuszy publicznych i zaufanego personelu - Hiszpania


murcia.es/c/document_library/get_file?uuid=9fe6e632-f0ba-4f4

Información sobre vacunación de cargos públicos y personal de confianza - Portal Ayuntamiento de Murcia

Film „On zmarł nagle” łączy punkty w agendzie depopulacji przez „szczepionkami”

DIED SUDDENLY | OFFICIAL TRAILER - Streaming November 21st


Zdrowi dorośli padają martwi na całym świecie. W ciągu ostatnich 18 miesięcy termin „Umarł nagle” znalazł się na szczycie listy „najczęściej wyszukiwanych” terminów w Google” — odnotowuje krótkie wprowadzenie do filmu na stronie internetowej filmu. Film ma na celu nie tylko „opowiedzenie historii tych, którzy nagle zginęli”, ale „znalezienie odpowiedzi”, które wyjaśniają ich śmierć.

Migawki ze zwiastuna filmu dają wgląd w to, co zespół dokumentalny odkrył: masywne i tajemnicze skrzepy znalezione w ciałach zaszczepionych zmarłych, „apokaliptyczny” wzrost liczby zgonów i wskazuje, według twórców, że wysoka śmiertelność wśród przebitych są ostatecznie wynikiem celowego planu depopulacji.
Na całym świecie nastąpił znaczny wzrost liczby zgonów New Canadian excess deaths report challenges gov't narrative of 'successful' COVID response - LifeSite połowy 2021 r., po tym, jak zastrzyki z COVID stały się dostępne dla społeczeństwa. Komentator filmu, który pojawia się w zwiastunie, twierdzi, że masowy wzrost liczby zgonów równa się „12 odchyleniom standardowym powyżej średniej” lub zdarzeniu jeden na 800 lat.
„Dlaczego nigdy im nie wierzymy? Od wieków globalna elita przekazywała swoje zamiary wyludnienia świata, nawet do tego stopnia, że wyrzeźbiono je w kamieniu” – zauważył Stew Peters Show podczas premiery zwiastuna filmu, który rozpoczyna się materiałem filmowym z Georgia Guidestones.

Georgia Guidestones, teraz zburzone i anonimowo zlecone, były pomnikiem, który nakazuje, aby ludzkość była utrzymywana w populacji „mniej niż 500 000 000 w wiecznej równowadze z naturą” i że ludzie „nie mogą być rakiem na Ziemi”. Zwiastun filmu stawia pytanie, dlaczego Bill Gates, który zapewnił znaczne fundusze na globalną reakcję na COVID, jest „zaangażowany w zdrowie publiczne” i dlaczego uważa globalne przeludnienie za zagrożenie , którego należy unikać. Zwiastun zamyka doniosłe stwierdzenie o niedawnym wzroście liczby zgonów: „To największa zaaranżowana liczba zgonów w historii świata”. Zespół filmowy opublikował hashtag „#DiedSuddenly”, który od tego czasu jest modny na Twitterze.
LifeSite/La película ‘Murió repentinamente’ conecta los puntos en la agenda de despoblación detrás de las ‘vacunas’ COVID
Andre Ob
Dlaczego politycy i celebryci nie umierają z powodu Covid 19??? Ruszcie głową ignoranci!!!
megur shares this
447