O. Pio nie udzielił rozgrzeszenia sprzedawczyni spodni dla kobiet

Kobieta, która sprzedawała spodnie dla kobiet, w swoim sklepie detalicznym w Vancouver, nie otrzymała rozgrzeszenia od Ojca Pio. O. Pio nie udzielił …
M K shares this
1876
Celem spodni jest rozebrać kobietę i uczynić z niej towar seksualny (i homoseksualny).
M K
Przez portki wiele kobiet jest dziś schizofrenicznych, ponieważ próbują pogodzić swoje naturalne instynkty ze stałymi napomnieniami, aby zrobić coś odwrotnego. Wrak – rozbite rodziny i dysfunkcjonalni ludzie – jest rozrzucony wszędzie.
Sławomir Sokołowski
Celem spodni jest rozebrać kobietę i uczynić z niej towar seksualny (i homoseksualny). Dlatego mnie nie dziwi, że o. Pio nie pochwalał narzędzi, które prowadzą do piekła!
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
4959
Kobieta, która sprzedawała spodnie dla kobiet w swoim sklepie detalicznym w Vancouver, poszła na spowiedź do Ojca Pio we Włoszech i nie otrzymała rozgrzeszenia. . . Rozkazał jej, aby wróciła do domu do Kanady i pozbyła się całego tego zapasu, i nie dawała żadnych spodni kobietom, które mogłyby je nosić, a gdyby chciała jego rozgrzeszenia, mogła wrócić do Włoch i otrzymać je dopiero po …More
Kobieta, która sprzedawała spodnie dla kobiet w swoim sklepie detalicznym w Vancouver, poszła na spowiedź do Ojca Pio we Włoszech i nie otrzymała rozgrzeszenia. . . Rozkazał jej, aby wróciła do domu do Kanady i pozbyła się całego tego zapasu, i nie dawała żadnych spodni kobietom, które mogłyby je nosić, a gdyby chciała jego rozgrzeszenia, mogła wrócić do Włoch i otrzymać je dopiero po bezwzględnym wykonaniu jego rozkazu .
Jarujestem
Ojciec Pio nie miał problemów z przecistawianiem się nowym marksistowskim trendom w ubiorach kobiet.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
A TERAZ KAPŁANI TACY TOLERANCYJNI I LITOŚCIWI I MIŁOSIERNI...
DOWIEDZIAŁAM SIE , ŻE KAPŁAN UDZIELIŁ KOMUNII ŚWIĘTEJ STARSZEJ BABCI, KTÓRA SIĘ NIE CHCIAŁA WYSPOWIADAĆ I JEST OSOBĄ NIEWIERZĄCĄ!!! UDZIELIŁ JEJ Z LITOŚCI BO GO PROSIŁA. CZYLI PRZYCZYNIŁ SIĘ DO JEJ POTĘPIENIA. OSOBA SCHOROWANA I BARDZO WIEKOWA W KAŻDEJ CHWILI MOŻE UMRZEĆ.
JEZU RATUJ TYCH POGUBIONYCH KAPŁANÓW...
Lilianna w ogrodzie
Czyż ona nie wygląda jak kwiat?
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Śliczna sukienka. Też bym taką chciała mieć.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
A to, co mówi Pan Bóg: (...)Kobiety, które noszą nieskromne stroje, a są to wszystkie, które zamiast ukrywać ciało, uwypuklają je, wchodzą ze Mną na wojenną ścieżkę. Będą ukarane za grzechy cudze jeszcze za życia, a potem po śmierci. Jeśli zdobędą mężów, nie będą im wierni, a jeśli nie zdobędą, będzie to Moją karą za uwodzenie cudzych mężów. Grzechy cudze, są bowiem również cudzołóstwem.(...)…More
A to, co mówi Pan Bóg: (...)Kobiety, które noszą nieskromne stroje, a są to wszystkie, które zamiast ukrywać ciało, uwypuklają je, wchodzą ze Mną na wojenną ścieżkę. Będą ukarane za grzechy cudze jeszcze za życia, a potem po śmierci. Jeśli zdobędą mężów, nie będą im wierni, a jeśli nie zdobędą, będzie to Moją karą za uwodzenie cudzych mężów. Grzechy cudze, są bowiem również cudzołóstwem.(...) Jest to fragment Orędzia Boga Ojca za dnia 10.07.2019r.
Taniec- mam do was kilka pytań . - Betania - Chrześcijański Portal Społecznościowy
2 more comments from MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ostrzegam was. Nowa Światowa Religia na zewnątrz będzie się wydawać, dobrą i świętą organizacją, pełną miłości i współczucia.
Będzie roztaczać wspaniały obraz tolerancji i wychwalać każdy grzech znany Bogu. Będzie przekręcać każdy grzech, aby wydawał się możliwy do przyjęcia w oczach Boga.
Ale musicie wiedzieć, że takie obrzydliwości oburzają Mnie i biada tym, którzy pójdą tą niebezpieczną …
More
Ostrzegam was. Nowa Światowa Religia na zewnątrz będzie się wydawać, dobrą i świętą organizacją, pełną miłości i współczucia.
Będzie roztaczać wspaniały obraz tolerancji i wychwalać każdy grzech znany Bogu. Będzie przekręcać każdy grzech, aby wydawał się możliwy do przyjęcia w oczach Boga.
Ale musicie wiedzieć, że takie obrzydliwości oburzają Mnie i biada tym, którzy pójdą tą niebezpieczną drogą do wiecznego potępienia.

Grzech zawsze będzie w Moich oczach grzechem.
Czas tego nie zmieni. Nowe zasady dopasowane do ludzkich pożądań grzesznych rozrywek, nigdy nie zostaną przeze Mnie zaakceptowane.
Przygotujcie się teraz do tego wielkiego oszustwa, gdyż nastąpi ono bardzo szybko.
Wasz Jezus
Księga Prawdy
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
BÓG OJCIEC: Kobiety, które noszą nieskromne stroje, a są to wszystkie, które zamiast ukrywać ciało, uwypuklają je, wchodzą ze Mną na wojenną ścieżkę. Będą ukarane za grzechy cudze jeszcze za życia, a potem po śmierci.