Jan Zbigniew wojan
Zastanawia brak jakiegokolwiek sprzeciwu za strony Kościoła i nie tylko katolickiego. Na wszystko się zgadzają, jakby te bezprawne działania niszczące Kraj i życie Polaków nie były istotne, zostawiając wszystko w rękach psychopatów. A przecież nawet w poprzednim ustroju księża potrafili powiedzieć "non possumus" ! Teraz milczą i nawet namawiają do szczepień preparatem, który jest w trakcie …More
Zastanawia brak jakiegokolwiek sprzeciwu za strony Kościoła i nie tylko katolickiego. Na wszystko się zgadzają, jakby te bezprawne działania niszczące Kraj i życie Polaków nie były istotne, zostawiając wszystko w rękach psychopatów. A przecież nawet w poprzednim ustroju księża potrafili powiedzieć "non possumus" ! Teraz milczą i nawet namawiają do szczepień preparatem, który jest w trakcie testów, jak informuje na swej stronie producent - "przypuszczalny czas zakończenia badań to rok 2023" ! Czy któryś z hierarchów ma śmiałość powiedzieć wiernym o co naprawdę chodzi, bo pewnie posiadają taką wiedzę ? Można wątpić, czy się odważą sprzeciwić złu, bo mija rok i cisza ! Od roku 2011 wprowadza się tzw. “Nową Ewangelizację” i coraz częściej na kazaniach i naukach podawane są przykłady pierwszych chrześcijan, którzy nie walczyli z Rzymianami tylko odnosili się do nich z miłością. Można też zauważyć jakże dziwne wypowiedzi dotyczące śmierci. Próbuje się przedstawiać śmierć jako coś zupełnie normalnego. Otóż mówią mniej więcej w ty sensie, że śmierć jest tylko zwykłym przejściem do innego wymiaru, czego nie należy się bać, bo to nawet nie boli. Przecież to brzmi tak: nie bójcie się śmierci, śmierć nie istnieje, dajcie się spokojnie wymordować, a tu przyjdą inni i znowu będzie dobrze. Tylko dla kogo ? Bo właśnie tacy i im podobni chcą żyć jak najdłużej i mieć jak najwięcej. Płacą miliony za przeszczepy i nawet wymyślili ustawę o pobieraniu organów bez zgody umierającego dawcy, który cierpi, gdyż organy pobierane są tylko od osób żyjących, a śmierć mózgu to fikcja wymyślona na potrzeby transplantologów i dla zysku o czym coraz odważniej mówią nawet lekarze. Czy te wszystkie działania są przypadkowe ? Jakoś dziwnie zbieżne z programem NWO - Agenda 2030 ! Czy te wszystkie działania nie nasuwają na myśl jakiegoś sojuszu - paktu dążącego do tego samego celu - do całkowitego zniewolenia ludzkości ? Jaka dziwna zbieżność i zgoda !
ONI już się nie kryją z tym, że po prostu chcą nas zlikwidować ! Stanowimy dla nich największe zagrożenie - my Polacy, Sławianie - jesteśmy zbyt mądrzy i ludzcy w przeciwieństwie do ograniczonych umysłów czarnogłowych !!!
„Każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją. Toteż, jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa”
Mahatma Gandhi
A największy przekręt to tzw. Statut Kaliski ! Kłamstwo wyjaśnił Romuald Jan Hube (ur. 7 lutego 1803 w Warszawie, zm. 9 lipca 1890 w Warszawie), polski historyk i prawnik, członek Rady Stanu Królestwa Kongresowego członek Towarzystwa Historycznego we Lwowie.
Jak Romuald Hube żydowskie fałszerstwa wykrył...
jolanta-gancarz.szkolanawigatorow.pl/…ube-zydowskie-faszerstwa-wykry
O fałszywce tzw. „przywilejów żydowskich”
wolna-polska.pl/wiadomosci/tag/statut-kaliski
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Bos016
Bos016
Wg. polskich mediów angielska, groźna odmiana covida, fota z dziś...