32:24
Ks.prof. T. Guz - Rozum to taka władza Ducha, która jest przez Boga nam dana, abyśmy poznali rzeczywistość. Rozum to taka władza Ducha, która jest przez Boga nam dana, abyśmy poznali rzeczywistość.…More
Ks.prof. T. Guz - Rozum to taka władza Ducha, która jest przez Boga nam dana, abyśmy poznali rzeczywistość.
Rozum to taka władza Ducha, która jest przez Boga nam dana, abyśmy poznali rzeczywistość.
Polka z Podkarpacia
Żeby zacząć używać rozumu czyli myśleć trzeba najpierw wyłączyć tvpis i inne amerykańskie i niemieckie. Oficerowie polityczni myślą za was. Nie bez kozery w czasie II WŚ było hasło: tylko świnie siedzą w kinie , dziś przed tv. Dotyczy to również TV Trwam, skoro o. rydzyk uwierzył i przyjął preparat to znaczy, ze powtarza propagandę. A mistrzem propagandy, czyli kłamstwa jet szatan.
Posoborowe absurdy
Dedykacja dla @jac505 , @Iwona I Sebastian , @henryk33 , @Dwa Serca Maryja Jezus , @Armia_Reszty , @CÓRKA MARYI , @MEDALIK ŚW. BENEDYKTA , @fartuszniak leszek i innych zaciekłych posoborowych objawień, Odnowy w Duchu w DŚ, ks. Natanka , którzy nie kierują się ROZUMEM, ale UCZUCIAMI, DOŚWIADCZENIAMI, SZUKAJĄCYCH CUDÓW I ZNAKÓW
Iwona I Sebastian
"posoborowych objawień" - mamy rozumieć, że wierzysz w objawienia prywatne, ale tylko takie, które miały miejsce do 1965 roku ?
fartuszniak leszek
Posoborowe absurdy
@Iwona I Sebastian Wierzę w takie objawienia, które nie są sprzeczne z zatwierdzonymi objawieniami przez Kościół przed SW II. Takim wyjątkiem jest AKITA po SW II., nie stoi z uznymi objawieniami jak w Quito, Lourdes, La Salette, Fatimie, bł. Katarzyny Emmerich, które to objawienia spełniają się na naszych oczach, w Gietrzwałdzie, Dębowcu, Licheniu i inne, które nie gloryfikują SW II, Nowej Mszy,…More
@Iwona I Sebastian Wierzę w takie objawienia, które nie są sprzeczne z zatwierdzonymi objawieniami przez Kościół przed SW II. Takim wyjątkiem jest AKITA po SW II., nie stoi z uznymi objawieniami jak w Quito, Lourdes, La Salette, Fatimie, bł. Katarzyny Emmerich, które to objawienia spełniają się na naszych oczach, w Gietrzwałdzie, Dębowcu, Licheniu i inne, które nie gloryfikują SW II, Nowej Mszy, fałszywego ekumeniumu jak np. w Garabanal, Medjugorie, gdzie tam rozkrzewił się Ruch Odnowy w DŚ, , wizjonerów, którzy ciągle jak świadkowie Jehowa, ba nawet się potwierdzają z ich wizjonerami, w których przedstawiają katastrofalne wizje - Armagedon. Kiedyś wierzyłam w te Objawienia do 2000 r. ze zdziwieniem stwierdziłam, że przekazy tych wizjonerów, a nawet Adwendystów, Świadków Jehowa potwierdzają się z tymi wizjonerami, których poznałąm w Medjugorie, a którzy zjeżdżali się tam z całej Polski.

Wstyd mi o tym pisać. ale kiedyś wierzyłam im, Wszyscy przed 2000 rokiem mówili te same orędzia. I również byłam pośróð tych osób, które gromadziły żywność, bo miał być koniec świata. Data 2000 wybiła świat istnieje nadal, a przez pół roku konsumowałam żywność, aby się nie zepsuła. Potem z Medjugorie trafiłąm do wspólnoty w DŚ do ks. Cyrana , a potem do o. Daniela Galusa . I tak " wpadłam z deszczu pod rynnę". Wyszłam z protestantyzmu rzekomo do K.K. i znowu wpadłam w sidła protestantów wewnątrz K.K. - Odnowy w DŚ. Tylko dzięki łasce od o. Daniela Galusa trafiłam do Tradycji na Jasnej Górze i to przed obrazem MB Częstochowskij.

Ciarki po skórze mi przechodzą, gdy czytam objawienia na Glorii TV. Kościół przekazał na Depozyt wiary, objawienia, które nic nowego nie wnosiły, ale potwierdzało Słow Bożego w Biblii. Otrzymaliśmy wskazówki co mamy czynić w czasie wojen, katastrofy - to Różaniec, Post, Jałomużna, Msza Święta, Komunia, modlitwa o łaskę dobrej śmierci, bo kto modli się o dobrą śmierć ( w łasce) modli się o dobre życie. MAMY NIE TYLKO WIERZYĆ W BOGA I PODZIWIAĆ JEGO CUDA, ALE .... WIERZYĆ BOGU I MARYI. MAMY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE NAJWAŻNIEJSZE JEST ZBAWIENIE DUSZY I ŻYCIE W WIECZNOŚCI, a nie co jest tu i teraz.