Polka z Podkarpacia
Żeby zacząć używać rozumu czyli myśleć trzeba najpierw wyłączyć tvpis i inne amerykańskie i niemieckie. Oficerowie polityczni myślą za was. Nie bez kozery w czasie II WŚ było hasło: tylko świnie siedzą w kinie , dziś przed tv. Dotyczy to również TV Trwam, skoro o. rydzyk uwierzył i przyjął preparat to znaczy, ze powtarza propagandę. A mistrzem propagandy, czyli kłamstwa jet szatan.
Posoborowe absurdy
Dedykacja dla @jac505 , @Iwona I Sebastian , @henryk33 , @Dwa Serca Maryja Jezus , @Armia_Reszty , @CÓRKA MARYI , @MEDALIK ŚW. BENEDYKTA , @fartuszniak leszek i innych zaciekłych posoborowych objawień, Odnowy w Duchu w DŚ, ks. Natanka , którzy nie kierują się ROZUMEM, ale UCZUCIAMI, DOŚWIADCZENIAMI, SZUKAJĄCYCH CUDÓW I ZNAKÓW
Iwona I Sebastian
"posoborowych objawień" - mamy rozumieć, że wierzysz w objawienia prywatne, ale tylko takie, które miały miejsce do 1965 roku ?
fartuszniak leszek
Posoborowe absurdy
@Iwona I Sebastian Wierzę w takie objawienia, które nie są sprzeczne z zatwierdzonymi objawieniami przez Kościół przed SW II. Takim wyjątkiem jest AKITA po SW II., nie stoi z uznymi objawieniami jak w Quito, Lourdes, La Salette, Fatimie, bł. Katarzyny Emmerich, które to objawienia spełniają się na naszych oczach, w Gietrzwałdzie, Dębowcu, Licheniu i inne, które nie gloryfikują SW II, Nowej Mszy,…More
@Iwona I Sebastian Wierzę w takie objawienia, które nie są sprzeczne z zatwierdzonymi objawieniami przez Kościół przed SW II. Takim wyjątkiem jest AKITA po SW II., nie stoi z uznymi objawieniami jak w Quito, Lourdes, La Salette, Fatimie, bł. Katarzyny Emmerich, które to objawienia spełniają się na naszych oczach, w Gietrzwałdzie, Dębowcu, Licheniu i inne, które nie gloryfikują SW II, Nowej Mszy, fałszywego ekumeniumu jak np. w Garabanal, Medjugorie, gdzie tam rozkrzewił się Ruch Odnowy w DŚ, , wizjonerów, którzy ciągle jak świadkowie Jehowa, ba nawet się potwierdzają z ich wizjonerami, w których przedstawiają katastrofalne wizje - Armagedon. Kiedyś wierzyłam w te Objawienia do 2000 r. ze zdziwieniem stwierdziłam, że przekazy tych wizjonerów, a nawet Adwendystów, Świadków Jehowa potwierdzają się z tymi wizjonerami, których poznałąm w Medjugorie, a którzy zjeżdżali się tam z całej Polski.

Wstyd mi o tym pisać. ale kiedyś wierzyłam im, Wszyscy przed 2000 rokiem mówili te same orędzia. I również byłam pośróð tych osób, które gromadziły żywność, bo miał być koniec świata. Data 2000 wybiła świat istnieje nadal, a przez pół roku konsumowałam żywność, aby się nie zepsuła. Potem z Medjugorie trafiłąm do wspólnoty w DŚ do ks. Cyrana , a potem do o. Daniela Galusa . I tak " wpadłam z deszczu pod rynnę". Wyszłam z protestantyzmu rzekomo do K.K. i znowu wpadłam w sidła protestantów wewnątrz K.K. - Odnowy w DŚ. Tylko dzięki łasce od o. Daniela Galusa trafiłam do Tradycji na Jasnej Górze i to przed obrazem MB Częstochowskij.

Ciarki po skórze mi przechodzą, gdy czytam objawienia na Glorii TV. Kościół przekazał na Depozyt wiary, objawienia, które nic nowego nie wnosiły, ale potwierdzało Słow Bożego w Biblii. Otrzymaliśmy wskazówki co mamy czynić w czasie wojen, katastrofy - to Różaniec, Post, Jałomużna, Msza Święta, Komunia, modlitwa o łaskę dobrej śmierci, bo kto modli się o dobrą śmierć ( w łasce) modli się o dobre życie. MAMY NIE TYLKO WIERZYĆ W BOGA I PODZIWIAĆ JEGO CUDA, ALE .... WIERZYĆ BOGU I MARYI. MAMY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE NAJWAŻNIEJSZE JEST ZBAWIENIE DUSZY I ŻYCIE W WIECZNOŚCI, a nie co jest tu i teraz.