18:25
Libor Halik
811.6K
Čím uzdravili autistické děti. Léčil přes 60 autistických dětí, z nichž většina se uzdravila. MUDr. Klinghardt (r. 2005)More
Čím uzdravili autistické děti.

Léčil přes 60 autistických dětí, z nichž většina se uzdravila. MUDr. Klinghardt (r. 2005)
Libor Halik
Zavírám zde debatní klub, toto je o autismu.
alino
Jovana, ty to znáš nejak moc zblízka.
Jak dlho si už v sekte?
Libor Halik
Monkovi poslední citát Jana Pavla II. (PAK TĚ MONKU BUDU MAZAT): "V případě právního uznání homosexuálních svazků nebo jejich právního zrovnoprávnění s manželstvím spolu s přiznáním práv, která jsou manželství vlastní, je nutné se postavit na odpor jasně a výrazně. Je třeba se zdržet jakéhokoli typu formální spolupráce na podpoře nebo uplatnění těchto nespravedlivých zákonů, jakožto i, nakolik …More
Monkovi poslední citát Jana Pavla II. (PAK TĚ MONKU BUDU MAZAT): "V případě právního uznání homosexuálních svazků nebo jejich právního zrovnoprávnění s manželstvím spolu s přiznáním práv, která jsou manželství vlastní, je nutné se postavit na odpor jasně a výrazně. Je třeba se zdržet jakéhokoli typu formální spolupráce na podpoře nebo uplatnění těchto nespravedlivých zákonů, jakožto i, nakolik je možné, hmotné spolupráce na rovině praktické." Jan Pavel II.: Homosexualitě je nutné se postavit na odpor jasně a výrazně
Libor Halik
V USA zomrelo za posledných 20 rokov na následky očkovacej praxe približne 145 000 detí. Štúdia jasne ukazuje, že čím viac vakcín dostane dieťa počas jednej návštevy pediatra, tým vyššia je pravdepodobnosť ťažkej negatívnej reakcie – až po smrť. Od piatej vakcíny dramaticky narastá množstvo hospitalizácií a úmrtí. Celé na www.auria.sk/blog/statisice-deti-…
MILOSLAV
domaci.eurozpravy.cz/zdravotnictvi/53194-dejte-sve… Pediatrička odmítla i často zmiňovaný argument že očkování může způsobovat autismus. "Tato aféra obletěla svět, napáchala velké škody, vedla k poklesu zájmu o očkování a úmrtí několika dětí na spalničky v Anglii. Přitom pravda, která vyšla najevo, už svět neobletěla. Jednalo se o podvrh, lékař byl uplacen právníky rodin autistických dětí, aby …More
domaci.eurozpravy.cz/zdravotnictvi/53194-dejte-sve… Pediatrička odmítla i často zmiňovaný argument že očkování může způsobovat autismus. "Tato aféra obletěla svět, napáchala velké škody, vedla k poklesu zájmu o očkování a úmrtí několika dětí na spalničky v Anglii. Přitom pravda, která vyšla najevo, už svět neobletěla. Jednalo se o podvrh, lékař byl uplacen právníky rodin autistických dětí, aby publikoval falešná data, a byl patřičně odsouzen," podotkla Martina Spaziererová.

M.P. To je pravda zatím jsem nezaregistroval nic o tom, že by obletěla svět aféřa s odsouzeným údajně podplaceným lékařem. Má ta lékařka, nebo někdo z vás o tom nějaké důkazy? Není ten podplacený lékař fáma?
evil twin
@miros
Koukal jste se na to video? Přišlo vám to jednoduché? :/
svetlospasy
Děkuji otče Libore za velmi přínosné video.
🤗
Libor Halik
Dr. Klinghardt: Léčil jsem více než 60 autistických dětí, z nichž většina se uzdravila.
00:01:58.253 autistickým dětem chybí enzymy na rozložení kazeinu a gluténu. Po jídle děti velmi trpí. Jako u narkomanů s abstinenčními příznaky.
00:03:16.054 Když ty děti léčíme, tak opět začnou tolerovat všechny druhy jídla.
00:03:26.765 Někdy testem zjistíme, že dítě snese sníst (zpracovat tělem) jen 3 až 4 …More
Dr. Klinghardt: Léčil jsem více než 60 autistických dětí, z nichž většina se uzdravila.
00:01:58.253 autistickým dětem chybí enzymy na rozložení kazeinu a gluténu. Po jídle děti velmi trpí. Jako u narkomanů s abstinenčními příznaky.
00:03:16.054 Když ty děti léčíme, tak opět začnou tolerovat všechny druhy jídla.
00:03:26.765 Někdy testem zjistíme, že dítě snese sníst (zpracovat tělem) jen 3 až 4 potraviny ze stovek potravin.
00:03:34.703 postýlka elektrosmog v těsné blízkosti elektrické zásuvky když dítě spí noc co noc, tak nezvládne očkování. Nebo když je v blízkosti stanice mobilní sítě, nebo od jiných elektrických přístrojů, z počítače, televize atd. Zjistit jističe, které v těchto přístrojích vypnou elektrický proud nejen pro zásuvku z jedné, ale i z druhé strany zdi.
00:04:35.205 detoxikace dnes dělámu už jen s pomocí transdermálne DMPS - patentované a vyrábí se jen v 1 lékárně v USA. Lahev na 1 měsíc stojí 30 dolarů. Můj institut vám dá telefon na tu lékárnu. Dávkování 1,5 miligramu na 1 kg hmotnosti těla každý 2.den. Nanese se na pokožku, vmasíruje za 1 minutu a hotovo. A přesně za 4 měsíce se vaše dítě uzdraví.
00:07:42.020 nepokoušejte se detoxikovat jinými prostředky, zkoušeli jsme to a nefungovali. My k tomu přidáváme ještě sublinguálny prostriedok NDF, tj. nanonizovaná chlorella a vnať koriandra. Dáva se toho 1 kapka ...4 kapky 2x denně hned jak je diagnoza jasná , což je u 2 letého dítěte.
00:08:13.398 na problém metylácie používáme kyselinu fólovú a vitamin B12 v poměru 4:1. Objednejte v té samé USA lékarně. Podáváme vitamin B12 hydroxikobalamin (a ne metylkobalamin) abychom odebrali jedy z metylu. Každé 4 až 5 hodin jako kapky.
00:09:47.141 mandle zanítěné se dřív vyčistili a bylo (to musíme udělat, řekl pak). Dnes to nikdo nedělá. Ruský MUDr. Dorochov v Německu vyléčí tzv. tanec sv. Víta - hyperaktivitu dětí.
00:14:29.027 dnešní učebnice anatomie jsou stále více vykastrované od informací a zahlcené farmakologickou propagandou.
00:15:10.281 Pak odčervit (díky snížené imunitě) děti autistické děti. Vychází ven pásomnice, celá jejich hnízda. Má to přes 50% dětí autistů.
Používáme přípravek Biltricide od firmy Bayer. Přírodními prostředky se to nepodařilo.
00:18:11.927 pak zvuková terapie tlukotu srdce jako v břichu matky to se pouští a buňky si vzpomenou na tento zvuk a nastartují se jako na počátku. Spastické děti se vzpamatují pokud nejsou starší než 10 let a začnou běhat.
00:18:22.000 Je to jako zázrak