Clicks183

Interview with the father of the Epping man run over and stomped on the head ...

PiotrM
Wywiad z ojcem przejechanego mężczyzny Eppingu i nadepnął na głowę przez policję Victoria. Ofiara cierpiała na zaburzenia psychiczne. W momencie, gdy jego głowa została zdeptana, był otoczony przez …More
Wywiad z ojcem przejechanego mężczyzny Eppingu i nadepnął na głowę przez policję Victoria.

Ofiara cierpiała na zaburzenia psychiczne. W momencie, gdy jego głowa została zdeptana, był otoczony przez wielu policjantów z twarzą do ziemi, nie stwarzając zagrożenia.


Ofiara jest teraz w śpiączce.

Ojciec wzruszył się w tym wywiadzie, wyobraź sobie, gdyby to był członek twojej rodziny, który spotkał się z militaryzowaną siłą policji Victoria, która dała wszystko jasne przez Premiera Daniela Andrewsa i ich komisarza policji, aby nie okazywać litości ani pobłażliwości i lekceważyć człowieka prawa.

Policja Premier i Victoria złożyli wiele oświadczeń o wstrząsającym nagraniu z ′′ incydentu George 'a Flyoda w Ameryce, zobaczmy, czy mają odwagę odwołać swoje własne zachowanie.

Nie wierzę, że to odzwierciedlenie całej policji, ale nie zapominajmy, że Daniel Andrews i policja Victoria nie mieli żadnych problemów z grupowaniem osób, które są nimi niezadowolone, w poniżające kategorie, takie jak ′′ batsh * t szalony ′′ i ′′ boofheads ".

facebook.com/…inister-justi/985318021984797/