Clicks2
NewsLetters

BВП: 2600 німецьких кліриків та 277 єретичних теологів виключили себе з Церкви. Святу Літургію і таїнства вони вже служать недійсно. А як щодо Бергольйо? (+ відео)

Дивіться це відео також на:
wistia.com/medias/8475enva8q
cos.tv/videos/play/28255498642428928
rumble.com/vhtc9p-29922397.html

ugetube.com/watch/PrKxZVDmLfTjYkX

Сучасний Ватикан, очолюваний Франциском Бергольйо, у березні 2021 року видав документ, яким відкидає церковні шлюби гомосексуалістів з поясненням, що «не може благословляти гріх». Але з іншого боку, Бергольйо пропихає легалізацію співжиття содомітів (2020 р.). Проповідування протилежних позицій спричинює хаос. Не робиться різниці між правдою та брехнею, добром та злом. Однак першочерговий обов’язок папи та Ватикану ‒ це зайняти чітку і однозначну позицію щодо основних питань віри та моралі, а також так висловлюватися. Ісус каже: «Хай буде ваше слово «так, так», «ні, ні», а що більше цього – те від лихого (від диявола)» (Мт. 5,37).

Бергольйо часто використовує метод подвійного вираження. Він промовляє правовірні фрази про покаяння, пов’язані з харизматичними висловлюваннями про внутрішнє відношення до Господа Ісуса, а водночас здійснює найбільше ідолопоклонство, інтронізуючи поганського демона Пачамаму. Цим дає згубний прецедент. Крім того, він просуває легалізацію содомії, від якої Бог застерігає дочасною карою та вічним засудженням у пеклі (Юди 7).

До того ж, Бергольйо нав’язує вакцинацію для всіх. Експериментальна вакцина змінює людський геном, що є бунтом проти Творця і людства. Вона виготовлена з тканини, вирваної з ненароджених дітей ще перед їхнім убивством. Це сатанізм! Ця мРНК-вакцина з гідрогелем є частиною процесу чіпування, від якого Біблія застерігає вогняним озером. Водночас вона є також біологічною зброєю з метою редукції, тобто масового геноциду людства! Ці злочини псевдопапа Франциск завзято пропихає! Таким чином він стає найбільшим злочинцем і масовим убивцею.

Своїми суперечливими позиціями Бергольйо обманює простих католиків. Таким чином він утримує їх у зовнішній церковній структурі, якою зловживає для автогеноциду Церкви Христової. Недійсний папа Франциск постійно створює хаос. Він змінює церковні парадигми, які базуються на Святому Письмі і Традиції апостолів. Однак ці правовірні основи завжди забезпечували спасіння!

Бергольєвий хаос деструктивних змін разом з єресями призводить до метаморфози Церкви Христової в антицеркву Нью Ейдж ‒ розпусницю антихриста. Цей процес автогеноциду мусить бути зупинений! Кожен католик повинен радикально відділитися від Бергольйо та його секти, яка паразитує на тілі Церкви. Інакше сатанинська інфекція буде прогресувати до всіх членів Христової Церкви.

Зрозуміло, що Бергольйо як архиєретик та ідолопоклонник не є папою, але злочинним окупантом престолу Петра. Тому в даний час Церква не має папи і перебуває у стані sede vacante. Необхідно, щоб усі єпископи, священики та віруючі усвідомлювали цю реальність. Повторюємо: Католицька Церква в даний час не має папи.

У березні цього року 2600 німецьких священиків і дияконів та 277 єретичних теологів підписали петицію, що будуть благословляти союзи содомітів. Якби сьогодні папою був св. Пій X, то він би публічно екскомунікував з Церкви цих відпалих аморальних кліриків. Папа, який би цього не зробив, як і папа Гонорій (VII ст.), був би виключений з Церкви за мовчання, тобто за схвалення єресей, які нищать моральний фундамент Христової Євангелії. Бергольйо не тільки не карає винних, але ще й сам пропихає легалізацію содомії. Це подвійний злочин і причина вже кількакратної анатеми, яку він накликав на себе.

Священики, які підписали петицію, що схвалює благословення содомітів, цим підписом виключили себе з Церкви (Гал. 1,8-9). Вони служать Літургію недійсно та недійсно уділяють таїнства. Потрібно це знати і з цим рахуватися. Якщо ці відступники хочуть зняти зі себе анатему, то повинні публічно проголосити, що відділяються від сучасних єресей і відрікаються антибіблійного ставлення до содомії. Віруючі католики повинні чинити тиск на таких священиків і не брати участі у їхніх псевдобогослужіннях.

Візантійський Вселенський Патріархат (BВП), який в часи хаосу захищає основи правовірного вчення, у пророчому і апостольському авторитеті закликає 2877 німецьких кліриків назвати содомію тим, чим вона є ‒ гидотою (Рим. 1,26) ‒ і застерігати від неї (Юди 7; 2 Пт. 2,6). Хто залишається в затверділості, на тому залишається анатема ‒ прокляття і виключення з Церкви.

Рішенням на сучасну кризу є бойкот узурпатора папської влади Бергольйо та прийняття правовірного папи, обраного в надзвичайній ситуації надзвичайним способом з метою збереження інституту папства та з метою здійснення справжньої реформи Церкви.

Нехай кожен щирий католик дасть Богу обіцянку однієї години (Мт. 26,40) молитви щодня, і так нехай долучиться до процесу відродження Церкви!

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

20.05.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

list-manage.com/subscribe?u=bed9f40cf4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c