Clicks1.4K

Dnešný nasledovníci krvilačného psychopata Nera. Barbarskú noc začatú boľševikmi na likvidáciu Cirkvi psychopati z kovidovej sekty posúvajú do ďalšej fázy

Dnešný nasledovníci krvilačného psychopata Nera. Barbarskú noc začatú boľševikmi na likvidáciu Cirkvi psychopati z kovidovej sekty posúvajú do ďalšej fázy.

Rímsky cisár Nero, psychopat a sebastredný megaloman chcel postaviť nový Rím a tak dal staré mesto podpáliť.
Keď videl veľký odpor a hnev Rimanov, rozkázal vyhlásiť: “Kresťania podpálili Rím”- a hodil to na nenávidených kresťanov, dal ich priviazať na stromy a urobil z nich horiace fakle.

Hlas-SD podotkol, že koalícia nielenže nemá plán, ako vyviesť Slovensko z čoraz horšej situácie, ale nevie sa poučiť ani zo svojich chýb z minulosti. “Otvorenie kostolov v novembri bolo unáhlené opatrenie Igora Matoviča, ktorým chcel demonštrovať domnelý úspech celoplošného testovania. Výsledkom jeho krokov je dnešná situácia, keď umiera 100 ľudí denne a Slovensko vedie tragické svetové rebríčky v prírastku úmrtí a počte hospitalizovaných,” poznamenala strana.

SaS považuje otvorenie kostolov v momentálnej situácii za absolútne nezodpovedné.

Predsedníčka PS Irena Bihariová označila Krajniakov návrh za krajne nezodpovedný a nebezpečný.
Čaká kresťanov na Slovensku za prejavenie práva na náboženskú slobodu opäť prenasledovanie, teror a mučenie? Vyjadrenia extremistických zástancov bojového ateizmu v súčasnej neoboľševickej vláde totiž dosť pripomínajú vyjadrenia cisára Nera a všetci vieme, čo po nich nasledovalo. A. Č.

Nehorázna podlosť psychopatov z kovidovej sekty: Podľa Ministerstva zdravotníctva patria kostoly medzi najviac rizikové priestory pri Covid-19
Krajniak návrhom na otvorenie kostolov otvoril diskusiu, s toľkými hejtami asi nerátal

Minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (Sme rodina) sa zamýšľa nad otvorením kostolov. Píše o tom na sociálnej sieti s tým, že duchovná služba pomáha napríklad pacientom v zariadeniach sociálnych služieb (ZSS). Proti je však SaS. Hovorí o absolútnej nezodpovednosti vzhľadom na súčasnú situáciu. S otváraním nesúhlasia ani mimoparlamentné strany Hlas-SD a Progresívne Slovensko (PS).

Minister navrhuje zvážiť otvorenie kostolov za presne vymedzených podmienok účasti na bohoslužbách a modlitbách. Chcel by diskusiu o podmienkach pre bohoslužby či pre individuálne pristupovanie k svätému prijímaniu a spovediam. Účasť na bohoslužbách je podľa jeho slov súčasť náboženskej slobody a je chránená ústavou. Myslí si, že duchovná služba a modlitba nemôže ľuďom uškodiť, skôr naopak.

Argumentuje situáciou v ZSS a nižšou úmrtnosťou na ochorenie COVID-19 než v okolitých krajinách. “V zariadeniach s covidom, kde sa s klientmi chodí modliť duchovný ich denominácie, v prípade katolíkov vysluhuje aj sviatosti svätého prijímania, spovede, pomazania chorých, z takýchto zariadení nám hlásia lepšie priebehy ochorení klientov, ktorí majú aj duchovnú pomoc,” uviedol s tým, že skúsenosť potvrdili aj nemocnice.

“Námietky samozrejme očakávam,” píše Krajniak. “Prečo by sme mali otvoriť kostoly pre veriacich skôr ako obchody a kiná pre všetkých?
Nielen preto, že účasť na bohoslužbách je ako súčasť náboženskej slobody chránená ústavou a návšteva kina nie. Nielen preto, že zahradkárske potreby sme otvorili, lebo ide jar. Je tu ešte jeden rozdiel. Účasťou na bohoslužbách umožníme veľkej skupine ľudí na Slovensku, aby sa modlili a prosili Boha prostredníctvom liturgie nielen za seba samých, ale za všetkých ľudí na Slovensku. Liturgia a modlitba nie je, akoby sa mohlo niekomu zdať, iba umožnenie časti ľudí, aby sa venovali svojmu “koníčku”.

Vypovedané slovo má veľkú moc. Spoločne vypovedané slovo ešte väčšiu. V tomto prípade to budú slová prosby o pomoc a požehnanie pre ľudí na Slovensku. Asi uznáte, že je to trochu iný “žáner”, ako návšteva kina, obchodu alebo záhradkárskych potrieb.

Máme aj jeden overiteľný historický príklad. V roku 1710 koncom jari zasiahol mesto Trnava mor. Prvá obeť bola zaznamenaná 19. júna 1710. Nasledovali mesiace a mesiace tvrdého lockdownu, ale nepomáhali. V novembri 1710 bola Trnava stále “zavretá”, ale mor sa šíril ďalej a kosil bohatých aj chudobných. Zúfalí občania sa rozhodli v spoločnej modlitbe prosiť o pomoc Pannu Máriu. 21. novembra 1710 sa celé mesto zhromaždilo v Dóme sv. Mikuláša pri zázračnom obraze Panny Márie. Potom po modlitbách v procesii obišli námestie a Trojičný stĺp a za hlaholu všetkých zvonov v meste sa vrátili naspäť do Dómu sv. Mikuláša. A stal sa zázrak. Od toho momentu mor skončil.

Od toho momentu už v Trnave nikto na mor nezomrel. Ako veriaci človek som sa vo svojom živote veľakrát presvedčil, že duchovný svet je rovnako reálny ako ten viditeľný, v ktorom žijeme. Nijako tieto svoje skúsenosti iným ľuďom nenanucujem, ale rád sa o ne podelím s tými, ktorí majú záujem. Som veľmi racionálny človek a na základe vlastných skúseností som presvedčený, že viera v Boha a rozum sa nevylučujú, ale dopĺňajú. Súhlasím s Benediktom XVI., že máme podporovať vedecké bádanie, pretože ak veríme, že máme Pravdu, žiadne vedecké bádanie v konečnom dôsledku nemôže dospieť k ničomu, čo bude s našou vierou v rozpore,” píše na svojej facebookovej stránke minister Krajniak.

“V tejto veci to bol osobný názor pána ministra Krajniaka, ktorý dal túto možnosť len na zváženie. V hnutí zatiaľ tento návrh nebol konzultovaný,” ozrejmilo pre TASR Sme rodina. Napriek tomu je podľa tlačového oddelenia hnutie jednoznačne za to, aby sme sa riadili nastaveným COVID automatom.

Strana Za ľudí si uvedomuje situáciu veriacich, no prosí ich, aby ešte vydržali. “Epidemiologická situácia je najhoršia za posledné obdobie a je mimoriadne dôležité, aby sme dodržiavali a minimalizovali sociálne kontakty, ktoré sú hlavným zdrojom šírenia nákazy,” reagovala. Verí v zlepšenie situácie vďaka očkovaniu a dodržiavaniu pravidiel, aby aj odborníci mohli odporúčať postupné uvoľňovanie opatrení vrátane bohoslužieb.

SaS považuje otvorenie kostolov v momentálnej situácii za absolútne nezodpovedné. Poukázala na to, že ich navštevujú prevažne starší občania, ktorí patria do najohrozenejšej skupiny pri ochorení COVID-19. “Ale ak chce niekto otvoriť kostoly, tak rovno môžeme otvoriť aj služby a obchody,” dodala.

Hlas-SD podotkol, že koalícia nielenže nemá plán, ako vyviesť Slovensko z čoraz horšej situácie, ale nevie sa poučiť ani zo svojich chýb z minulosti. “Otvorenie kostolov v novembri bolo unáhlené opatrenie Igora Matoviča, ktorým chcel demonštrovať domnelý úspech celoplošného testovania. Výsledkom jeho krokov je dnešná situácia, keď umiera 100 ľudí denne a Slovensko vedie tragické svetové rebríčky v prírastku úmrtí a počte hospitalizovaných,” poznamenala strana.

Predsedníčka PS Irena Bihariová označila Krajniakov návrh za krajne nezodpovedný a nebezpečný. Minister by sa mal podľa nej viac venovať zrýchleniu a zefektívneniu pomoci zamestnancom a živnostníkom. Vláda by podľa nej mala prestať improvizovať a mala by začať využívať riešenia osvedčené v zahraničí.

alianciazanedelu.sk/archiv/8389
Glockner ...
Mnohé národy nadšeně uctívají nacistické kolaboranty jako byl Tiso, Vlasov, Bandera, a zvedají ruku pro piráty. Právě tyto je třeba důsledně zaočkovat špínou od Pfizera.
jožinko božinko
Ktoré?
obyčajná veriaca žena
Glockner, Mons. Tisa si neber do huby, keď o ňom nič nevieš!!!
Agent0
Vydelte si "české" čísla dvomi a mali byste dostat porovnanie oproti Českej republike...
SR je na tom stále LEPSIE, ale restrikcie sú neprimeratelne a hlavně NIC neriesia ...
SR národ sa stále testuje ale nepodávaju sa miesto toho preventivne balíčky proti Covidu?
Preco v tak "kresťanskom" regione ako je Slovensko sú ZATVORENE KOSTOLY ???
To v ČR nechápeme...

google.com/…v=1&sei=f1Q7YLKdNdO…More
Vydelte si "české" čísla dvomi a mali byste dostat porovnanie oproti Českej republike...
SR je na tom stále LEPSIE, ale restrikcie sú neprimeratelne a hlavně NIC neriesia ...
SR národ sa stále testuje ale nepodávaju sa miesto toho preventivne balíčky proti Covidu?
Preco v tak "kresťanskom" regione ako je Slovensko sú ZATVORENE KOSTOLY ???
To v ČR nechápeme...

google.com/…v=1&sei=f1Q7YLKdNdOQ8gKKrYiAAw
dalila
Aby ešte vydržali.....
Však a kedy bude zaockovanych 80%? Nikdy (som proti vakcinacii).
Teda?
A nielen z chleba žije človek...
Ale tuná to všetci viete. Môj pocit, že sa kostoly neotvoria, a ak áno, tak iba pre ockovanych.
Myslíte, že budú počuť chlapci hlas Panovho volania do žatvy? Nahlas uvažujem. Je mi to všetko tak ľúto.
forthetruth333
Judáš či ten alebo ten má žatvu ale víťazstvo nemá LEBO Závoj chrámu je roztrhnutý, prichádza búrka.