Clicks2K
pl.news
41

Kardynał Kurii zrzuca masową imigrację na innych: "my mamy pieniądze"

W imieniu Franciszka Konrad Krajewski, kardynał Kurii, sprowadził z Lesbos (Grecja) do Rzymu 33 muzułmańskich imigrantów. Po tych (4 grudnia) w kolejnym tygodniu przybędzie następnych 10.

Imigranci zostaną przekazani Włochom. Krajewski życzy sobie, by "kardynałowie, biskupi i księża" mogli ich przyjąć. Średnia pensja włoskiego księdza to 900 Euro. Krajewski zarabia pięć razy tyle.

Wyobraża sobie, że gdyby "każdy klasztor, dom religijny i parafia" przyjęła imigrantów, Lesbos by opustoszała. Większość włoskich klasztorów jest zamieszkana przez starszych ludzi, którzy walczą, by zadbać o siebie samych.

Między majem a grudniem liczba imigrantów z Lesbos wzrosła z 7 do 15 tysięcy.

Według Krajewskiego problem jest banalny: "my mamy pieniądze, Ojciec Święty [żyjący w 5-gwiazdkowym hotelu] chce ubogiego Kościoła." Krytykom Krajewski odpowiada, że "Jezusowi też stawiano wyzwania".

Masowa imigracja to forma kradzieży ludności organizowana przez bezdzietny Zachód przy wsparciu dobrze opłacanych przemytników ludzi. Kraje źródłowe prowadzi na krawędź tej samej demograficznej przepaści, nad którą chwieje się Zachód.

Grafika: Konrad Krajewski, © wikicommons, CC BY-SA, #newsTnbgkneeme

Z_Darek
To nie są pasterze, pasterz dba o SWOJE owce. Czas wyjść z nierządnicy?
wacula25wp.pl likes this.
Tradycja i Wiara
My w ogóle pieniędzy nie mamy, to wierni mają
wacula25wp.pl
Otwórzcie swoje pałace kardynalskie dla uchodźców .Bardzo słusznie. Polska to nie państwo biskupa na całe szczęście . Powiem tak ,nie kombinuj,przkrecaj bo i tak nic z tego. I nie zastępuj Boga bo jesteś nieodpowiedzialnym bez rodziny i dzieci grzesznikiem.Chcesz to jedź z tym twoim hasłem do Chin Iranu itp .
wlowoj
Wyrzucą zakonników i zakonnice z klasztorów (za nieposłuszeństwo czy zbytnią pobożność) i miejsce się znajdzie... A kard Krajewski już zapłacił rachunki za ten budynek do którego się włamał?
wacula25wp.pl and one more user like this.
wacula25wp.pl likes this.
--rN-- likes this.
antonio 64_64 likes this.