01:06
jac05
61.7K
Bóg stworzył człowieka na Swój obraz i podobieństwo. Szatan tworzy mechanicznego człowieka na nasz obraz i podobieństwo. W jakim celu ? Oto kolejna odsłona postępu w budowie naszych przyszłych …More
Bóg stworzył człowieka na Swój obraz i podobieństwo. Szatan tworzy mechanicznego człowieka na nasz obraz i podobieństwo. W jakim celu ? Oto kolejna odsłona postępu w budowie naszych przyszłych prześladowców, a będą im towarzyszyły coraz większe wielo-silnikowe maszyny latające. Sceny znane z filmu Terminator są coraz bliżej.
Ludzie pełni fascynacji tymi urządzeniami, zanim oddadzą chwałę i uwielbienie dla nauki i postępu, niech pomyślą - kiedy zobaczymy tego robota z naładowanym pistoletem, karabinem w ręku ? A który robot nie wykona precyzyjnie zaprogramowanego działania ?

Przez takie i wiele innych przerażających wieści czas coraz mocniej wołać

Panie Jezu przyjdź !
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Przerażający widok, ale ludzie którzy są blisko Boga, nie mogą się bać. Bóg nas ochroni.
annaaurelia
ino mu wyłączcie zasilanie 😎
jac05
Docelowo taki autonomiczny robot będzie bardzo szybki w czujności aby nie dać sobie zrobić krzywdy. A wiesz gdzie może mieć wyłącznik ?
TomUrb
Ale superowe! Transformersi 🤪
jac05
Tak, fajnie to wygląda a do transformersów im jeszcze bardzo daleko. A wiesz ile wstrząsających filmów S-F już się nam spełniło ? Wkrótce czeka nas min. Gattaca.
TomUrb
Widziałem Gattacę kiedyś. O jakimś gościu zafiksowanym na punkcie lotu na inną planetę. Zadziwiające, jak ludzie pragną wylecieć w kosmos, gdzie nie ma życia, a nie myślą o dostaniu się do nieba.