Trepifajksl
Evoluce je teorie, která žádné vědecké základy nemá. Věda je od slova vědět. Vědět neznamená si něco vymýšlet a svou teorii podporovat různými falzifikáty a doplňovat lží.
MILOSLAV
Malchiáši, pláčeš na nesprávném hrobě. Mě zajímají názory odborné.
ekans
a odkud se profilují ty odborné posudky, naturalizovaný valachu?
MILOSLAV
To co píše přece každý ví je to jenom zbytečné tlachání, které zahlcuje diskusi. Fakt mě zajímají názory protože jsem dostal takové, které to video rozcupují jako hadr.
Svätý Malachiáš(prorok)
To nie sú žiadne blbosti, ktoré píšem chceš nebodaj napísať, že ťa to nezaujíma ? Odborníci,špecialisti,lekári, atď. po celom svete sú úplne cenzurovaní ty čo povedia skutočnú pravdu takže taký určite nepomôžu lebo už som napísal všetko mažu. Ostatní nato kašľu tak za peniaze sú zapredaní a nechcú prísť o majetok a prácu alebo sú úplne ľahostajný k týmto veciam.
Svätý Malachiáš(prorok)
Kto si dá tú vakcínu s čipmi tak už pochybujem,že Boh mu odpustí a už si myslím,že už nemá vôbec žiadnu šancu.

badatel.net/…citim-boha-moja-dusa-je-mrtva/
One more comment from Svätý Malachiáš(prorok)
Svätý Malachiáš(prorok)
Po ďalšie keby každý človek sa zaujímal a vedel do podrobností nielen po celom svete,ale aj u nás čo je to za vakcinu tak logicky by sme nepočuli okolo seba rôzne typy ľudí ako vravia: 1 typ - ja sa nebojím, 2 typ - ja si určite dám lebo je to pre zdravie, 3 typ - mne je jedno čo obsahuje a čo to je,ale o prácu a peniaze nechcem stratiť a nechcem prísť. Atď.
Svätý Malachiáš(prorok)
Preto mažu všetky také videá lebo je to skutočná pravda. Treba si všimnúť,že tento rok čo sa týka hocijakej pravdy na internete úplne vymažú či články,ale hlavne videá. To sa celkovo dohodli po celom svete. Čo myslíš však im pravda nevyhovuje a nechcú aby sa svet dozvedel a žeby čo najmenej ľudí sa prebudilo.
Svätý Malachiáš(prorok)
Väčšinou sa maže po internete čo sa týka pravdy. Napríklad aj toto tiež je zmazané a plno ďalšie Slovensko ako krajina pokusných myší. Vakcíny farma firmy, ktorej pokusy viedli k smrti detí! zato dávam na gloriu.tv lebo ťažko dohľadať toto po celom svete a zatiaľ je chránená pred mazaním dokedy neviem. Veľká cenzúra je aj ohľadom sociálnych sietí napríklad Facebook, Twitter, YouTube atď.
Bratia a sestry
.
MILOSLAV
Napřed by měli dokázat, že je to konspirace, že? cnn.iprima.cz/…-proti-covid-19-ockovani-13864 Napřed by měli dokázat, že je to konspirace, že?
ekans