csk.news
366

Všetko Klamstvá: František Bol "Šokovaný" Z 215 Neexistujúcich Mŕtvol

Oligarchovskí mediálni aktivisti v lete 2021 šírili obvinenia „nezvestných“, „zavraždených“ a „tajne pochovaných“ detí na katolíckych školách v Kanade.

To viedlo k podpaľačským útokom na Katolícké kostoly v krajine. Falošné správy podporil aj Kanadský Premiér Justin Trudeau. Kanada stiahla vlajky na všetkých vládnych budovách. Amnesty International, ktorá obhajuje zabíjanie detí, požadovala stíhanie zodpovedných za „pozostatky“, ktoré sa „našli“ v Kamloops. František vyjadril svoju bolesť nad „šokujúcim objavom pozostatkov 215 detí v Kanade“ v Kamloops.

O sedem mesiacov neskôr historik Jacques Rouillard rozobral sieť klamstiev. Písajúc na DorchesterReview.ca (11. Január) zdôraznil, že „ani jedno telo“ nebolo nájdené mimo normálneho cintorína v Kamloops Indiánskej Internátnej Škole, kde sa začal humbuk.

Kampaň klamstiev začala s výsledkami podzemného radaru, ktoré boli interpretované ako „mŕtvoly“, hoci išlo o korene stromov, kov a kamene. Bežné cintoríny boli označené ako „hromadné hroby“.

Rouillard zistil, že 51 detí zomrelo v internátnej škole Kamloops v rokoch 1915 až 1964. Pre 35 z nich stále existujú dokumenty dokazujúce, že zomreli na chorobu alebo nehodu.

Záver historika: „Vymyslené príbehy a emócie prevážili hľadanie pravdy.“ Je zrejmé, že tento podvod propagovali zbabelí biskupi Druhého Vatikánskeho Koncilu, ktorí opäť ani nepomysleli na to, aby sa postavili za pravdu.

#newsWgqjukzzxt