Bratia a sestry
RADIOAKTIVNÍ TSUNAMI! Nosič nejnovějších ruských jaderných robotických zbraní náhle poprvé vyplul do palebného postavení
V den výbuchu NATO oznámilo, že v Baltském moři provádí cvičení s podmořskými Drony.
Podle německého média Rubikon, ze kterého pocházejí všechny fotografie a tvrzení, jsou toto jasné důkazy, že v oblasti cvičily speciální jednotky US-Navy, které jsou jak schopné …More
RADIOAKTIVNÍ TSUNAMI! Nosič nejnovějších ruských jaderných robotických zbraní náhle poprvé vyplul do palebného postavení

V den výbuchu NATO oznámilo, že v Baltském moři provádí cvičení s podmořskými Drony.

Podle německého média Rubikon, ze kterého pocházejí všechny fotografie a tvrzení, jsou toto jasné důkazy, že v oblasti cvičily speciální jednotky US-Navy, které jsou jak schopné sabotáž provést, tak schopné sabotáž odhalit. Tudíž jejichž přítomnost na místě výbuchu v době výbuchu vyloučila možnost, aby sabotáž provedli Rusové, a jediní, kdo tak měly možnost sabotáž provést, jsou Američané.

Výbuch Nord Stream zabránil jeho dalšímu provozování. Všeobecně se soudí, že oprava potrubí bude natolik drahá, že ji nikdo nebude riskovat. Došlo tak k zamezení možných mírových smluv s Ruskem, protože Západ nemá Rusku už nic, co by mu mohl v diplomatickém jednání nabídnout. Rusku se tak uvolnily všechny cesty k útokům proti západní infrastruktuře, která je umístěna na mořském dně.

Těchto útoků se NATO, EU i USA obávají, a vědí, že jsou proti nim prakticky bezbranné. Navíc na oplátku nemají Rusům už co ničit.

Včera vyplula na moře, pravděpodobně do palebného postavení pod arktický led ruská ponorka Belgorod. V NATO okamžitě vypukl poplach, protože Belgorod je první atomová ponorka na světě, která je vybavená podmořskými robotickými jadernými torpédy. Ta mají autonomní dosah 10 000 km. Jsou takřka nezjistitelná, a nezničitelná. A krom konvenční hlavice určené k likvidaci podmořské infrastruktury, nesou hlavně atomové hlavice. Jejich výbuchy mají před pobřežím USA i Evropy vyvolat obrovské tsunami, tvořené radioaktivní vodou, která má zatopit vše do stovek kilometrů od pobřeží. Tato umělou inteligencí řízená torpéda mají mít schopnost po vypuštění operovat samostatně v moři po dobu měsíců, ne-li let. Belgorod je jejich první nosič, a jeho palebná kapacita je dostatečná ke zničení východního pobřeží USA i západní Evropy.

Na ruské frontě se očekávají další útoky Ukrajinců. Podle Rusů se prý chystají prolomit obranu, až na čtyřech místech.

V Bulharsku podle předběžných výsledků vyhrál volby Putinův přítel a kmotr Borisov. Brusel z toho opět zlostně skřípe zuby. Jen, co ho sesadil, má ho zpátky.

AUTOR: Michael Svatoš

celý článok tu:

cz24.news/…zbrani-nahle-poprve-vyplul-do-palebneho-postaveni/
Metod
Presne, posledná bašta Kabaly na Ukrojine musí zmiznúť z mapy sveta!