,,Jeśli populacja nie jest kontrolowana dobrowolnie, będzie ona kontrolowana mimowolnie przez wzrost chorób, głodu i wojen’’

Lotnisko w Denver makabrycznym zapisem nadchodzącego ludobójstwa i depopulacji.
Data Publikacji: 21 stycznia, 2019
,,Jeśli populacja nie jest kontrolowana dobrowolnie, będzie ona kontrolowana mimowolnie przez wzrost chorób, głodu i wojen’’

Książę Filip, książę Edynburga, mąż brytyjskiej królowej Elżbiety. 1981 rok.
Nie tak dawno pisaliśmy serię artykułów poświęconych zagadnieniu Agendy 21, dziś chcemy podjąć temat poniekąd dotykający tej samej kwestii. Otóż chcemy napisać o tajemniczym lotnisku w Denver, które jest doskonale znane osobom interesującym się tematyką Nowego Ładu Globalnego oraz bractwa czy też zakonu Masonerii. Dlaczego owo lotnisko jest tak istotne i w związku z tym, dlaczego warto na moment zatrzymać się i bliżej przyglądnąć tej niezwykle symbolicznej budowli?
Na samym początku należy wspomnieć o dziwnych malowidłach, które zdobią wnętrze terminalu. Poniżej zamieszczamy kilka fotografii a pośród nich żołnierza, którego ostrze dosięga białego gołębia, co ma wprost symbolizować walkę z chrześcijaństwem i religią, zaraz obok znajduje się rodzina, której poza może budzić niepokój. Są także smugi, być może nawiązanie do chemtrails, maska na twarzy żołnierza a także ruiny. Pozostałe prace niosą ze sobą kolejną dawkę symbolicznego przesłania, ale o tym już innym razem.
Wielu badaczy mówi wprost, że nie znajduje logicznego wytłumaczenia na to aby uzasadnić stworzenie tego typu dzieł w miejscu publicznym, do którego dostęp mają dorośli jak i dzieci. W kuluarach natomiast padają, jednoznaczne stwierdzenia, otóż mają to być sceny przedstawiające poszczególne etapy depopulacji. Mało tego, kamienna płyta zawiera jednoznaczne informacje odnoszące się do Masonerii. Wedle informacji zawartych na kamieniu możemy przeczytać między innymi, że to właśnie Wolni Masoni wybudowali port lotniczy w Denver.
NAPIS GŁOSI: ,,Kapsuła czasu pod tym kamieniem zawiera wiadomość i pamiątki do ludzi z Kolorado w 2094 roku.’’
Poniżej tego przesłania znajduje się symbol Masonerii. Nieoficjalnie wielu badaczy w swoich opracowaniach wspomina, że pod ową płytą kamienną znajdują się także tajne protokoły Masonerii, jednak na to dowodów nie ma, ponieważ ochrona lotniska nikogo nie dopuszcza do wykonywania, jakichkolwiek czynności w obrębie Masońskiej spuścizny. Mało tego, osoby przebywające dłużej w pobliżu kamiennego przesłania proszone są o odejście w inne miejsce lotniska.
Należy także wspomnieć, iż mrok ukrywający się pod sklepieniem kamiennego przesłania miałby także zawierać tajne protokoły Illuminati ze wskazówkami, co do tego, w jaki sposób należy kontrolować ludzkość. Bez względu na to czy wierzymy w tego typy rzeczy a zatem istnienie Zakonu Illuminati oraz ewentualne protokoły tegoż bractwa, zapoznajmy się z, kilkoma które zostały opublikowane przez niezależne źródła a które mają być identyczne z tymi znajdującymi się pod lotniskiem Denver.
,,Monetarna i seksualna korupcja, która będzie wykorzystywana do uzyskania władzy nad mężczyznami zajmującymi wysokie stanowiska.Wykładowcy na Uniwersytetach należnych do bractwa będą pozyskiwać najlepszych studentów dla samej organizacji.
Wpływowi ludzie i specjalnie wyszkoleni studenci będą służyć jako agenci bractwa we wszystkich władzach, religiach oraz instytucjach finansowych.Tajne bractwo zdominuje media tak by wszystkie informacje mogły być modyfikowane, oraz aby móc przekonać społeczeństwo, że jeden wspólny rząd dla całego świata rozwiąże wiele problemów.
Końcowym etapem operacji będzie rozpoczęcie zbrojnej interwencji, która obali wszystkie opozycyjne rządy i ustali jeden międzynarodowy rząd, kontrolowany przez iluminatów.’’

Szczepionki coraz częściej zawierające składniki nieuwzględnione w opisie a odpowiadające za upośledzenie, nowotwory czy różnego rodzaju choroby genetyczne. Opryski chemtrails, produkty GMO, manipulowanie pogodą, ludzkim genomem, czy to wszystko nie budzi niepokoju, gdyż użyte przez ludzi mających złe intencje może doprowadzić do rzeczywistej depopulacji i zagłady a przynajmniej ograniczenia współczesnej cywilizacji.
Często nie myślimy o takich rzeczach, bo i po co myśleć o czymś, co nas przerasta? Nie mniej jednak takie procedery mają miejsce to też warto się do nich ustosunkować i zdać sobie sprawę, że świat nie jest do końca taki jak nam wmawiają, że jest.
,,Lotnisko w Denver z podziemnymi tunelami i ośmiopiętrowymi bazami oraz czterema milami kwadratowymi podziemnych tuneli to miejsce, w którym rządzące elity będą lądować w samolotach. Następnie Ci, którzy ocaleją zejdą do podziemia podczas masowej depopulacji z 7 miliardów do planowanych 500 milionów ludzi, które powinno zostać ukończone na całym świecie do roku 2030-2040 lub do 2094 roku jak wskazuje data wygrawerowana na kamiennej tablicy.’’
Alexander Emerick Jones.
Reasumując dzisiejszy temat należy raz jeszcze podkreślić, że wyryta w 1994 roku Kamienna tablica wskazuje jednoznacznie, że Wolni Masoni zbudowali lotnisko Denver, o którym mówi się NEW WORLD AIRPORT. Są tam także ogromne posągi egipskie, a układ pasów startowych ma kształt swastyki, podobnie jak niektóre budynki. Natomiast same elity na szczycie w tym przywódcy Masonów wierzą, że są potomkami wywodzącymi się z linii starożytnego Egiptu. Większość amerykańskich prezydentów było Wolnymi Masonami.
Lotnisko w Denver makabrycznym zapisem nadchodzącego ludobójstwa i depopulacji. - salon-informacyjny | Stoimy Po Stronie Prawdy | 2018-2022 |