Clicks19.5K
Luigino
712
Máriina krajina. Dokumentárny, 113 min. Španielsko, 2013More
Máriina krajina.

Dokumentárny, 113 min.
Španielsko, 2013
Snow Drop
Medjugorje je pre veľa veľa ľudí miesto, kde v tichu a pokoji sa nájde šťastie. A to nielen tu. Ale dá sa nájsť aj v našej izbe. Je pekne sa cítiť bližšie k Bohu tým že návštevujeme miesta, kde bola Panna Mária. A hlavne nechápem prečo teraz by sa nemali tam konať púte. I keď som predminulý rok tam bola. Mohol tam byť hriech, ale keď sa tam zjavuje Panna Mária tak asi tam není toľko hriechu ;). …More
Medjugorje je pre veľa veľa ľudí miesto, kde v tichu a pokoji sa nájde šťastie. A to nielen tu. Ale dá sa nájsť aj v našej izbe. Je pekne sa cítiť bližšie k Bohu tým že návštevujeme miesta, kde bola Panna Mária. A hlavne nechápem prečo teraz by sa nemali tam konať púte. I keď som predminulý rok tam bola. Mohol tam byť hriech, ale keď sa tam zjavuje Panna Mária tak asi tam není toľko hriechu ;). A že by tí ľudia klamali ? A i keby tak stačí sa pozrieť na nich, na to ako rozprávajú veď už toto je znak toho že oni dokážu žiť v pokoji a veď toto každý z nás hľadá. Preto ak oni dokážu žiť v pokoji s Bohom tak prečo nemôžem ja ?
Linda Laskava Pollakova
Je aj v ceskom dabingu ?
2xs
Hezky jsi popsal sám sebe. Zbývá doplnit jen LHÁŘ. A asi jen "náhodou" ty své sračky píšeš všude tam, kde se objeví můj komentář :D
Kallistratos
Zdá se mi, že jsi užvaněný a neschopný ňouma, který dělá jen ramena na internetu. Pokud vím, že návštěva Medjugorje někoho povzbudila a duchovně podpořila, tak to také uvedu a bez ohledu na Tebe.
2xs
Kallistrate, ty prolhaný debile, já jsem nabroušený jen vůči tobě. Stále se lepíš, podsouváš, snažíš se neoprávněně hodnotit, LŽEŠ, povrchně žvaníš o svých dojmech/pocitech/zdání a působíš jen chaos a svou slizkostí i pocit na zvracení... zmatený chudáku. A ty bys chtěl něco moderovat, autoritativně korigovat? :D K smíchu.
Kallistratos
2xs, proč jsi tak nabroušený vůči Medjugorje? Hovoříš příliš ultimativně. Jsou věci, které nemají tuto Tvou inzerovanou jednoznačnost a i Medjugorje mnoho lidí povzbudilo v duchovním životě to nelze popřít.
2xs
Blokující Kallistratos zase žvatlá o ničem a snaží se rozmělňovat má zcela pravdivá slova do nechutné kaše. Nešťastníku, už začni konečně držet slovo, odmlč se, a nech slídění po někom, na koho by ses nalepil.
2xs
...a výzvy "Jeďte do Medžugorje" jsou už úplně mimo... je to místo podvodů a hříchů (sex mezi knězem a jeptiškou - viz film, je i zde: Vize na přání Medžugorjské spiknutí 1997). To je fakt na základě církevního zkoumání. Je zakázáno na toto Církví neschválené místo organizovat poutě a někomu to propagovat, jako by šlo o skutečné zjevení Marie. Není tomu tak, je to dokázáno a ty zkažené "děti", …More
...a výzvy "Jeďte do Medžugorje" jsou už úplně mimo... je to místo podvodů a hříchů (sex mezi knězem a jeptiškou - viz film, je i zde: Vize na přání Medžugorjské spiknutí 1997). To je fakt na základě církevního zkoumání. Je zakázáno na toto Církví neschválené místo organizovat poutě a někomu to propagovat, jako by šlo o skutečné zjevení Marie. Není tomu tak, je to dokázáno a ty zkažené "děti", sluhové podvodu, které to celý další život zneužívají pro svou slávu a prospěch, hovoří o poselstvích, která si vymyslely. Už i jen toto by mělo myslícího katolíka trknout. Ale bohužel méně než promile katolíků uvažuje kriticky... většina se s davy pustí do nadšené oslavy zjevení člověka (ďáblova zjevení, klamu, protože on je otec lži), a odpoutávají těmito pouťovými atrakcemi pozornost od toho podstatného - jediného Boha, Lásky, Vykupitele, Naděje. JEDINÉ. ...a tak svádějí sebe i jiné z pravé Cesty k cestě nepravé, vedoucí nakonec jinam, do věčné záhuby.

Mimochodem na doporučení jsem v Medjugorje byl, otevřený nebeskému působení. Nic.
Kallistratos
2xs máš v tomto samozřejmě pravdu, ale vyzdvihuješ spíše mariánské excesy a projevy nezdravé mariánské zbožnosti. Ale nic to nemění na tom, že Marie není jakýsi brak a nebo nedůležitá slupka a náhodná služebnice, která jen "odnosila" Krista Pána. Jsi schopen zareagovat na toto a nebo to považuješ za nesmysl: revue.theofil.cz/vyhledavani.php
2xs
Lidé, kteří drmolí pořád něco o panně Marii nechápou čím je nám jediný Tvůrce a Dárce všeho, nekonečná Láska, naše JEDINÁ Naděje. Je to smutné... nevidí Tvůrce a pro svou slepotu hledají svou naději v zrnku písku, v člověku Marii.
Modelka říká, že Bůh neslyší jenom nevyslovenou modlitbu. -rozpor- Kněz v Panamě zase tvrdí, že se narodíl díky Marii... že se jeho matka modlila a říkala "Syn mě …More
Lidé, kteří drmolí pořád něco o panně Marii nechápou čím je nám jediný Tvůrce a Dárce všeho, nekonečná Láska, naše JEDINÁ Naděje. Je to smutné... nevidí Tvůrce a pro svou slepotu hledají svou naději v zrnku písku, v člověku Marii.
Modelka říká, že Bůh neslyší jenom nevyslovenou modlitbu. -rozpor- Kněz v Panamě zase tvrdí, že se narodíl díky Marii... že se jeho matka modlila a říkala "Syn mě neslyší, zkusím se modlit k panně Marii". Chce tím snad někdo mást lidi, že Bůh na lidstvo a na každého jednoho z nás kašle, zatímco člověk Marie je lepší, hodnější a má více lásky a péče? Vždyť to je ABSURDNÍ, proti Bohu. (kromě toho, že modlitba =rozhovor s Bohem. "modlitba" k něčemu jinému než k Bohu není rozmluvou s Bohem, ale modlářství, upínání naděje k věcem vytvořeným, urážka Boha). Nepatrné Boží stvoření nemůže být mocnější než Bůh. Člověk není víc než Bůh. To je FAKT.
Aďa Michal46 shares this
19.5K
Hezké
zástanca Božieho slova
So všetkou úctou a bez urážky. Už keď sa niekto rozhodne natočiť film/dokument v ktorom chce poukázať na veľkosť Božej lásky a vo všeobecnosti na veľkosť Boha bolo by fajn keby boli informácie načerpané z Biblie prezentované správne a pravdivo; a neprekrúcať si ich podľa vlastných predstáv tak aby pasovali do celkového vizuálu filmu/dokumentu. Takýto film je viac na škodu ako na úžitok.
Podľa …More
So všetkou úctou a bez urážky. Už keď sa niekto rozhodne natočiť film/dokument v ktorom chce poukázať na veľkosť Božej lásky a vo všeobecnosti na veľkosť Boha bolo by fajn keby boli informácie načerpané z Biblie prezentované správne a pravdivo; a neprekrúcať si ich podľa vlastných predstáv tak aby pasovali do celkového vizuálu filmu/dokumentu. Takýto film je viac na škodu ako na úžitok.
Podľa môjho názoru by mali byť takéto filmy s nálepkou NÁBOŽENSKÉ, skúmané a porovnávané na základe Božieho slova (ktoré by malo byť základom veriaceho človeka).
A práve tento film sa s Božím slovom rozchádza vo veľkej miere čo ľudí vedie maximálne tak ku skresleným a nepravdivým predstavám o JEDINOM Bohu Otcovi, Synovi a Duchu Svätom.
Katka:))
Je tento film aj zdabovany ? Či len dostupný s titulkami ? :)
Agata123 shares this
19.5K
Amen
Jaruska Jarka shares this
19.5K
Nádherné
kzelinkova shares this
19.5K
Krásny film. Kto máte čas pozrite si ho
dado 1984 shares this
19.5K
👍
Peter Leo shares this
19.5K
Treba vidieť
stjako1000 shares this
19.5K
M-