Clicks1.5K
Bratia a sestry
12
Gatesova nadácia financuje nový svetový poriadok Táto grafika naznačuje významné finančné zapojenie nadácie Bill & Melinda Gates [1] do projektu globálneho očkovania a globalistickej diktatúry, …More
Gatesova nadácia financuje nový svetový poriadok

Táto grafika naznačuje významné finančné zapojenie nadácie Bill & Melinda Gates [1] do projektu globálneho očkovania a globalistickej diktatúry, ktorá sa ustanovuje pod zámienkou zdravia.

Zoznam hlavných organizácií podporovaných na začiatku 21. storočia Gatesovou nadáciou sa nachádza v tejto tabuľke ( zdroj ):


zoznam

Okrem GAVI, WHO a vyššie spomenutých inštitúcií táto takzvaná „filantropická“ nadácia poškodila aj určitú tlač v Európe, čo dokazuje aj jej financovanie v roku 2019 ( zdroj ):
Der Spiegel: 2
537 294 dolárov Die Zeit: 297 124 dolárov
Le Monde: 2 126 790 dolárov
Atlantik: 500 222 dolárov
Úrad pre investigatívnu žurnalistiku: 1 068 169 dolárov
The Guardian: 175 000 dolárov
Project Syndicate (české otvorené fóra): 1 619 861 dolárov

Ak sa chcete dozvedieť viac o Billovi Gatesovi, jeho snahe o WHO a o globálnom sprisahaní proti nášmu zdraviu:

youtube.com/…r&autohide=2&wmode=transparent

Túto nadáciu v podstate prevádzkujú Bill a Melinda Gatesovci, ako aj miliardár Warren Buffett. Všetci traja majú spoločné to, že sú eugenickí globalisti.

23.11.2020

johanlivernette.wordpress.com/…ouvel-ordre-sanitaire-mondial/
Bratia a sestry
Potvrzeno:
Čínská komunistická strana vyplácí americkým mainstreamovým médiím, aby šířily svou propagandu
ERBN 25. listopadu 2020

ERBN - V období od 1. května 2020 do 31. října 2020 zaplatila čínská komunistická strana US$1,027,254.12 společnostem Los Angeles Times, Bay Area Production Services, LLC (San Francisco), The Seattle Times, Chicago Tribune, Walton Press, Inc. (Atlanta ), FNP …More
Potvrzeno:
Čínská komunistická strana vyplácí americkým mainstreamovým médiím, aby šířily svou propagandu
ERBN 25. listopadu 2020

ERBN - V období od 1. května 2020 do 31. října 2020 zaplatila čínská komunistická strana US$1,027,254.12 společnostem Los Angeles Times, Bay Area Production Services, LLC (San Francisco), The Seattle Times, Chicago Tribune, Walton Press, Inc. (Atlanta ), FNP Printing & Publishing (Washington DC), Stellar Printing, Inc. (New York City), The Houston Chronicle, The Boston Globe, Hawaii Hochi Ltd. and Sun Sentinel Company (Miami) to print the China Daily newspaper in the United States.

Čínská komunistická strana také zaplatila US$749,006.69 časopisům The Wall Street Journal, Los Angeles Times, Foreign Policy a Financial Times za reklamní bloky ve svých publikacích, včetně celých článků napsaných China Daily / čínskou komunistickou stranou.

Celkově čínská komunistická strana utratila téměř 4,5 milionu USD na svou propagandu v USA pouze prostřednictvím novin China Daily.

Data byla zveřejněna na webových stránkách amerického ministerstva spravedlnosti FARA (Foreign Agents Registration Act).

Například ve Wall Street Journal propaguje komunistická strana Billa Gatese a jeho vyprávění o takzvané „pandemii“ COVID-19 týkající se všech „opatření“, která se používají k odnímání práv a svobod lidí.

Čínská komunistická strana také využívá webové stránky Wall Street Journal k (nepřímé) propagaci iniciativy Belt and Road Initiative této strany, což je víceletý rozvojový program k vytvoření „inteligentních měst“ a regionu volného obchodu OSN.

China Daily je také partnerem „One World Media“.

zdroj: erbn.online/1009
ľubica
na obrázku chýba foto Prof. Krčméryho, ktorý má kamaráta dr. Fauciho , s ktorým strávil krááásne roky na štúdiách.... skvelá dvojica hrobárov prof. esionálov!
Peter(skala)
ako tomu rozumieť?
WHO financovalo Bila Gatesa sumou 4,3 bilionov alebo naopak?
Bratia a sestry
odpoveď máš v texte hore ;-)
Bratia a sestry
uverejnené dňa 23 11 2020

Čínske laboratórium vo Wu-chane v skutočnosti patrí spoločnosti Glaxo, ktorá zhodou okolností vlastní spoločnosť Pfizer, ktorá zhodou okolností spravuje financie Spoločnosti Black Rock, ktorá zhodou okolností spravuje financie otvorenej nadácie Society (Soros), čo sú zhodou okolností záujmy francúzskej AXA , ktorá zhodou okolností nemecká spoločnosť Winterthur …More
uverejnené dňa 23 11 2020

Čínske laboratórium vo Wu-chane v skutočnosti patrí spoločnosti Glaxo, ktorá zhodou okolností vlastní spoločnosť Pfizer, ktorá zhodou okolností spravuje financie Spoločnosti Black Rock, ktorá zhodou okolností spravuje financie otvorenej nadácie Society (Soros), čo sú zhodou okolností záujmy francúzskej AXA , ktorá zhodou okolností nemecká spoločnosť Winterthur postavila čínsku dielňu, náhodne kúpil nemecký Allianz, a náhoda má ako veľký avantgardný akcionár, ktorý zhodou okolností akcionár Black Rock ovláda centrálne banky a spravuje 1 / 3 globálneho investičného kapitálu , ktorý náhodou je aj hlavným akcionárom Microsoftu a Gates, ktorý je zhodou okolností akcionárom Pfizer a v súčasnosti prvým sponzorom WHO. Ak to nie je dostatočne jasné, prečo netopier prišiel a chytil hada a celá planéta bola infikovaná ...
One more comment from Bratia a sestry
Bratia a sestry
zo sveta:
POZOR Vakcína slibovaná v Evropě, financovaná Billem Gatesem, není vakcína, ale genová terapie, tedy mění genetický materiál příjemce. Není to nic víc a nic míň nenapravitelná genetická manipulace, která se může přenášet donekonečna! Zločin proti lidskosti! Zobrazovat toto video bezpodmínečně:
odysee.com/@SilvanoTrotta:f/Vaccin-ARN-:c
Peter(skala)
..takže Gates dal tie peniaze WHO, zrejme aby boli ticho alebo ešte horšie, aby podporvali vakciny Gatesa
Jan defendel defendel
Takze zomrie 90 percent svetovej populacie nasilne
Pravda bude skryta
To Pán Boh nedovolí. Stihne ich spravodlivý trest.
Bratia a sestry
Teraz k únavnej téme Corony a k tomu, ako masmédiá slúžia svojim klamstvám ľuďom.

Anna Slatz tweetovala:


"Televízia CBC News začala rozširovať fámy, že pohotovosť v kanadskom Steinbachu je taká preťažená, že zdravotné sestry na parkovisku ošetrovali ľudí v ich automobiloch. Jedna osoba, ktorá išla do tejto presnej miestnosti, zistila, že je úplne prázdna." . “

"Najväčší problém s tým je spoje…
More
Teraz k únavnej téme Corony a k tomu, ako masmédiá slúžia svojim klamstvám ľuďom.

Anna Slatz tweetovala:


"Televízia CBC News začala rozširovať fámy, že pohotovosť v kanadskom Steinbachu je taká preťažená, že zdravotné sestry na parkovisku ošetrovali ľudí v ich automobiloch. Jedna osoba, ktorá išla do tejto presnej miestnosti, zistila, že je úplne prázdna." . “

"Najväčší problém s tým je spojený s tým, že operácie, ktoré nie sú potrebné, sa v súčasnosti prerušujú. A z vlastnej skúsenosti viem, že medzi" nepodstatné "operácie patria aj také veci, ako je chemoterapia a liečba chorôb slepoty."

"Prečo by mali sestry klamať! Nie sú to sestry. Je to niekoľko vybraných agentov a úradníkov v odboroch. A prečo by mali klamať? Pretože nemocnice v celej Kanade rušia pracovné miesta a prepúšťajú zamestnancov a skracujú hodiny."


CBC začala šíriť fámu, že pohotovostná služba v Steinbachu v štáte SK je taká preťažená, že zdravotné sestry na parkovisku triazali ľudí do ich áut zdravotnými sestrami.

Osoba, ktorá išla na túto pohotovosť, zistila, že je úplne prázdna. pic.twitter.com/WrStV8UsJD
- Anna Slatz je nenávistníčka (@YesThatAnna) 22. novembra 2020

To je to, čo robia masmédiá na celom svete. Vymýšľajú tieto príbehy, aby udržali priebeh nebezpečného vírusu, aby ospravedlnili blokovanie. Je to skorumpovaný klub.
Bratia a sestry