Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks369

Grzegorz Braun: polski żołnierz, polska policja, polska bezpieka

szuirad1
3
www.youtube.com/watch Jaki wniosek formalny chciał złożyć przed expose premiera Mateusza Morawieckiego poseł Konfederacji Grzegorz Braun? Jak Konfederacja argumentuje chęć odwołania anonimowego …More
www.youtube.com/watch
Jaki wniosek formalny chciał złożyć przed expose premiera Mateusza Morawieckiego poseł Konfederacji Grzegorz Braun? Jak Konfederacja argumentuje chęć odwołania anonimowego dla opinii publicznej ministra finansów Kościńskiego. Ponadto w programie m.in. o grupie rekonstrukcji historycznej sanacji, celach obecności obcych wojsk na terytorium RP, postulowanym przez Konfederację programie powszechnej ulgi podatkowej i projekcie ustawy anty-LGBT, chorobie fiskalizmu, etatyzacji i talmudyzmu biurokratycznego rządu PiS, i sojuszu tej partii z Lewicą w komisji rodziny, którego nie udało się zamieść pod dywan.

– Minister finansów Tadeusz Kościński. To jest gruba nieprzyzwoitość proponować sejmowi, a zatem nardowi akceptację postaci kompletnie anonimowej. To jest człowiek, który będzie zawiadował portfelami wszystkich polskich rodzin. To człowiek, który został wyniesiony do rangi naczelnego kasjera Rzeczypospolitej. (…) Dobrze byłoby wiedzieć z kim mamy do czynienia. W polskim życiu publicznym, jeśli komuś oficjalny życiorys zaczyna się koło pięćdziesiątki, to nasuwają się różne hipotezy, które by tłumaczyły ten stan rzeczy. Dlatego, że naturalne jest prezentowanie własnych dokonać życiowych, biografii. Każdy tam pisze skąd pochodzi, kto go rodzi, jaka jest jego sytuacja życiowa poza jej wymiarem politycznym, do jakich szkół chadzał, czego się w życiu dorobił. W tym przypadku tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że pojawiło się mnóstwo pytań bez odpowiedzi

– powiedział gość Ewy Zajączkowskiej, Grzegorz Braun.

– Imperium amerykańskie – nie możemy się temu dziwić – realizuje tu swój interes, a Polska jest niestety, na prośbę tych co stoją na czele narodu, jest pionkiem w tej grze. (…) Ludzie podający się za polskich patriotów – i być może w większości przekonani o własnym patriotyzmie – traktują jako filar, jako dogmat polskiej polityki obronnej instalowanie obcych baz na terytorium RP. (…) Jeśli jesteśmy polskimi państwowcami, musimy wyraźnie powiedzieć - polski żołnierz, polska policja, polska bezpieka – mówił w programie "Polska na Serio" poseł Konfederacji.

Program "Polska na serio" to rozmowy z politykami, publicystami i blogerami. Świeże spojrzenie na bieżące wydarzenia, którego nie zobaczysz w mainstreamowych mediach. W każdy poniedziałek o godzinie 20.00 na program "Polska na serio" zapraszają: Rafał Ziemkiewicz i Rafał Otoka-Frąckiewicz. W każdy wtorek widzów zachęca do oglądania Łukasz Warzecha, a w czwartek o godzinie 20.00 na program zaprasza Ewa Zajączkowska.
niewolnicaMaryi and 2 more users like this.
niewolnicaMaryi likes this.
--rN-- likes this.
osdamen likes this.