Clicks498
22Cecylia
1

Dr Jerzy Jaśkowski: Kolejne zwycięstwo wakcynologów polskich – 100 000 dolarów.

Z cyklu : „P 184, państwo istnieje formalnie”
Aby garstka mogła dobrze żyć, tłumy musza umierać.
Wyścig z czasem.

Jak Szanowni Czytelnicy zapewne wiedzą ustalono nagrodę 100 000 dolarów dla każdego, kto udowodni, że szczepionki są bezpieczne.
Przypominając sobie te wszelkie wypowiedzi naszych rodzimych tuzów nauki o wirusach i bakteriach możemy śmiało powiedzieć, że mają, każdy z pośród „naszych naukowców” po te 100 000 dolarów w kieszeni.
Proszę sobie przypomnieć te wypowiedzi np. pana prof. Radzikowskiego, że szczepionki są najlepiej przebadanymi preparatami medycznymi na świecie. A ci durni Amerykanie o tym nie wiedzą i jeszcze chcą płacić za takie informacje.
Zapewnienia pani prof. mgr Lidii Brydak o tym „jakie to szczęście”, że rząd wydaje pieniądze podatnika na szczepienia i ile to uratujemy dzieci. No tak, ale znachorom w rodzaju pani mgr prof. L. Brydak czy prof. Guta wszystko wolno. Ale w jednym szeregu z nimi stają także Izby Lekarskie. Taki dr Orzeł specjalnie przyjeżdżający na rozprawy sądu lekarskiego do Gdańska i liczący sobie za jednodniową wycieczkę 2000 złotych [w mojej sprawie] reprezentuje sobą przecież standard „polskiej medycyny „uniwersyteckiej ”. Co prawda brak jakiegokolwiek śladu pisanego o tym fakcie.
A taka pani prof. Bernatowicz osóbka nie wiedząca nawet tego, że Jenner nie był lekarzem tylko golibrodą, reklamuje szczepionki na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie,
A owi posłowie np. P. Godek tak namawiająca do szczepień.
A taki dr Grzesikowski, który dla syna się poświeca i walczy o przymus szczepień.
Przeciez dla syna te 100 000 dolarów to sakrb. Jak by się mały cieszył gdyby mu tata sprezentował na wakacje taką kwotę. Pan dr Grzesikowski jako prezes prywatenj fundacji ile może dobrego zrobić dla przymusu szczepień.
Ale ad rem.
W dniu 15 lutego 2017 roku na specjalnej konferencji prasowej pan senator Robert Kennedy, syn zamordowanego prokuratora, oraz pan Robert de Niro podali do publicznej wiadomości, że ustanowili nagrodę w wysokości 100 000 dolarów dla każdego, kto udowodni, że szczepionki obecnie produkowane są bezpieczne.
Pan senator R. Kennedy Jr. stwierdził, że informacje podawane przez rząd i CDC przeczą wszelkiej logice i zdrowemu rozsądkowi. Z jednej bowiem strony słyszymy ostrzeżenia rządowe dla kobiet w ciąży, o unikaniu zjadania ryb z powodu zawartości rtęci w ich mięsie, a z drugiej strony naganianie do szczepień przeciwko grypie, czyli wstrzykiwaniu rtęci bezpośrednio do krwiobiegu nie tylko matki, ale co najważniejsze płodu.
W Polce taką zwolenniczką trucia płodów jest najbardziej znana znachorka z Warszawy p. prof. mgr Lidia Brydak, kobieta, która do dnia dzisiejszego namawia, także poprzez Kościół Katolicki, do szczepień kobiet ciężarnych i dzieci, chociaż nawet na ulotce jest zakaz szczepień do 6 miesiąca życia. I to namawianie jest po tym, jak PT Biskupi katoliccy w Kenii udowodnili, że szczepionki zawierają przeciwciała anty HCG powodujące samoistne poronienia i kobiet.
CZYLI POPRZEZ SZCZEPIONKI PRZEPROWADZA SIĘ NA MASOWĄ SKALĘ DEPOPULACJĘ?
Pisałem o tym dokładnie jakiś czas temu.
O jej braku elementarnej wiedzy medycznej świadczy fakt, że udowodniono [Cohrane Database], że szczepienia przeciwko grypie mają taką samą wartość dla osób starszych, jak mycie rąk. Na marginesie dr Burzyński Prezes Okręgowej Izby Lekarskiej także nie ma o tym zielonego pojęcia.
Nikt normalny nie stwierdził powikłań śmiertelnych po myciu rąk. Dodatkowo są znane prace naukowe udowadniające, że lepsze wyniki zapobiegania grypie stwierdza się po przyjmowaniu witaminy D-3, plus K-2 w odpowiedniej dawce, aniżeli po szczepieniach. Ale to trzeba wiedzieć. Dziwnym losu zrządzeniem, w tych niemieckojęzycznych mediach bryluje p. Brydak. Sam musisz wyciągnąć wnioski PT Czytelniku.
Widzisz więc Dobry Człeku jaki poziom merytoryczny reprezentują pracownicy PZH, Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Producent zastrzega się, że dziecko do masy ok. 6 kg nie powinno dostawać szczepionki przeciwko grypie, a pracownicy jeszcze państwowej instytucji, opłacanej przez podatnika, twierdzą, że nawet kilkuset gramowy płód może rtęć dostać od razu do krwiobiegu i mózgu.
Poniżej wymieniam nazwiska przynajmniej części tych szczęśliwców, którzy powinni dostać nagrodę ufundowaną przez p. senatora R. Kennedy’iego Jr.
Przecież z ich publicznych informacji, masowo rozsiewanych przez media polskojęzyczne, niemieckich właścicieli, zwanych w czasie okupacji Gadzinówkami, jednoznacznie wynika, że szczepionki są najbezpieczniejszymi preparatami medycznymi.
Prof. Radzikowski, jeszcze wykładający na Uniwersytecie Warszawskim, stwierdza ex katedram, ze szczepionki są najlepiej przebadanymi preparatami. To się zapewne staruszek ucieszy jak dostanie te 100 000 dolarów.
Albo taki dr Grzesikowski , prezes Fundacji szczepionkowej, tak dbający o dobre samopoczucie swojego synka, że oskarża prywatnie STOP NOP. Jak się ucieszy mogąc synkowi sprawić prezent za 100 000 dolarów?
Hipotetyczna lista laureatów.
prof. dr hab. n. med. Ewa Bernatowska – Zastępca przewodniczącego Zespołu – www.podyplomie.pl (grant edukacyjny firmy Baxter Polska)
prof. dr hab. n. med. Anna Bręborowicz – członek Zespołu – www.gsk.com.pl/o_firmie/dzialalnosc_nau… (stała oferta wykładów i warsztatów na stronie GSK).
prof. dr hab. med. Waleria Hryniewicz – Kierownik Zakładu Epidemiologii i Mikrobiologii Klinicznej w Narodowym Instytucie Leków – www.antybiotyki.edu.pl/pdf/RekomendacjeA42009.pdf (grant naukowy GSK
dr hab. n. med. Teresa Jackowska – członek Zespołu oraz Krajowy Konsultant ds. Pediatrii, a także doradca ”społeczny” Rzecznika Praw Dziecka – www.bip.mz.gov.pl/…/oswiadczenia-ko… (według swojego oświadczenia wykonuje zajęcia zarobkowe zlecone przez producentów szczepionek Pfizer, MSD, GSK i Novartis.
Honoraria od firmy GSK i MSD za wykłady wygłaszane na konferencjach naukowych i szkoleniowych oraz finansowanie udziału w międzynarodowych kongresach i konferencjach naukowych.
Dorota Zawadzka – doradca społeczny Rzecznika Praw Dziecka – współpraca z producentem szczepionki przeciw rotawirusom www.bialystokonline.pl/superniania-pop… oraz producentem margaryny www.youtube.com/watch.
Krzysztof Łanda – prezes Fundacji Watch Health Care finansowanej przez koncerny farmaceutyczne, który został powołany na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia – www.korektorzdrowia.pl/…/fundacja-watch-…
dr n. med. Paweł Grzesiowski – Sekretarz Zespołu, po opuszczeniu stanowiska w Narodowym Instytucie Leków założył prywatną Fundację Instytut Profilaktyki Zakażeń o koniecznych do wyjaśnienia źródłach finansowania – www.antybiotyki.edu.pl/pdf/RekomendacjeA42009.pdf (wykłady dla GSK, Polfa).
Dr n. med. Jacek Mrukowicz*. W okresie minionych 3 lat otrzymałem:
– honoraria od firmy GSK i MSD, producentów szczepionek przeciwko HPV, za wykłady wygłaszane na konferencjach naukowych i szkoleniowych, finansowanie udziału w międzynarodowych kongresach i konferencjach naukowych od firmy GSK.
– Jestem redaktorem naczelnym czasopisma „Medycyna Praktyczna Pediatria” i suplementów „Szczepienia” wydawanych przez wydawnictwo Medycyna Praktyczna, w których pojawiają się m.in. reklamy szczepionek i produktów wytwarzanych przez firmy GSK i MSD.
– Jestem etatowym pracownikiem „Medycyny Praktycznej Szkolenia”, która organizuje konferencje i warsztaty szkoleniowe dla lekarzy i pielęgniarek, w tym m.in. sponsorowane przez firmę GSK.
Dr hab. n. med. Leszek Szenborn, prof. nadzw. AM.
– członek Zespołu – www.sciencedirect.com/…/S00313939107001… (honoraria za wykłady/konsultacje, finansowanie uczestnictwa w konferencjach i kongresach naukowych (MSD i GSK), prowadzenie badań klinicznych (GSK))
prof. dr hab. n. med. Jacek Wysocki – członek Zespołu – www.gsk.com.pl/o_firmie/dzialalnosc_nau… (stała oferta wykładów i warsztatów na stronie GSK)
www.sciencedirect.com/…/S00313939107001… (uczestniczył w badaniach klinicznych, wykładach sponsorowanych oraz korzystał z pomocy finansowej przy wyjazdach na kongresy naukowe.
Pani profesor Brydak jest biologiem, a nie lekarzem. Od wielu lat sponsoruje ją Sanofi. Kiedyś byłem na zjeździe lekarzy zakaźników. Nie potrafiła odpowiedzieć nawet na proste pytanie „jaki jest odsetek trafności wyboru szczepionek do realnie istniejącego zagrożenia.
Tak więc nie da się ukryć, że:
po pierwsze, mamy zapewniony sukces polskich wakcynologów. Będzie to bowiem niewątpliwie najliczniejsza grupa nagrodzonych tą międzynarodową nagrodą. Warto zapamiętać nazwiska tych tuzów nauki.
Z drugiej, strony ciekawe, że te polskojęzyczne media niemieckich właścicieli, nic nie wspominają o takiej nagrodzie. A przecież wystarczy, że wymieniona grupa podniesie 4 litery z foteli i wyśle odpowiednie dokumenty do USA, a nagrody ma w kieszeni. Do tego można dołożyć paru posłów jak np. p. Gondek, tak walcząca o wprowadzenie przymusu szczepień.
Dlatego wypełniając lukę informacyjną podaję informację o tej, jak na polskie warunki wysokiej nagrodzie. Sądzę, że p. minister Radziwiłł także może skorzystać z tego dofinansowania, jak nie dla siebie to np. dla podratowania budżetu prowadzonego przez siebie Ministerstwa.
Przecież to za jego kadencji nasila się ten przymus szczepień i wzrost dochodów koncernów szczepionkowych o prawie 100 % z Polski. Przecież PT Biedaczysko robił co mógł, że te 160 milionów na pneumokoki, pod sam koniec roku rozliczeniowego jeszcze wydębił z budżetu.
Jeżeli natomiast pomimo tej informacji o nagrodzie, nikt z wymienionych tuzów lokalnej nauki nie wystąpi z wnioskiem o przyznanie, to masz do wyboru PT Czytelniku dwie opcje.
Opcja pierwsza: nie jest prawdą, że szczepionki są bezpieczne. W tym momencie niezawisła prokuratura powinna podjąć działania w stosunku do tych osób, które wprowadzają przymus szczepień, mające na celu uszkodzenie zdrowia obywateli polskich. Oraz z odrębnego paragrafu oszukiwania przedstawicieli Sejmu i Senatu.
Opcja druga: nagrody z koncernów szczepionkarskich za działania reklamowe szczepionek na rynku polskim są większe.
Bozia dała Tobie wolną wolę. Sam musisz wybrać, która opcja jest prawdziwa.
A tak na marginesie, dlaczego w Polsce jeszcze TVP, jak to mówią telewizja publiczna, nie wyświetliła po dzienniku filmu VAXXED?
Czyżby nadal istniała cenzura prewencyjna?

Dr Jerzy Jaśkowski

jerzy.jaskowski@o2.pl
Gdansk, 19.02.2017 r.
Zdjęcie tytułowe za: paradisi.de / wybór zdjęcia wg.pco
POLISCHCLUB.ORG
22Cecylia
@rysio @Lukaso i inni zwolennicy szczepionek, do dzieła! Jest szmal do zarobienia!

W dniu 15 lutego 2017 roku na specjalnej konferencji prasowej pan senator Robert Kennedy, syn zamordowanego prokuratora, oraz pan Robert de Niro podali do publicznej wiadomości, że ustanowili nagrodę w wysokości 100 000 dolarów dla każdego, kto udowodni, że szczepionki obecnie produkowane są bezpieczne.