Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks795
Victory
V nedeľu 18. októbra 2020 nech všetci biskupi a kňazi slávia v chrámoch sv. omše! Vážení slovenskí biskupi, kňazi a celá slovenská verejnosť, zasielame vám americký dokumentárny film o vakcínach: More
V nedeľu 18. októbra 2020 nech všetci biskupi a kňazi slávia v chrámoch sv. omše!

Vážení slovenskí biskupi, kňazi a celá slovenská verejnosť,
zasielame vám americký dokumentárny film o vakcínach:


lbry.tv/…ction:d/varovani-pro-lidstvo:8
a taktiež list týkajúci sa zákazu sv. omší na Slovensku.
+ Timotej


*****************************************************

V nedeľu 18. októbra 2020 nech všetci biskupi a kňazi slávia v chrámoch sv. omše!

Vážení slovenskí biskupi a kňazi,
na Slovensku vláda vydala protiústavný príkaz, že v chrámoch sú v rámci situácie s koronavírusom zakázané sväté omše – liturgie. Niektorí katolíci to komentovali tak, že je to Boží trest za to, že biskupi a kňazi, napriek tomu, že boli mnohokrát upozornení, aby prestali v liturgii spomínať jednotu s kontroverzným pápežom Františkom Bergogliom, boli k tejto výzve hluchí. Preto Boh dopustil, že od 15. októbra je zakázané slávenie svätých omší v chrámoch aj pred chrámami. Bergoglio bozkáva nohy transsexuálom, ruší Božie prikázania i objektívne platné morálne normy (Amoris laetitia), vo Vatikáne namiesto pravého Boha intronizoval démona Pačamamu a dnes presadzuje čipovanú vakcínu, a to pre všetkých! Každý vie, že je neplatným pápežom, odpadlíkom a nepriateľom Krista, ktorý sťahuje prekliatie – anathemu a zneužíva autoritu a poslušnosť na samozničenie cirkvi.

Každý biskup a kňaz by sa mal zastaviť a pravdivo si uvedomiť realitu nielen politickú, ale aj duchovnú. Aký je zmysel biskupského či kňazského poslania? Hlásať evanjelium pravdy, aby boli duše vytrhnuté z tmy do svetla, z moci satanovej k Bohu (porov. Sk 26,18). Ak však pseudopápež Bergoglio hlása iné evanjelium – antievanjelium, za ktoré dopadá Božie prekliatie – anathema – a biskupi a kňazi Slovenska s ním tvoria vnútornú jednotu, potom prekliatie dopadá zákonite na celý slovenský národ, a to pre túto zbabelosť duchovných pastierov.

Boh hovorí: „Týmto ma vyskúšajte!“ (Mal 3,10b) Čím konkrétne v danej situácii? Túto nedeľu 18. októbra 2020 nech všetci biskupi, kňazi a veriaci ignorujú protiústavný príkaz vlády a slávia sväté omše, ale nech už nespomínajú meno neplatného pápeža Františka! Týmto vyskúšate Hospodina, či od tej chvíle odníme prekliatie a začne na slovenský národ zosielať požehnanie. Skrze tento krok viery sa slovenskí biskupi a kňazi stanú požehnaním nielen pre Slovensko, ale budú aj pozitívnym precedensom pre obnovu cirkvi po celom svete. V prípade pasivity budú mať slovenskí biskupi a kňazi na svedomí budúcu tragédiu slovenského národa ako duchovnú, tak aj hmotnú. Navyše by sa stali aj negatívnym precedensom – ako prví v EÚ prestali sláviť sväté omše a viac poslúchajú ľudí ako Boha.

Vážení biskupi a kňazi, buďte chlapi! Nemáte čo stratiť! Týmto gestom rozhodnete o budúcnosti slovenského národa.
Modlia sa za vás

+ Eliáš
Patriarcha Byzantského katolíckeho patriarchátu

+ Timotej OSBMr + Metod OSBMr
Biskupi sekretári

16.10.2020