predex
Artykól lipny,zero argumentow przeciwko plaskiej ziemi, kolejny wyznawca kulistej ziemi, nie ma argumentow tylko prubuje dyskredytować tych co maja argumenty przeciwko kulki, a jest tych argumentów setki, poczytajcie sobie , jest duzo materiałow w tym temacie.
wacula25wp.pl
Anieobecny==NO i dlatego nie warto zagłębiać się tak głęboko bo można stracić wiarę .A głębiej można poznać dopiero w miłości Ducha św. również dlatego, że autentyczne życie wiarą w wiedzy Bożej jest warunkiem rzetelnego uprawiania teologii. Ten wymiar teologii potrzebuje charyzmatu mistycyzmu Bożego.Dlatego też nic nie ma tchnienia bez Bożego istnienia........
Anieobecny
Warto, warto...
Inaczej prawdy nie poznasz....
wacula25wp.pl
Anieobecny-A są różne teorie na świecie jest teoria powstania wszechświata teoria Zmartwychwstania-CHRYSTUSA i jest wiele teorii teoria świata widzialnego i niewidzialnego .A które to odkrywamy a i oglądamy Dopiero dziś kiedyś palono ludzi i ich odkrycia naukowe na stosie itp.
Anieobecny
Teorii jest wiele - mówimy o T.E. ...
Zmieniając temat, uciekasz od tematu wstępnego...
Czemu...? Po co...? W jakim celu...?
wacula25wp.pl
Anieobecny-Wołowoj-- 👏 😀 Tak więc w ewolucji Bożego zamysłu ludzie należą do rzędu ssaków naczelnych. Skłonni jesteśmy uważać tę grupę za szczytowe osiągnięcie ewolucji bo w istocie tak jest. Zanim rozwinęła się cywilizacja, liczebność populacji ludzkiej, w porównaniu na przykład zwierząt , była znikoma. Byliśmy tylko jednym z wielu gatunków dużych ssaków .Biologicznie wszystko mamy podobne - …More
Anieobecny-Wołowoj-- 👏 😀 Tak więc w ewolucji Bożego zamysłu ludzie należą do rzędu ssaków naczelnych. Skłonni jesteśmy uważać tę grupę za szczytowe osiągnięcie ewolucji bo w istocie tak jest. Zanim rozwinęła się cywilizacja, liczebność populacji ludzkiej, w porównaniu na przykład zwierząt , była znikoma. Byliśmy tylko jednym z wielu gatunków dużych ssaków .Biologicznie wszystko mamy podobne - poza budową mózgu. Dopiero kod Boski dał nam podstawę do eksplozji demograficznej i opanowania świata .A cofając się jeszcze dalej w przebiegu ewolucji, dochodzimy do naszych rybich praprzodków itd, którzy setki milionów lat temu opuścili wodę i rozpoczęli podbój lądów.Ale to tak nawiasem piszę.Dlatego istota ludzka ma nie tylko kości ogonowe szkieletu ale i inne cechy i części organizmu zwierzęcego itp.Moi drodzy przyjaciele ta wiedza jest fascynująca ale czy potrzebna aby uwierzyć w dotyk BOSKI.
Anieobecny
Teoria ewolucji - jest TEORIĄ...
Bo nie ma na nią dowodów...
Jest, o ironio i zgrozo, jak religia, bo musisz w nią wierzyć...
Anieobecny
...a jeżeli już naukowo chciało by się podejmować ten temat,
to więcej jest dowodów na mit T.E., niż na jej prawdziwość...
Ale niektórzy w nią wierzą...
wacula25wp.pl
stanislawp CIEKAWE Toooooooooooo no nu pagadi ty
2 more comments from wacula25wp.pl
wacula25wp.pl
stanislawp Jak śmiesz twierdzić stary obłudniku że wyrzekłeś się szatana a opluwając kościół katolicki cały czas i jego dogmaty jak sekciarz ALE DEMON SIĘ CIEBIE NIE BOI i się nie wyrzekł Ciebie a widać to po twoich wpisach na cały świat na tym forum
wacula25wp.pl
biniobill To na pewno PRAWDA aż nie do wiary
biniobill
wacula25@wp.pl
Nie wiem czy ma, czy nie ma. Dla mnie to nieistotne. Dla niego niestety wiara i nauka wykluczają się wzajemnie.
wacula25wp.pl
biniobill i on stanislawp twierdzi że ma dyplom uczelni wyższej nie wierzę w to
biniobill
wacula25@wp.pl
stanisław myśli, że wiara to fikcja, w którą trzeba wierzyć zamykając oczy na otaczający świat. Jest kość ogonowa to tym gorzej dla kości. Jest Ziemia kulista to tym gorzej dla kulistości Ziemi. Ziemia krąży wokół Słońca, tym gorzej dla Słońca i Ziemi.
wacula25wp.pl
biniobill Oo Dobre dla stanislawp i nie tylko kości ogonowe szkieletu ale i inne cechy i części organizmu zwierzęcego ale i to nie przekona jego tak samo jak patrzenie w lornetkę na Horyzont morza i statek po prostu siła trwania w herezji jest większa jak u świadków jehowyh
biniobill
wacula25@wp.pl
Stanisław ma kość ogonową na bank, tylko nie wie jak się do niej ustosunkować. Zastanawia się czy tę kość otrzymał w spadku po dziadkach czy po prostu przejść nad tematem milcząc. Przecież wiadomo, że Ziemia jest kulista ale poprawność polityczna każe mu widzieć ją jako płaską. Tylko skąd u licha wziął się ten ogon?
wacula25wp.pl
stanislawp na zadane pytanie mądre nie umiesz odpowiedzieć I ty chcesz rozmawiać o kwarkach i strunach kosmosu PO CO ?
wacula25wp.pl
stanislawp Stasiu NIE ZMIENIAJ TEMATU a odpowiedz bo nadal na fundamentalne pytanie Stasiu nie odpowiedziałeś mi czy masz w kość ogonową
3 more comments from wacula25wp.pl
wacula25wp.pl
stanislawp No śmiech śmiechem ale nadal na fundamentalne pytanie Stasiu nie odpowiedziałeś mi czy masz w kość ogonową
wacula25wp.pl
stanislawp OJ OJ CHa cha cha no nie mogę ze śmiechu pisać 👏 👏 👏 👏
wacula25wp.pl
stanislawp Stasiu powiedz nam czy twój kręgosłup ma kości ogonowe czy może już nie bo wtedy faktycznie nie pochodzisz od małpoluda
biniobill
stanislawp
Dołóż do biblioteki Księgę Henocha i Jaspera.
------------

Wystarczą mi księgi w moim Piśmie Świętym. Jak będę chciał to przeczytać to pożyczę od Jehowych.
biniobill
stanislawp
a jeśli chodzi o kwarki, no to zapodaj temat... bo ja już dawno go studiowałem
-------------------

E tam... bajdurzysz. Gdybyś studiował to nie wierzyłbyś w płaską Ziemię. A tak byle gamoń robi z ciebie ciula na youtube.
One more comment from biniobill
biniobill
stanislawp oskarża:
Przecież Martin wspiera Ewolucję... a ogólnie trudno z tego artykułu zgadnąć jego stanowisko
--------------

O ile wiem Martin skłania się w kierunku kreacjonizmu. Jest baptystą a protestanci wyznają płaską ziemię. No chyba, że się coś zmieniło u protestantów.

tak o ewolucji jak i o Wielkim Wybuchu
----------------

Jakby się nie uparł Stworzenie Świata przez Boga musiało wyglą…More
stanislawp oskarża:
Przecież Martin wspiera Ewolucję... a ogólnie trudno z tego artykułu zgadnąć jego stanowisko
--------------

O ile wiem Martin skłania się w kierunku kreacjonizmu. Jest baptystą a protestanci wyznają płaską ziemię. No chyba, że się coś zmieniło u protestantów.

tak o ewolucji jak i o Wielkim Wybuchu
----------------

Jakby się nie uparł Stworzenie Świata przez Boga musiało wyglądać jak wielki wybuch ;-) A jak długo trwało te sześć dni? Któż to wie... Bóg żyje poza czasem, w rzeczywistości do której my dążymy i znajdziemy się tam po śmierci naszego ciała. Prostym ludziom przed kilku tysiącami lat trzeba było wytłumaczyć jakoś proces stwarzania a sposób zamieszczony w Biblii w zupełności ich zadawalał bo mówienie o kwarkach raczej nie odniosło by żadnego skutku.
Teoria Ewolucji jest religią dla ateistów, którzy wolą słuchać, że wszechświat powstał sam z siebie a życie z błota. My wiemy, że Bóg potrafi rzucić miliardem kostek do gry tak, że każda wypadnie na sześć :-) Świat jest o wiele bardziej skomplikowany niż nasze skromne wyobrażenie o nim.