Clicks1.1K
14.2.2021 Chcípl PES - Když to nyní nezvládneme, tak tu za 1 rok nebude nic. Demonstrace začala na Újezdě, vyšlapali na Petřín v Praze. "Chceme vrácení dětí do škol bez podmínek. 20. března v každém …More
14.2.2021 Chcípl PES - Když to nyní nezvládneme, tak tu za 1 rok nebude nic. Demonstrace začala na Újezdě, vyšlapali na Petřín v Praze. "Chceme vrácení dětí do škol bez podmínek. 20. března v každém kraji uspořádáme dětskou olympiádu. Vyzýváme vládu, aby otevřela veřejná sportoviště. Hnutí bude kandidovat do voleb kvůli neschopnosti většiny dnešní parlamentní opozice." Více idnes.cz/…ise.A210215_104450_domaci_remy
Laco Bajzo
Libor Halik
Vďaka za info.
agnesino
Slovenský manuál pre deti...
Libor Halik
Čili naplánovali zabít už i malé děti očkováním. To s Boží pomocí nesmíme dovolit.
Trepifajksl
Tak to prošlo. Piráti i ODS samozřejmě podpořili Babiše. Opozice je v tzv. demokracii jen předstíraná, proto není možné žádnou tzv. demokratickou cestou cokoliv změnit k lepšímu, jak si někteří ještě naivně myslí. Kdyby se volbami dalo cokoliv změnit, tak už jsou dávno zakázaný.
Tohle už je fašismus nejhrubšího zrna:
Poslanci ve čtvrtek na mimořádné schůzi Sněmovny přijali nový zákon o mimořádnýc…More
Tak to prošlo. Piráti i ODS samozřejmě podpořili Babiše. Opozice je v tzv. demokracii jen předstíraná, proto není možné žádnou tzv. demokratickou cestou cokoliv změnit k lepšímu, jak si někteří ještě naivně myslí. Kdyby se volbami dalo cokoliv změnit, tak už jsou dávno zakázaný.
Tohle už je fašismus nejhrubšího zrna:
Poslanci ve čtvrtek na mimořádné schůzi Sněmovny přijali nový zákon o mimořádných opatření při epidemii, neboli tzv. pandemický zákon. Ten umožní ministerstvu zdravotnictví rozhodovat o uzavření obchodů či služeb, a to bez potřeby nouzového stavu. Vláda se na znění ve čtvrtek ráno dohodla s opozicí.
novinky.cz/…lila-pandemicky-zakon-40351476=facebook&utm_medium=sharebt&utm_campaign=web
Caesar
Trepifajksl
Nebo ještě takhle:
Trepifajksl
Mgr. Lubomír Volný:

Babiš a Hamáček na Vás chystaji zákon o NEKONEČNÉM nouzovém stavu a dokonalé COVID DIKTATUŘE v rukou BLATNÉHO!!!
Tento návrh zákona schválila vláda a stačí 101 hlasů k tomu aby prošel i případnými vety Senátu i Prezidenta!!!
BRAŇTE SE!!!
Libor Halik
Jako kněz se modlím, postím bez jídla a vody až do noci a sloužím oběť mše svaté (liturgie), aby se Bůh nad námi smiloval, odpustil hříchy a POMOHL na přímluvy Neposkvrněné Bohorodičky, které jsme znovu postavili sloup na Staromáku a zasvětili jí vlast r.2017 v Koclířově. Věřme, že satanismus bude poražen! Přidejte se nač Vám síly stačí. Činem vzpoury a modlitvou a jde-li to i postem.
apredsasatoci
Aj ja som sa k vám pridala.
Doobeda som bez tekutín, už pár dni. Je to tazke. Chce to tréning. Neviem si predstaviť, že je to možné až do večera.
Takí sme rozmaznaní a rozhyckani.
Libor Halik
Je to možné, robím to tak už niekoľko mesiacov. S Božou pomocou.
Libor Halik
Veď pozrime sa, ako tvrdo sa modlili a postili malé deti vo Fatime a vyprosili vtedy cez to oslobodenie Portugalska od slobodomurárov, anarchistov aj komunistov. A aj zázrak 2 Sluncí vyprosili, ktorý pozeroalo 70 000 divákov - mnohí ateistickí slobodomurárskí novinári sa obrátili k Bohu vtedy preto.
apredsasatoci
Viem, že je to možné.
Chcela som iba povedať, že nie som zvyknutá a preto je to pre mňa nemožné, čo vy robíte uz niekoľko mesiacov.
Libor Halik
Boh aj PMária sú rovnakí ako vtedy a aj Božie milosrdenstvo sa može zopakovať tu u nás!!!
Libor Halik
Keď som pred mesiacmi začal, nevedel som, že to bude možné. Avšak teraz viem, že je to možné.
One more comment from Libor Halik
Libor Halik
Čo dáva súčasný veriaci Bohu? Nič, iba berie a to ešte aj automaticky bez poďakovania. To sa musí skončiť! Veď láska sa musí aj rozdávať, nestačí iba len brať. Co dává současný věřící Bohu? Nic, jen bere a to ještě i automaticky bez poděkování. To se musí skončit! Vždyť láska se musí i rozdávat, nestačí pouze jen brát.
Svätý Malachiáš(prorok)
Toto momentálne hrozí u nás zajtra budú o tom rokovať o nekonečnom núdzovom stave !
MILOSLAV
Trepifajksl
Fuj, udělalo se mi úplně špatně z toho redaktora, jak koulel očima, jak zrůda bez svědomí. Kdepak, za prachy jsou lidé všehoschopní. Iluze o novinářích a redaktorech jsem ztratil už dávno. Objektivní zpravodajství téměř neexistuje, jen zájmy a prosazování ideologií.
Libor Halik
Poslanec Volný moudře odpovídal hadímu redaktorovi, vlastizrádcovi. Modleme se za každodenní moudrost od Boha pro poslance Volného a za potřebné zdraví a dostatek sil pro něj. Protože bojuje za všechny vlastence. Hadí Sorošův redaktor dostal od medvídka nakládačku. Halelujá!!!
MILOSLAV
Nekorektní redaktor se s medvídkem v době kdy tu máme 70 pohlaví nechtěl bavit. Je to jasná diskriminace k vůli jeho jinakosti :-)