Clicks75
uk.news

Чому Католики Можуть Навчитися у Ліберального Папи Франциска - Отець Reto Nay

Після звільнення кардинала Мюллера мають місце невеликі сумніви в тому, що Папа Франциск є Папою тільки для радикальних лібералів. Він - Папа Кардинала Каспера, Купичів та Коккопалмеріо. Він не Папа Кардинала Мюллера, Берка або Каффарра. Франциск не є папою для католиків.

Різницю між ліберальним Франциском і його консервативними попередниками можна побачити в їх номінаціях. Я припускаю, що з десяти важливих номінацій, зроблених Іваном Павлом II або Бенедиктом XVI, вісім були лібералами, двоє були консерваторами. При Франциску, десять з десяти номінацій - ліберали.

З цього можна зробити два висновки. Ми повинні, по-перше, захоплюватися рішучістю Франциска направити свій радикальний ліберальний порядок денний і знищити всіх тих, кого він вважає своїми ворогами. Уявіть, що було б, якби в недавньому минулому був папа, який з такою ж рішучістю просував би добро і все католицьке.

По-друге, ми повинні розуміти, що оновлення Церкви не прийде ні від лібералів, ні від консерваторів. Франциск висуває ліберальний порядок денний, який, як ми вже знаємо, є провалом, оскільки він був реалізований в багатьох країнах до того, як Франциск став папою. У всіх цих країнах Церква сьогодні розвалюється. Не буде оновлення і від консерваторів, тому що вони є менш переконаним і пом'якшеним варіантом лібералів.

Оновлення буде йти від католиків, які вірять, по-перше, в католицьку літургію і, як наслідок, в католицьку віру. З сімей цих католиків народиться нове покоління священнослужителів, оновлена ієрархія.

Зображення: © Greater Boston Tridentine, CC BY-NC, #newsYosiakmdyy