Clicks1.3K
csk.news
3

Za Jeho Zády: Dokonalý Vatikánský Prelát Propuštěn

František propustil amerického monsignora Roberta Olivera, tajemníka Papežské Komise pro Ochranu Nezletilých, bez varování po osmi letech v službě.

Oliver toto zmínil s “hněvem” během kázání na Velký Pátek v Bostonu (video níže). O několik dní dříve, byl na letišti v Římě a odlétal do Bostonu, o čemž si myslel, že bude jen krátkým výletem.

Najednou, jeho telefon zazvonil a novinář se jej dotazoval, proč Vatikán oznámil konec jeho služby. “Bohužel můj nadřízený v Římě mi tak nějak nedal vědět,” odpověděl Oliver.

O pár minut později, Oliver obdržel telefonát of bostonského kardinála Seána O'Malleye, vedoucího Papežské Komise pro Ochranu Nezletilých, který mu sdělil, že se "navrátí" do Bostonu. O’Malley Oliverovi vysvětlil, že sloužil déle než je v normě a sarkasticky dodal, “vítej zpět doma.”

Oliverova formulace "můj nadřízený v Římě" naznačuje, že sám O'Malley byl upřednostněn tajemníkem státu Peña Parrem, který vykonává za Františka špinavou práci.

Oliver byl po celá léta světským členem bostonského Světského Bratrství, než byl vysvěcen knězem. Je rozumným, čestným a dobrým pracovníkem, který se zřejmě nehodil do jihoamerického podvodnického režimu, který František ve Vatikánu nainstaloval.

#newsYrmtgxdgxs

Agent0
Takovéto kněze potřebujeme... budou vás pronásledovat v "synagogách"...přeloženo do dnešního jazyka ..budou vás pronásledovat pro mé jméno ve Vatikáně...
Agent0
Takovéto kněze potřebujeme, ne "tančící opice"...
Josef Arimati
Budou Vás nenávidět tak, jak nenáviděli mne.