Clicks404
PiotrM
4

Coś takiego!

Rozpowszechnił się niechlubny zwyczaj stawiania pojemników do dezynfekcji na ołtarzach. Może czas nadać im jakąś nazwę: disinfectiulum? W głównej części zdjęcia (wyciętej przeze mnie) grupa osób robiących sobie pamiątkowe zdjęcie na tle wystawionego Najświętszego Sakramentu.

pielgrzym55
Ryt novus ordo-covidowy?
Quas Primas
Posoborowcy to ludzie BEZ WIARY.
Nie ma co ukrywać, że sobór wat II, to diabelski sobór a jego śmierdzące owoce widać dzisiaj gołym okiem.
jac505
Nauka jest panem w kościołach. Żeby jeszcze wirusy roznosiły się drogą pokarmową, jak bakterie to bym to zrozumiał. Takie dezynfektoria są bardziej dla uspokojenia ludzi, że księżą zachowują standardy bezpieczeństwa. Będą mówić - pokój i bezpieczeństwo i wtedy .... Trump aby zachować władzę, zaatakuje Iran ? Wirusy, wojna, bieda, braki. Bogu dzięki, że ten podły, okrutny świat wreszcie zakończy …More
Nauka jest panem w kościołach. Żeby jeszcze wirusy roznosiły się drogą pokarmową, jak bakterie to bym to zrozumiał. Takie dezynfektoria są bardziej dla uspokojenia ludzi, że księżą zachowują standardy bezpieczeństwa. Będą mówić - pokój i bezpieczeństwo i wtedy .... Trump aby zachować władzę, zaatakuje Iran ? Wirusy, wojna, bieda, braki. Bogu dzięki, że ten podły, okrutny świat wreszcie zakończy swój żywot. Będzie bardzo ciężko, ale iluż naszych przodków przez to przechodziło ? Panie Jezu przyjdź !
Tymoteusz
„Rozpowszechnił się niechlubny zwyczaj stawiania pojemników do dezynfekcji na ołtarzach.”

Czyli przyszedł czas na likwidację posoborowych ołtarzy i przywrócenie Mszy Św. Trydenckiej, i po kłopocie :-)