Edward7
226.8K

Amerykańscy badacze medyczni; nanotechnologia tlenku grafenu szczepionce Moderna i Pfizer, analiza pod mikroskopem

W potwierdzeniu odkrycia zawartości szczepionki Moderna, pod mikroskopem - badanie amerykańskich badaczy medycznych (poniźej), wideo z niemieckimi napisami ujawnia, że w kropli szczepionki Pfizer - które pojawiło się w Internecie (opublikowane na kilku kanałach na Telegramie i na Youtube 10 sierpnia 2021 r.) ; znajdują się zdumiewające zgromadzenie maleńkich drobinek świetlistej materii cząsteczkowej poruszających się i tworzących ze sobą sieci, a następnie "wybuchających" w sieci krystalizujących i rozgałęziających się struktur przypominających anteny.

Obrazy: zrzuty ekranu, link do wideo poniżej.

Te formacje kryształów wyglądają niezwykle podobnie do sieci krystalicznych tworzących się w ślinie, po szczepieniu, jak doniesiono w raporcie słowackim, analizując wizualnie to, co znajduje się na wymazach z nosa używanych w inwazyjnych testach PCR i pokazując działanie hydrożelu w ślinie. Przypuszcza się, że hydrożel znajduje się na maskach i wymazach, pokazując pod mikroskopem lub w powiększeniu ruchome nanorurki lub włókna splecione z tlenkiem grafenu, co wydaje się odpowiadać za tworzenie się wzorzystych sieci przypominających anteny.

Karen Kingston, informatorka firmy Pfizer , ujawniła, że PEGylowane lipidy tworzące biosferę otoczki lipidowej otaczającej cząsteczki mRNA w szczepionkach COVID zawierają tlenek grafenu. Kilka artykułów naukowych, w tym ten pokazuje, że tlenek grafenu jest wykorzystywany w terapii genowej jako rusztowanie lub platforma do dostarczania biomolekuł, takich jak mRNA, do komórek dzięki wysokiej przewodności elektrycznej i zdolności do przenikania przez błony komórkowe

Sieci krystaliczne tworzące się w płynie ustrojowym po szczepionce zawierającej mRNA oraz w samej szczepionce, jak pokazano na tym filmie ze szczepionką Pfizera, wyglądają jak anteny o wysokiej częstotliwości nano. Anteny grafenowe istnieją i były badane na Uniwersytecie w Manchesterze, gdzie znajduje się Narodowy Instytut Grafenu i prowadzone są szeroko zakrojone badania nad grafenem. Wykazano, że ciekłe kryształy grafenu tworzą, reagują spontanicznie w obecności zewnętrznego pola magnetycznego. Wykazano, że pola elektryczne zmieniają strukturę krystaliczną grafenu .

Grafen jest postrzegany jako „technologia związana z 5G” przez producentów grafenu, takich jak Grolltex, którzy zajmują się „Przyszłością grafenu i 5G” :
„Technologii 5G nie można po prostu przeskalować w porównaniu z poprzednią technologią, aby sprostać wymaganiom szybkiej komunikacji przyszłości – wymaga ona technologii wspomagającej. Wprowadź grafen jednowarstwowy. Pod koniec 2017 r. zespół badawczy z Chalmers University w Szwecji opracował metodę łączenia elastyczności grafenu z detekcją terahercową, aby umożliwić połączenie z Internetem rzeczy (IoT) za pomocą technologii o dużej przepustowości dostępnych w 5G”.

Grafen został z powodzeniem połączony z neuronami i neurotechnologiami opartymi na grafenie były i nadal są przedmiotem intensywnych badań.
Badając szaloną sieć nanokryształów tworzących sieci i fraktale w kształcie anteny w tej próbce, pojawiają się naglące pytania: czy to może się wydarzyć wewnątrz żył, komórek i neuronów ludzkiego ciała, gdy cząsteczki mRNA tych szczepionek COVID, owinięte w PEGylowane lipidy i nanowarstwę tlenku grafenu wchodzą do organizmu człowieka? A jaki będzie wynik?

Śmierć i niepełnosprawność z powodu szczepionek są codziennie odnotowywane w dużych ilościach w mediach społecznościowych i w bazach danych VAERS: mogą to być odpowiedzialne za toksyny w tych szczepionkach lub uszkodzenie przez białko kolczaste .

WIDEO PFIZER OPUBLIKOWANE ONLINE:


Uwagi pod filmem:
„Ten film rodzi pytania. Szczepionka COMIRNATY® ZOSTAŁA OPRACOWANA PRZEZ BIONTECH/PFIZER , zbadana pod standardowym mikroskopem. To, co dzieje się ze szczepionką w ciągu tych 11 minut, jest bardzo interesujące i rodzi pytania. Kto może na nie odpowiedzieć w kompetentny sposób? Żadnych spekulacji proszę. Wypromieniowana temperatura lampy wynosiła 30 stopni Celsjusza. Powiększenie 28 x 8. ______________________ Aparat: Robert | Przetwarzanie: Daniel”

OBRAZY SEKWENCYJNE Z POWYŻEJ WIDEO PFIZERA:

DRUGI KRÓTKI WIDEO:


ZDJĘCIA ZE SŁOWACJI RAPORTU O TWORZENIU SIĘ KRYSZTAŁÓW W ŚLINIE PO BADANIACH , z wacików testów PCR DARPA , z zawartością HYDROŻELU
.

Amerykańscy badacze medyczni; nanotechnologia tlenku grafenu szczepionce Moderna i Pfizer


W wiadomościach wskazujących na wielce spekulowaną obecność nanobotów w szczepionkach, amerykański badacz medyczny donosi, że pod mikroskopem optycznym zaobserwowano poruszające się, przesuwające się, samoorganizujące się nanocząstki prawdopodobnie tlenku grafenu i/lub tworzące się syntetyczne polimery biologiczne. w kilku kroplach szczepionki Moderna ze świeżo otwartej fiolki Moderny, ze zdjęciami jak poniżej (przewiń w dół).
"Samoskładająca" się nanotechnologia znaleziona w szczepionce Moderna
Fiolkę otwarto w celu podania szczepionki jednej osobie, po czym pobrano próbkę do obejrzenia. Informacje dotyczące badacza i okoliczności są obecnie anonimowe, aby chronić źródło. Badacz chciał jednak podzielić się tą wiadomością ze wszystkimi. Ten naukowiec zauważa, że plamki prawdopodobnie nano-tlenku grafenu wydawały się "samoskładać" w kształty. Struktury i plamki przypominające robaki wydawały się poruszać, a także zaczęły poruszać się razem równocześnie . Zauważono kierunek ruchu w kierunku krawędzi szkła. Wydawało się, że nanoboty również zdały sobie sprawę z tego, że badacze patrzą przez okular i zatrzymały się, a następnie zdawały się zbliżać do środka. Zaobserwowano długie nici lub kształty przypominające robaki, a także zbite, postrzępione kształty, jak widać na zdjęciach mikroskopowych La Quinta Columna tlenku grafenu w szczepionkach Pfizer i AstraZeneca.

Kolorowe i szarawe nano drobinki i rurki zaobserwowano zwykłym mikroskopem , i nic nie zostało dodane do kropli Moderny. Świadek naukowy obserwował również pod mikroskopem poruszające się nanoboty i włókna. Wszelkie dalsze obserwacje lub analizy przy użyciu bardziej zaawansowanych mikroskopów będą zgłaszane tutaj, aby dodać je do tego raportu. Badacz ten stwierdza, że „to, co zaobserwowałem pod mikroskopem – świeżo otwarta fiolka Moderny – nic nie dodano. Tylko źródło światła i rozgrzane do temperatury pokojowej przez dwie godziny.”

Te poruszające nano-robaki są bardzo podobne do zdjęć opublikowanych w połowie kwietnia przez Mike Adams of Natural News w jego obserwacji mikroskopowych masek, jak również do obserwacji Dr T. w nano-robaki w maskach, opublikowanym w nie na filmy beeb , a także wielu badaczy świeckich, którzy publikowali zdjęcia i filmy swoich iPhone'ów przedstawiające poruszające się włókna na maskach i wymazach z nosa. Dr Ariyana Love poinformowała na początku kwietnia, że były to hydrożelowe nanorurki węglowe wykorzystywane do dostarczania szczepionek do masek i wymazów z nosa bez świadomej zgody . Karen Kingston, demaskatorka Pfizer, która ujawniła redakcje w dokumentach Pfizer EUA, ujawniła również, że tlenek grafenu jest używany przez Moderna i Pfizer w PEGylowanych lipidach stosowanych do otaczania cząstek mRNA w celu wymuszonego wejścia tych obcych cząsteczek mRNA do komórek ludzkich przez naturalnie oporne ludzkie błony komórkowe.

Wiadomo, że tlenek grafenu jest wysoce toksyczny i powoduje zakrzepy krwi.
Dowód inteligentnego samoorganizacji nanotechnologii i inteligentnego ruchu włókien jest wskaźnikiem biologii syntetycznej i nanobioelektroniki, jak wynika z kilku artykułów naukowych (niektóre wymienione poniżej) opublikowanych w różnych czasopismach, i wskazuje na niejawne włączenie tlenku grafenu do Moderny, ta szczepionka (ma służyć) do manipulacji elektromagnetycznej komórek i neuronów poprzez tworzenie syntetycznych sieci neuronowych w ludzkim ciele i mózgu. Jest to wyraźna oznaka nadużycia i zamierzonej transhumanizacji i cyborgizacji ludzkiego ciała za pomocą szczepionek COVID.

Należy pamiętać, że zarówno Pfizer, jak i Moderna opracowały transhumanistyczne szczepionki mRNA dla DARPA, na podstawie kontraktów DARPA z 2013 roku. Powiązania wojskowe Pfizera i Moderny, a także powiązania mRNA z Reginą Dugan z DARPA teraz kieruje przedsięwzięciami Wellcome LEAP i Danem Wattendorfem z DARPA teraz na Fundacja Gatesa była omawiana tutaj wcześniej. Platformy diagnostyczne i monitorujące DARPA „Pandemic Prevention Platforms” oraz ADEPT opierają się na bioinżynierii, manipulacji genami i biologii syntetycznej. Te programy przejęcia ludzi przewidują nieskończoną przyszłość szczepionek mRNA i zewnętrznej kontroli ludzkiego ciała i mózgu, na co pozwoli tlenek grafenu.

Dalsze dowody na obecność tlenku grafenu w szczepionkach oraz w śladach chemicznych i atmosferze zostały omówione tutaj:
Dowody na zatrucie nanotlenkiem grafenu (GO), ciało i mózg: w szczepionkach przeciw COVID i grypie, ślady chemiczne, woda deszczowa, sól fizjologiczna, plus: informatorka Pfizer Karen Kingston potwierdza GO w szczepionkach Pfizer i Moderna
Szczepionka na miejscu zbrodni: Nanotlenek grafenu w dużych ilościach obecnie znajduje się w Moderna, inne szczepionki, także szczepionka przeciw grypie firmy Sanofi i roztwór soli fizjologicznej wskazują, że COVID-19 (i wszystkie uznane warianty) są grafenem i zatruciem 4G/5G, a nie wirusem

Odkrycia tlenku grafenu i magnetycznych nanocząstek w paszach rolniczych, mięsie i innych źródłach zostały również omówione tutaj w Panelu 1 – Aktualizacja projektu Carnicom Disclosure Project z Transparent Media Truth i Raporty Ramola D z udziałem dr. Roberta Younga, dr Carrie Madej i dr Judy Mikovits.

OBRAZY SZCZEPIONKI MODERNA POD MIKROSKOPEM:

PODOBIEŃSTWO DO INNYCH OBRAZÓW:
Przykład włókna znalezionego w masce na zdjęciach Mike'a Adamsa, mikroskopia laboratoryjna Natural News:

Obraz Nano-robaka znaleziony na masce przez dr T
Obraz grafenu znalezionego w szczepionce przeciw grypie Vaxigrip Tetra zgłoszonej przez La Quinta Columna:
Zdjęcia tlenku grafenu znalezionego w szczepionce Pfizer przez naukowców z La Quinta Columna i University of Almeria:
Próbka artykułów ujawniających zastosowanie tlenku grafenu w terapii genowej i nanobioelektronice
Genetycznie Ukierunkowana Kontrola Układu Neuronowego
Wydajne dostarczanie mRNA za pomocą tlenku grafenu z polietylenoiminą do generowania indukowanych przez człowieka pluripotencjalnych komórek macierzystych bez odcisku stopy.
Modyfikacje nanonośników na bazie grafenu do zastosowań związanych z dostarczaniem genów
Grafen Nanobioelectronics and Nanobiosensors Group /Kataloński Instytut Nanotechnologii
Najnowsze postępy w zastosowaniach biomedycznych na powierzchni materiałów dwuwymiarowych: od biodetekcji po inżynierię tkankową
Nanocząstki grafenu i ich wpływ na neurony
Neurotoksyczność indukowana tlenkiem grafenu na neuroprzekaźniki, neurony AFD i zachowanie lokomocyjne u Caenorhabditis elegans
Ostatnie postępy tlenku grafenu jako potencjalnego nośnika szczepionki i adiuwanta

Szczepionki Moderna, Pfizer, Astrazeneca, Johnson & Johnson COVID powodują śmierć i niepełnosprawność

Wiadomo, że szczepionki przeciw COVID powodują tysiące zgonów i miliony obrażeń poszczepiennych, ale nie są powstrzymywane przez rządy – co potwierdza nikczemną agendę transhumanistyczną odnotowaną tutaj i omówioną tutaj .
Ludzie na całym świecie muszą przeciwstawić się – zwłaszcza lekarze, dziennikarze, prawnicy, pracownicy służby zdrowia – aby powstrzymać te genetyczne manipulacje, które są teraz postrzegane jako „szczepionki” z nanotechnologią sztuczną inteligencją.

Wielkie podziękowania dla badacza, który dostarczył informacje do tego raportu; wszelkie aktualizacje lub poprawki zostaną dodane tutaj. Ten artykuł można opublikować w całości w dowolnym miejscu online z akredytacją i linkiem zwrotnym. link - everydayconcerned.net/…ssembling-specks-and-crystalline-networks-forming/

Szokujące wiadomości: Hiszpańscy naukowcy odkryli, że 98-99% fiolki szczepionek Pfizer zawiera toksyczny / powodujący krzepnięcie krwi tlenek nanografenu – znajdujący się również w szczepionkach przeciw grypie i obecnie uważany za prawdziwą przyczynę COVID-19
Dr Ariyana Love: Maski i testy na Covid zawierają szczepionki nanotechnologiczne bez świadomej zgody
Dr Robert Young: Zastosowanie technologii nanobotów (NT) i sztucznej inteligencji (AI) jako nośnika szczepionki i adiuwanta
Łamanie: nanocząsteczki tlenku grafenu (uczestniczące w krzepnięciu krwi) również znalezione w fiolce ze szczepionką Astrazeneca przez różnych hiszpańskich naukowców
Dowody na zatrucie nanotlenkiem grafenu (GO), ciało i mózg: w szczepionkach przeciw COVID i grypie, ślady chemiczne, woda deszczowa, sól fizjologiczna, plus: informatorka Pfizer Karen Kingston potwierdza GO w szczepionkach Pfizer i Moderna
Dr Ariyana Love: POTWIERDZONE! Główny składnik tlenku grafenu w zastrzykach Covid
Szczepionka na miejscu zbrodni: Nanotlenek grafenu w dużych ilościach obecnie znajduje się w Moderna, inne szczepionki, także szczepionka przeciw grypie firmy Sanofi i roztwór soli fizjologicznej wskazują, że COVID-19 (i wszystkie uznane warianty) są grafenem i zatruciem 4G/5G, a nie wirusem
Dr Ariyana Love: tlenek grafenu wektor dla Democydu Covid-19
Czerwony alarm! Tlenek grafenu znajdujący się w szczepionkach Pfizer/AstraZeneca – stosowany w bioczujnikach i interfejsach neuronowych – może być sekretnym powiązaniem z konwergencją Nano-Bio-Info-Cogno (NBIC) człowiek-maszyna dla osobliwości AI i pełnego spektrum kontroli mózgu/bio Ludzcy transhumaniści, globaliści, rządy
CODE RED: Dr Carrie Madej: „Potrzebne jest moratorium na wszystkie szczepionki Pfizer/Moderna mRNA COVID-19”, które obecnie wywołują śmiertelne skutki uboczne, w tym śmierć – eksperymentalne, wysokiego ryzyka, sterylizujące, niebezpieczne!
Miliardy na dopalacze — Moderna i Pfizer wypłata dużych pieniędzy za globalne oszustwa marketingowe, napędzające beta, gamma, warianty Delta pośród masek i mandatów Vaxx, fantasy COVID na zawsze, podczas gdy amerykańskie dzieci umierają od szczepionek Pfizer i Moderna
Wojskowe powiązania Pfizera i nowoczesne szczepionki Too-mRNA pochodzą z DARPA i wydają się działać jako neurobroń biologiczna, zgodnie z opisem dr Sucharita Bhakdiego
Whistleblowing Doctor's Township of Lytton w Kanadzie zburzony w pożarze z planami odbudowy Net-Zero Green, gdzie dr Charles Hoffe ujawnia skrzepy krwi u większości zaszczepionych pacjentów i mówi o „trwale uszkodzonych sercach”
Powstawanie skrzepów Post Pfizer/Moderna/Wszystkie szczepionki oparte na genach potencjalnie śmiertelne, dzieci nie mogą dostać szczepionki: pilny apel mikrobiologa dr Sucharita Bhakdiego
Dr Michael Yeadon, były wiceprezes Pfizera, ostrzega świat przed masowym wyludnieniem i skrajnym totalitaryzmem, jeśli szczepionki mRNA, paszporty szczepionek, szczepionki doładowujące, cyfrowe identyfikatory i jednoświatowa baza danych nie zostaną zatrzymane
Dr Vernon Coleman: Szczepionki Covid-19 są bronią masowego rażenia – i mogą zniszczyć ludzkość
Quas Primas shares this
1904
MORDERCZE szczepionki - wyniki badań naukowców...
yaphet
Dobra robota! Dzięki Edwardzie!
Edward7