Edward7
212.6K

Oszustwa związane z Covid: Ukrywanie broni biologicznej jako "lekarstwa"

Zastrzyki Covid wpływają na zdolność myślenia, promują raka, mogą powodować drgawki i krwawienia mózgowe u młodych ludzi i są przyczyną wielu przypadków "nagłej śmierci". Zaszczepione zwierzęta w ogrodach zoologicznych również umierają nagle.

W zeszłym tygodniu ujawniono transzę dokumentów dotyczących prób wstrzyknięcia Moderna covid, które, podobnie jak dokumenty z prób Pfizera, rodzą szereg pytań dotyczących bezpieczeństwa i odpowiedzialności "szczepionki" Moderna.

Jednak bez zbadania żadnej z tych szkód i przestępstw rozpoczyna się nacisk na szczepionki przeciwko wąglikowi i RSV. Jeśli mamy zrozumieć genezę zabójstwa bronią biologiczną dokonanego w imię "powstrzymania C-19", mówi profesor Anthony Halls, musimy zrozumieć prawdziwą naturę nikczemności stojącej za 9/11 PsyOp.


Poniżej znajduje się zbiór ostatnich artykułów i wywiadów z różnych źródeł.

Czy szczepionki przeciwko COVID wpływają na zdolność myślenia? Jedną z rzeczy, które rzuciły się w oczy lekarzowi ze Środkowego Zachodu, były liczne przypadki rodzica przyjaciela w domu opieki, który otrzymał szczepionkę i natychmiast przeszedł gwałtowny spadek funkcji poznawczych, który został "zdiagnozowany" jako choroba Alzheimera, a następnie zmarł niedługo potem.

"Kiedy zacząłem dostrzegać coraz więcej oznak upośledzenia funkcji poznawczych po szczepieniu, zdałem sobie sprawę, że to, co zaobserwowałem, odzwierciedlało to, co wcześniej widziałem w przypadku przewlekłych stanów zapalnych, takich jak toksyczność pleśni, urazy po szczepionkach HPV i borelioza". Uwaga: Jednym z najczęstszych rodzajów urazów spowodowanych przez farmaceutyki są urazy neurologiczne, które zarówno upośledzają funkcje poznawcze, jak i wywołują objawy psychiatryczne. Stawia to pacjentów w trudnej sytuacji bycia oszukiwanym przez system medyczny.TUTAJ .

Zastrzyk Covid powoduje drgawki u młodych ludzi: 22-letnia youtuberka Annabelle Ham, 36-letnia wicemiss Indii i 10-letnia córka Johnson & Johnson Covid Vaccine Executive - wszyscy zmarli z powodu drgawek. Zbadano 14 zgonów z powodu drgawek. Przeczytaj więcej TUTAJ .

Krwawienia mózgowe u młodych ludzi: Liverpool, Wielka Brytania - 19-letni student uniwersytetu, St.Catharines, ON - 35-latek, Szkocja - 36-latek i inne. Więcej informacji TUTAJ.

Wirus raka znaleziony w zastrzykach covid: Podczas wywiadu w programie The Alex Jones Show dr Peter McCullough wydał ostrzeżenie alarmowe: "Oprócz różnic w ilości informacyjnego RNA w [zastrzykach], istnieje zanieczyszczenie cDNA. Są to fragmenty DNA, które pochodzą z procesu produkcyjnego. Jednym z nich jest SV40. SV40 jest znanym segmentem DNA promującym raka. I tak, znajdują się one w zastrzykach". "SV40 włącza geny nowotworowe w ludzkim ciele. Co gorsza, białko spike ... upośledza systemy supresorowe nowotworów ... To, co ci mówię, to: zastrzyki promują raka poprzez SV40 i hamują naszą zdolność do walki z rakiem poprzez tłumienie systemów supresorowych nowotworów ". The Alex Jones Show 14 lipca 2023 The Alex Jones Show (07/14/23) FULL SHOW

Ku pamięci tych, którzy zmarli nagle : Listy osób, które zmarły nagle w tygodniu od 10 do 17 lipca: Stany Zjednoczone ; Kanada ; Meksyk, Portoryko, Kolumbia, Surinam i Brazylia , Wielka Brytania i Irlandia ; Francja, Belgia, Holandia, Niemcy, Austria, Norwegia, Szwecja, Dania, Polska, Czechy, Rumunia, Serbia, Chorwacja, Macedonia, Grecja i Hiszpania ; Włochy ; Nigeria, RPA, Izrael, Ukraina i Rosja ; Indie, Nepal, Singapur, Korea Południowa, Indonezja, Filipiny, Australia i Nowa Zelandia ; Stany Zjednoczone i cały świat .

„Zaszczepione” zwierzęta nadal „nagle umierają” w ogrodach zoologicznych na całym świecie : 2 słonie; 2 żyrafy; szympansy; czarny nosorożec; młoda koala; Leniwca; małpa wiewiórka; 5 surykatek; Lis; Jeleń; pyton; lemur; Złoty Orzeł; lew morski, gepard; i 4 lwiat. Przeczytaj więcej TUTAJ .

Kolejna transakcja warta miliarda dolarów na szczepionki w USA : W związku z podstawowym spadkiem produkcji leków na COVID-19 i zastrzyków, nadszedł czas, aby farmacja uruchomiła maszynę szczepionki z nowym motorem rynkowym: szczepionkami przeciwko RSV. Trzy nowe zastrzyki zostały wytworzone natychmiast w tym samym czasie dla matki i dorosłych, a wkrótce zostanie zatwierdzona szczepionka przeciw RSV dla kobiet w ciąży. Przeczytaj więcej TUTAJ .

Nowa szczepionka przeciwko wąglikowi Cyfendus : "Nie działa". Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) stwierdził, że nie działa, skutki uboczne są okropne i prawdopodobnie stwierdzono wady wrodzone, tak jak poprzednio. Przeczytaj więcej TUTAJ .

Członkowie kościoła otrzymują ugodę w związku z aresztowaniami w 2020 r. za zignorowanie nakazu noszenia maski: Miasto Moskwa w stanie Idaho w USA przekaże ponad 300 000 dolarów w ramach ugody z członkami kościoła, którzy zostali aresztowani w 2020 r. za zignorowanie nakazu noszenia maski podczas "śpiewania psalmów" na świeżym powietrzu. Czytaj więcej TUTAJ .

W badaniu Moderna pominięto sekcje zwłok i zbagatelizowano poważne obrażenia: Opublikowana we wtorek 13 685-stronicowa transza dokumentów związanych z badaniami klinicznymi szczepionki Moderna na COVID-19 zawiera szczegółowe informacje na temat zgonów 16 uczestników badań, częstości występowania poważnych zdarzeń niepożądanych i innych nieprawidłowości. Dokumenty zostały uzyskane na podstawie ustawy o wolności informacji.Otrzymano również dokumenty opisujące eksperymenty obejmujące wstrzyknięcia mRNA szczurom w latach 2017-2018, przed wystąpieniem COVID-19. Dr Meryl Nass, internista, epidemiolog wojny biologicznej i członek naukowego komitetu doradczego Children's Health Defense, powiedział, że dane z badań klinicznych Moderna są podobne do wyników obserwowanych w badaniach szczepionki Pfizer przeciwko COVID-19 i rodzą kilka pytań dotyczących bezpieczeństwa i odpowiedzialności. Czytaj więcej TUTAJ .

Gdzie się podziała grypa? Czy to ingerencja wirusa lub człowieka spowodowała, że "grypa" zniknęła z globu w 2020/21 roku? A może podjęto wspólny wysiłek, aby ją ukryć? Według doniesień "grypa" w dużej mierze zniknęła z globu w latach 2020/21, powracając dopiero w latach 2021/22, a w niektórych krajach dopiero w latach 2022/23. Obecnie istnieją dwa popularne, konkurujące ze sobą wyjaśnienia tego faktu. Pierwszym z nich jest to; "że interferencja wirusowa między SARS-CoV-2 a grypą, w której grypa została pokonana przez SARS-CoV-2" (brak dowodów), doprowadziła do spadku liczby zachorowań na grypę. Drugim jest to, że ingerencja człowieka spowodowała spadek zgłaszanych wskaźników zachorowań na grypę (brak dowodów). Zmiany w testowaniu grypy, protokołach testowania i sekwencjonowaniu, a także częściowe zniszczenie krajowych systemów nadzoru nad grypą, mogły przyczynić się do zmniejszenia zgłaszanych wskaźników grypy (przemianowanie na covid), co oznacza, że forma tendencyjności obserwacji mogła ukryć grypę. Gdzie podziała się grypa? | prof. Martina Neila

Covid - eksperyment psychologiczny: Podczas gdy "szczepionki" były największym na świecie eksperymentem medycznym i nadal trwają, metodologia zastosowana w celu uzyskania zgodności jest największym na świecie eksperymentem psychologicznym. Raport Rapid Evidence wydany przez Naukową Grupę Doradczą ("SAGE") dla Alberty w Kanadzie we wrześniu 2020 r. dokumentuje, w jaki sposób skłonić masy do posłuszeństwa i na kim się skupić. Stwierdzono w nim: "Najbardziej obiecującymi strategiami wydają się być komunikaty mające na celu zwiększenie wiedzy na temat pandemii i postrzeganego zagrożenia wirusem". Przeczytaj więcej TUTAJ . Covid Related News: The death cult delusions infecting our times

Szczepionka Covid powoduje drgawki u młodych ludzi

22-letnia youtuberka Annabelle Ham, 36-letnia wicemistrzyni Miss Indii, 10-letnia córka Johnson & Johnson COVID-19 Vaccine Executive – wszyscy zmarli z powodu drgawek. Zbadano 14 zgonów z powodu napadów padaczkowych!
15 lipca 2023 r. – 15 lipca 2023 r. - 22-letnia influencerka Annabelle Ham zmarła nagle w wyniku ataku padaczki. ( kliknij tutaj ).
10 lipca 2023 r. – 10 lipca 2023 r. - 36-letnia Shivani Sen Dar, indyjska gwiazda mediów i wicemiss Indii Południowych, zmarła nagle z powodu ataku padaczki. Była w pełni zaszczepiona. ( kliknij tutaj )
10 lipca 2023 r. - Nashua, NH - 15-letnia Jasmine Lutz zmarła nagle w wyniku ataku padaczki. ( tutaj kliknij ).
5 lipca 2023 r. - Princeton, NJ - 10-letnia Kelsey Morand, córka Mike'a Moranda, dyrektora J&J Vaccine, zmarła nagle Została zaintubowana 1 lipca 2023 r., nadal miała drgawki i zmarła 5 lipca 2023 r.


3 lipca 2023 r. - Melbourne, Australia - 43-letni biznesmen Rajiv "Raj" Jayarajah nurkował z przyjaciółmi na Bali (27 czerwca). W dniu 30 czerwca 2023 r. doznał ataku w swoim pokoju hotelowym, w wyniku którego upadł, uderzył się w głowę i doznał krwotoku mózgowego. Zmarł kilka dni później.. ( kliknij tutaj )
30 maja 2023 r. - Johannesburg, Republika Południowej Afryki - 44-letni Eusebius McKaiser, analityk polityczny, zmarł nagle w wyniku ataku padaczki.


26 maja 2023 r. - Moreton, Wielka Brytania - 30-letnia Melissa Kinsella (mama 3 dzieci) zmarła nagle 26 maja 2023 r. po tym, jak 15 maja 2023 r. doznała nagłego ataku i zasłabła na tureckim lotnisku.
5 maja 2023 r. - Włochy - 21-letnia Chiara Danieli była silnym sportowcem, mistrzynią Europy w karate. W październiku 2022 r. zachorowała na nowe, dziwne napady padaczkowe, które zmusiły ją do zapadnięcia w śpiączkę na 6 miesięcy, a kiedy próbowano ją wybudzić, nagle zmarła.
30 kwietnia 2023 r. - Kansas City, MO - 40-letnia Tracy Mears zmarła nagle w wyniku ataku, który doprowadził do zatrzymania akcji serca. Została zaszczepiona przeciwko COVID-19.
Marzec 2023 - Casper, WY - 7-letni Dain McMurrough zmarł w marcu 2023 roku. Jego matka zaszczepiła go na COVID-19 tak szybko, jak tylko mogła. Następnie rozwinęła się u niego choroba autoimmunologiczna i drgawki.


...
Moje zdanie...
Szczepionki COVID-19 mRNA powodują drgawki lub pogarszają istniejące zaburzenia napadowe.
Analiza VAERS zgłoszona w maju 2022 r. wykazała, że szczepionki przeciwko COVID-19 powodują 35 razy (3500%) więcej drgawek niż szczepionki przeciwko grypie! (click here)
W 2023 r. pojawiło się wiele badań dotyczących szczepionek mRNA przeciwko COVID-19 powodujących drgawki lub pogarszających zaburzenia napadowe ( kliknij tutaj )

Covid Vaccine Jab: krwawienia mózgowe u młodych ludzi
Zatrzymanie krążenia: młode kobiety umierają wszędzie. Zapalenie mięśnia sercowego szczepionki COVID-19 u kobiet wynosi do 1 na 30 na szczepionkę

Dr William Makis The Covid Vaccine Causes Seizures in Young People - Global Research

Oszustwa związane z 9/11 i Covid: Ukrywanie broni biologicznej jako "lekarstwa"

Prof. Anthony J. Hall
Kult śmierci czerpie moc ze zdradzieckiej operacji dymu i luster, która obecnie wiruje wokół fałszywej kampanii fanatycznej dotyczącej zmian klimatycznych. Tak zwana nauka stojąca za tym oszustwem jest na swój sposób równie oszukańcza i śmiercionośna, jak ukrywanie trwającego, wspieranego przez wojsko ataku bronią biologiczną wymierzonego w nas, jako łagodnego leczenia rzekomo nowego rodzaju zakażenia koronawirusem.

Uważam epizod 9/11 za podstawę jednego z klasycznych studiów przypadku dostępnych dla tych, którzy szukają wglądu w istotne interakcje między teorią a spiskiem. 9/11 to idealny temat zwłaszcza dla ludzi myślących, którzy przywiązują wagę do uczciwości i rzetelności w dążeniu do wiedzy. Takie poszukiwanie prawdy jest często celem ataków ze strony tych, którzy odnieśli triumf w walce o bogactwo i władzę. Utrzymanie bogactwa i władzy często zależy od utrzymania w tajemnicy realiów tego, jak te najbardziej pożądane osiągnięcia zostały przejęte i powiększone. Nie rozumiem, w jaki sposób liczni wybitni krytycy i niezależni autorzy mogą być uznawani za wiarygodnych, gdy ich analiza geopolityki XXI wieku omija kwestie związane z tym, co naprawdę wydarzyło się 11 września.Kto to zrobił?

Kto na tym skorzystał i dlaczego? Musimy zrozumieć prawdziwą naturę nikczemności stojącej za PSYOP 9/11, jeśli mamy zrozumieć genezę zabójstwa bronią biologiczną dokonanego w imię powstrzymania COVID-19.Badanie mistyfikacji 9/11 i COVID jest niezbędnym elementem na drodze do oceny zbrodni popełnianych na wysokim szczeblu przez tych, którzy podżegają do wojny ze zmianami klimatu. Oszuści dokonujący tego oszustwa głoszą fałszywą doktrynę. Chcieliby, abyśmy uwierzyli w dywersyjne twierdzenie, że wszystkie ogromne problemy świata można rozwiązać poprzez ograniczenie emisji dwutlenku węgla. Nie powinniśmy stosować się do planu miliarderów, by narzucić reszcie z nas ślub ubóstwa. Nie wierzmy w ich (okultyzm) dotyczące zmian klimatycznych, że nasza zgodność zmaterializuje miraż trwałego stanu nirwany zerowej emisji netto.

Zbrodnia 9/11 powinna być rozumiana zarówno w kategoriach jej poprzedników, jak i następstw. Zbrodnia 9/11 powinna być rozumiana zarówno w kategoriach jej poprzedników, jak i następstw. Jak argumentuję w eseju, który zmotywował mnie do napisania tych refleksji, zbrodnie 9/11 i ich ciągłe tuszowanie zostały poprzedzone manewrami mającymi na celu ukrycie prawdziwych okoliczności, które doprowadziły do katastrofy lotu TWA Flight 800 w 1997 roku. Wielu naocznych świadków na wybrzeżu Nowego Jorku było świadkami wydarzenia, które prawdopodobnie doprowadziło do katastrofy lotu TWA 800. Widzieli oni pocisk rakietowy wyłaniający się z wód Atlantyku i uderzający w załadowany samolot pasażerski. Następnie dziennikarze śledczy zgromadzili ogromną ilość dowodów, które pokazują, że Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych pozostaje głównym podejrzanym w tej zbrodni.

Jednym z tych śledczych jest Kristina Borjesson. Zaczęła zajmować się tą sprawą w 1997 roku jako producentka przebojowego programu publicystycznego CBS, 60 Minutes. Jej upór w dotarciu do sedna tej historii doprowadził ją do rozwiązania stosunku pracy w 60 Minutes. Jedna rzecz doprowadziła do drugiej i Kristina nakręciła duży film dokumentalny, który obszernie zrecenzowałem w "TWA Flight 800 and 9/11"... Jak widać z publikacji z 2013 r., fałszywe reakcje na 9/11 były z pewnością dobrze wykorzystywane przez terminy "terror", "terroryzm" i "terrorysta". Wojna z terroryzmem uruchomiła wątpliwą trajektorię silnie upolitycznionych języków, które szybko przedostały się z propagandy medialnej do podręczników prawa i polityki rządowej.

Samo przywołanie terminu "terrorysta" przez przypadkowego urzędnika może zamrozić "habeus corpus". Wyznaczony terrorysta może zostać zatrzymany, uwięziony, torturowany i zabity, a wszystko to bez procesu. Niewinni ludzie nadal są często zabijani, ponieważ przypadkowo znajdują się w obszarze, w którym ktoś z władz zdecydował, że może znajdować się osoba uznana za zasługującą na atak dronów.Terror został w nieskończoność dokooptowany w całym spektrum między gadaniem o śmieciach a wysokiej klasy tomami akademickimi. Słowa terroru zostały wykorzystane przez wiele rządów w celu uzyskania korzyści politycznych.

Ironia tego wszystkiego jest zdumiewająca. Najbardziej patologiczni kłamcy na świecie są zwykle mocno chronieni, podczas gdy prawdomówcy zajmujący się naprawdę ważnymi tematami na każdym kroku spotykają się z groźbami i oskarżeniami. Podobnie najbardziej bezwzględni terroryści na świecie prowadzą drapieżne orgie ruiny, podczas gdy wiele ofiar ich terroru cierpi i umiera niepotrzebnie.

9/11 and Covid Hoaxes: Disguising Bioweapons as "Medical Cures" - Global Research
Ago Him shares this
366
Gamon Jakub Kalarior
Cezary Pazura, Radosław Majdan , Musiał , Pani Janda , Żebrowski , Szyc itd szczepmy się !!!! Wprowadźmy sankcje dla tych bez Covid paszportów , wy tępe dzidy telewizyjne teraz trzeba za nasze pieniądze tych wszystkich którzy pod waszym wpływem się zaszczepili leczyć ..... Wnioskuję sankcje dla tych wszystkich którzy mają mózg wielkości tik taka, więc róbcie zapasy
jacenty_11 shares this
8