Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks848

Różaniec Publiczny w Warszawie - Sobota, 10 października 2020, godz. 17:30.

Różaniec Publiczny w Warszawie
- Sobota, 10 października 2020, godz. 17:30


Odwrócone krzyże, profanacje wizerunków Chrystusa, Maryi i Świętych Pańskich... czy w katolickiej Polsce, o którą wspólnie przecież walczymy, takie rzeczy powinny mieć miejsce? Mam nadzieję, że uważasz, że NIE!

Szczęść Boże!

Mam tym razem smutną wiadomość: na warszawskiej Woli w najbliższą sobotę będzie grał koncert bluźnierczy zespół Batiuszka. To koledzy satanisty Adama Darskiego "Nergala", z którym w 2016 roku wspólnie objeżdzali Polskę w tournee pod obrazoburczym tytułem "Rzeczpospolita niewierna".

Wiem, co możesz sobie pomyśleć: ile jest takich koncertów w całym kraju? czy jest sens cokolwiek z tym robić? Jak tylko się o tym dowiedziałem miałem podobne rozterki. W końcu jednak doszedłem do wniosku, że skoro wiem, że ktoś pragnie obrażać Pana Boga, Maryję i Świętych, to nie mogę stać z założonymi rękami. Przecież po Twojej i mojej śmierci Pan Jezus nas o to zapyta!

Z drugiej strony, nie wiem, jak Ty, ale ja nie chcę, żeby bluźnierstwa stały się częścią naszej polskiej kultury. Żeby bluźnierstwa stały się czymś normalnym. Przecież obrażanie Boga to coś strasznego! Św. Jan Chryzostom pisał: „Nie ma nic gorszego od bluźnierstwa”.

Pan Bóg oczekuje od nas energicznych działań oraz ofiarowania wysiłków. Mam nadzieję, że spotkamy się i wspólnie pomodlimy się w intencji zadośćuczynienia za grzech bluźnierstwa!

GDZIE? Chodnik po drugiej stronie ulicy od wejścia do klubu muzycznego Progresja, ul. Fort Wola 22 (niedaleko przystanków autobusowych i tramwajowych Fort Wola)

KIEDY? Sobota, 10 października o godz. 17:30

Pamiętaj: przekaż tego e-maila dalej, by Dobro mogło zwyciężyć!

Pozdrawiam serdecznie,
W Jezusie i Maryi,

Maciej Maleszyk
Instytut Ks. Piotra Skargi
Krucjata Młodych

„Czuwajcie, trwajcie mocno w wierze, bądźcie mężni i umacniajcie się!”

– Św. Paweł w 1 Liście do Koryntian 16, 13

Krucjata Młodych / Instytut Ks. P. Skargi
rozaniecpubliczny@krucjata.pl