Clicks30
uk.news

Папа Франциск запропонував своє "Остаточне розв'язання" для католиків

16 липня портал Caminante-Wanderer.Blogspot.com з Аргентини зазначив, що Motu Proprio Traditionis Custodes (TC) показує нам "найжахливішого Берґольйо останніх років, якого жителі Аргентини знають ще з часів його роботи в Буенос-Айресі".

"Ніхто не міг і припустити, що його рішення буде містити в собі стільки ненависті і підступності".

Автори блогу називають TC не тільки "Кришталевою ніччю", але і "Остаточним розв'язанням", адже Папа Франциск хоче, щоб католики загинули від голоду і мук: "У церкві Папи Франциска для нас більше немає місця, але там є місце для розпусників, гомосексуалів і єретиків всіх мастей".

Використовуючи TC, Папа Франциск канонізував те, що було давно зрозуміло: "Другий Ватиканський Собор - це відмова від католицьких традицій".

Автори блогу вважають незавидним майбутнє спільнот Ecclesia Dei, включаючи Священицьке братство Святого Петра, Інститут Христа Царя і Доброго Пастиря, які були переведені під контроль Конгрегації у справах інститутів посвяченого життя і товариств апостольського життя. Швидше за все, їх чекають апостольські візити, закриття семінарій, та створення концентраційних таборів для перенавчання.

Автори блогу задаються питанням: "Церква вмирає дуже швидко. Чому потрібно було різати саме живу частину?" Папа Франциск повинен згадати, що "Остаточне розв'язання" Гітлера провалилося.

#newsGcunkfjtms